Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gospon Ivek je u kešu pa će sad reći da će dionice u ponedjeljak padati. Da vidimo da li sam u pravu?

Hehe… Čuj, i to je dio posla, njemu to odgovara i on to priželjkuje. To je u redu.

Ali nek dobro pazi što i “od koga” kupuje….

No respect


Gospon Ivek je u kešu pa će sad reći da će dionice u ponedjeljak padati. Da vidimo da li sam u pravu?

“Gospon Ivek” bas i nije u kesu, nema pojma sto ce se dogoditi u ponedjeljak, iako bi volio znati, ali u svakom slucaju ce odmoriti od burze jedno 2-3 tjedna – najmanje. [smiley2]

skype - ivek1234

tenkista:

Gospon Ivek je u kešu pa će sad reći da će dionice u ponedjeljak padati. Da vidimo da li sam u pravu?

“Gospon Ivek” bas i nije u kesu, nema pojma sto ce se dogoditi u ponedjeljak, iako bi volio znati, ali u svakom slucaju ce odmoriti od burze jedno 2-3 tjedna – najmanje. [smiley2]

Ugodan odmor želim. I bez virenja na burzu idućih dana jer bi ti to moglo pokvariti odmor, ubrzati puls i podići krvni tlak na maksimum, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Hvala kolega…
Idem brati gljive…i tako svaki dan za vrijeme rada burze…lude gljive[smiley2][smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sta mislite za sutra uvezi HFP?…recimo ATPL prvi 10 racuna je :

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 141.393 10,13 Osnovni račun
2. CROATIA OSIGURANJE D.D. 137.361 9,84 Osnovni račun
3. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 120.787 8,66 Osnovni račun
4. USKOKOVIĆ ŽELIMIR 57.612 4,13 Osnovni račun
5. JERKOVIĆ ANTE 55.779 4,00 Osnovni račun
6. LONZA VLAHO 55.703 3,99 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 50.178 3,60 Skrb. račun
8. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 48.911 3,50 Osnovni račun
9. HPB D.D. 37.799 2,71 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 34.775 2,49 Skrb. račun
Ukupno: 53,05

Kako ce utjecati ovo na cijenu dionice?..Imate li neko mišljenje?

Bojim se panike u ponedjeljak,prijedlog za HANFU,zatvorite burzu par dana[smiley2]

kolega zasto mislite da ce biti panika?…mozda naprotiv sada mozemo reci sto se tice privatizacije da ce biti sve po zakonu…[smiley2]

ja definitvno ocekujem pad sutra ujutro i to mozda najveci dnevni pad u zadnjih par godina.

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Malo previše se vuče tigra za rep,ministri,opozicija,sindikati a puno drhtavih ručica. [smiley7]


ja definitvno ocekujem pad sutra ujutro i to mozda najveci dnevni pad u zadnjih par godina.

Vrlo moguće. Ja sam se natjerao sinoć i danas još jednom pročitati “Kako to radi Buffett”. Sad me kuri bolac što će biti u ponedjeljak. [smiley11]
Taj čovjek je stvoren za ovakve trenutke. On je investitorov Mesija, njegove “mantre” liječe um i tijelo.

No respect

Možda i ja nešto dokupim[smiley2]

Ne ocekujem pad sutra. Inace, bilo je pitanje cime se Kostolany bavio nakon napustanja burze… predavao je o burzi i posjecivao koncerte klasicne glazbe.

ANASTASIA JE OTISLA!

New Report

Close