Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kostolany je najveći, znao je na vrijeme stati na loptu (napustiti burzu), i dalje uživati u plodovima svoga umijeća. Vjerojatno zato da nadoknadi propušteno u mladosti budući je još kao maloljetnik počeo teško zarađivati svoj kruh.

S čime se sada Kostolany bavi?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Htio sam pitati,s čime se bavio nakon burze? Umro 1999.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

vidiš SLK da ne treba odmah mene napadati nego je pametnije otići u knjižaru i kupiti kostolanyja. ja sam pojednostavnio jer mi ne pada na pamet prepisivati citate iz knjige s kojom se u potpunosti slažem.dok su drugi prodavali on je kupovao i obratno i zato se obogatio počevši od malih novaca, što je odlično za naše nove ulagače jer nije neko umijeće od milje kuna napraviti milju i pol nego je umijeće od 10000 kuna napraviti 200000. E tko to uspije tomu se ja divim , a ovim ostalima niti najmanje jer ne treba ovdje biti posebno pametan da bi se od puno napravilo još više. Ja sam sve te knjige pročitao, ali mi se kostolany čini jedini kojeg bi se moglo primijeniti na naše i regionalne burze, a ovi ostali će tek biti aktulani kroz nekih 5-10 godina. Pa sasvim je logično da dok cijena raste na velikim prometima veliki prodaju jer oni imaju puno dionica i zato se svaki put pitajte tko kupuje i tko prodaje.


nije neko umijeće od milje kuna napraviti milju i pol nego je umijeće od 10000 kuna napraviti 200000. E tko to uspije tomu se ja divim , a ovim ostalima niti najmanje jer ne treba ovdje biti posebno pametan da bi se od puno napravilo još više.

Nisi napisao u kojem razdoblju.
Eto ja sam u nepune 2,5 godine odvajajući cca 1000 kn mjesečno formirala portfelj vrijedan 310000 kn.

Čitanje i učenje mi je kao i disanje. Uvijek nešto proučavam i istražujem. Kada bi još bila malo bolje informatički potkovana i kada bi bolje vladala s engleskim bila bi prezadovolja. No, i na tome radim i očekujem sve najbolje.

Znanje i čist obraz su vrijednosti dostojne čovjeka.


Htio sam pitati,s čime se bavio nakon burze? Umro 1999.

Nakon 1999. više ne ulaže i ne bavi se ničime.

Ignore: KressoM, delux


mmstanic: ” Htio sam pitati,s čime se bavio nakon burze? Umro 1999. ” Nakon 1999. više ne ulaže i ne bavi se ničime.

da sigurno nije riješio gore da ima 25%+ 1 dionicu…[smiley2]

Šalim se,vidim da je Raich napisao da je na vrijeme odustao od burze,pa me zanima što je poslije radio? Nekretnine ili..?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Zadnje što sam ja načuo o Kostolanyju od mog pokojnog djeda je da je najvećim dijelom u obveznicama Svetog Ilije, ali i da je prošli tjedan uletio s mnogo novca u Čistilište d.o.o. jer mu se predviđa rapidan rast uslijed rasta cijena stambenog prostora u tom d.o.o.-u. zbog navale na stambene prostore istog.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

E, ovo bude zanimljivo:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zbog-korupcije-uhicena-tri-potpredsjednika-fonda-za-privatizaciju/351179.aspx

skype - ivek1234

ja mislim da su na ovom forumu svi uspješni, neki više neki manje,, a zašto da se ja hvalim kako sam dobar ,, ko da je to bitno,, evo kod mene je slučaj da ni moju najužu obitelj ne zanima koliko ja imam novaca,,,tako da to hvaljenje je totalno bez veze,,,

http://www.zse.hr/auctions.php?sessi…01814b0 4da55

možda bi nam ovaj link pomogao,,evo čime su se dečki bavili


vidiš SLK da ne treba odmah mene napadati… blablabla

U redu je. [smiley1]

“Izazov burze”? Još nešto?

No respect

Gospon Ivek je u kešu pa će sad reći da će dionice u ponedjeljak padati. Da vidimo da li sam u pravu?

New Report

Close