Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedan dan kolaps ..Eu se raspada ….drugi ipak će se održat ..sutra bu frcalo od euforije …pa opet u krug …baš nas ..bu …uzduž i popreko ….a ovi novinari su stvarno …boleština …

posebno će mo se zaljetat na ove njihove platforme – redom prema trenutnom prometu /ATGR,ERNT,JMNC,ZABA,PODR,KOEI,LEDO,BLJE,LKPC,HUPZ,DLKV,…/

NE HVALA trebamo promjene


jedan dan kolaps ..Eu se raspada ….drugi ipak će se održat ..sutra bu frcalo od euforije …pa opet u krug …baš nas ..bu …uzduž i popreko ….a ovi novinari su stvarno …boleština …

sve je to umrežena ekipa [sealed]

znaći danas kapitalizacija doiti ne rasprodaja već samo šta je zarađeno bar po mom sudu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


znaći danas kapitalizacija doiti ne rasprodaja već samo šta je zarađeno bar po mom sudu

a šta je zarađeno na ovoj razini?

pa ima par dionica koje su odradile 20%. Rasprodat pa čekat niže



znaći danas kapitalizacija doiti ne rasprodaja već samo šta je zarađeno bar po mom sudu

a šta je zarađeno na ovoj razini?
[/quote]

Pa kako šta je zarađeno? Eno ht skočio 5 posto, ernt 5 posto, atpl 10 posto. I to je uglavnom to šta je diglo crobex i stvorilo prividan okvir sreće i blagostanja domaće burze.

I još poneke su poskočile 10 posto uz sitan promet, a 90 posto dionica ko da ni ne postoji, eno recimo dalekovod se nije ni maknuo sa 130 danima.

Ova burza je malo veća muljaža. I dalje služi uglavnom za izvlačenje para od ulagača, a daje im šipak i čireve na želucu.

never surrender

pa sve je jasno….sve što je odradilo bilo kakav rast treba prodati i čekati niže. Ono što je kupljeno na višim razinama je hold do daljnjeg

kao što sam vam najavio prije par dana
čim se ovdje počnu javljati dugoročni analitičari ala james knox, deluxe i ostali onda možete znati da dečki počinju pump and dump program
ništa novo na ovom jadu od berze, već viđeno x puta

a pazi ovo OTC prometa danas niti nema
hahahahahha

Postanite Eu-robovi


kao što sam vam najavio prije par dana
čim se ovdje počnu javljati dugoročni analitičari ala james knox, deluxe i ostali onda možete znati da dečki počinju pump and dump program
ništa novo na ovom jadu od berze, već viđeno x puta

a pazi ovo OTC prometa danas niti nema
hahahahahha

Ne mora ovo nužno bit pump and dump. Dapače, neke dionice imaju izrazito solidne kupce koji za razliku od proteklih dana uglavnom kupuju po asku, vjerojatno igraju na kartu da sad svi očekuju nekakvu korekciju ovog rasta i lijepo skupljaju dionice dok su još na niskim cjenovnim razinama. Čisto sumnjam da se iza toga kriju mali ulagači obzirom na promete.

Kako sam rekao nedavno, crobex je pun dionica koje su toliko jeftine da će prva veća podrška na kupnji dovest ih na visoke razine…možda čak već krene od ponedjeljka…treba bit spreman na to…

never surrender

"Kako sam rekao nedavno, crobex je pun dionica koje su toliko jeftine da će prva veća podrška na kupnji dovest ih na visoke razine…možda čak već krene od ponedjeljka…treba bit spreman na to…"

Peromadjar,koje bi to bile dionice ?Ako nije tajna naravno…

"Only dead fish swim with the stream"


pa sve je jasno….sve što je odradilo bilo kakav rast treba prodati i čekati niže.

vidjet ćemo…već godinama se pokazalo da se treba nakrcati krajem 11.i početkom 12. mjeseca i onda čekati u dionicama do kraja siječnja naredne godine kad cijene obično dosegnu vrhunac u tom valu rasta…
ja sam nešto sitno pokratio danas radi trejda, ali većinu ne diram još 2 mjeseca

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close