Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je strašno, promet cijele ZSE je ispod 100.000 kn nakon 5 minuta trgovanja?!?!

od 50 dionica koje pratim na gledalici, otvorile su do sada samo 2 (dvije)!!!!

treba ozbiljno razmisliti o gašenju ZSE, ovo više nam nikakvog smisla [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Ima tko kakvu ideju što raditi a ne gledati današnje trgovanje, a da odogovor nije: sve drugo [smiley]

free flow information

Kako bi tek bilo da se repka nije plasirala na EP 🙂
Zasto se ne reducira broj radnih dana burze sa 5 na 3, za pocetak, siguran sam da bi donijelo nekakve ustede.


što nas danas čeka? još slabije trovanje i još manji promet?
ova ZSE sve više počinje ličiti na neku staru robnu kuću sa zastarjelom robom gdje kupci navrate kad im je dosadno, bez stvarne namjere da nešto kupe, a prodavačima se ne da niti ponuditi robu nego čitaju novine ili kopaju nos dok kupci nezainteresirano šetkaju među polupraznim policama
[undecid]

To je očigledan znak da je ovo dno, i da se polako spremamo na rast. Mali prometi već nekoliko dana znače da se iskrcao tko je imao i da snažne ruke imaju dionice i da im se ne žuri na prodaju! A da je stanje jako loše, slažem se.



što nas danas čeka? još slabije trovanje i još manji promet?
ova ZSE sve više počinje ličiti na neku staru robnu kuću sa zastarjelom robom gdje kupci navrate kad im je dosadno, bez stvarne namjere da nešto kupe, a prodavačima se ne da niti ponuditi robu nego čitaju novine ili kopaju nos dok kupci nezainteresirano šetkaju među polupraznim policama
[undecid]

To je očigledan znak da je ovo dno, i da se polako spremamo na rast. Mali prometi već nekoliko dana znače da se iskrcao tko je imao i da snažne ruke imaju dionice i da im se ne žuri na prodaju! A da je stanje jako loše, slažem se.
[/quote]

Mi sad stojimo na mjestu en zato što ovo dno, nego zato što je vani zeleno, ali vidjet ćeš kako ćemo tonuti čim se kod njih počne crvenjeti. Danas kupuju mali (što se vidi po prometima) u nadi da je ovo dno zato što nitko ne lupa po kupnji, ali griješe. Dok god se prometi ne povećaju na 20-30 milja kuna na dan, nema ništa od rasta burze….a svi koji ovih dana kupuju, već sutra-prekosutra će tim istim dionicama tući u panici nazad po kupnji [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

treba ozbiljno razmisliti o gašenju ZSE, ovo više nam nikakvog smisla [bye]

Mozemo se mi s tim sprdat koliko hoćemo, ali mozda je skraćeno radno vrijeme blize nego što mislimo. A nakon toga…… [bye]


treba ozbiljno razmisliti o gašenju ZSE, ovo više nam nikakvog smisla [bye]

Mozemo se mi s tim sprdat koliko hoćemo, ali mozda je skraćeno radno vrijeme blize nego što mislimo. A nakon toga…… [bye]
[/quote]

tko se sprda??? ja sam savršeno ozbiljan! čemu da ovo sranje od burze radi cijeli dan i da svi mi sjedimo bespotrebno pred kompjutorom od 9,30 do 16.00 sati kad se sve to može odraditi u pola sata trgovanja npr. od 12.00 do 12.30…..a nakon toga može polako cijela burza prijeći na ono trgovanje u 13.00 sati koje traje 1 sekundu
ZSE umire, to se sve jasnije vidi. ako netko može pomoći neka nešto napravi jer ovo je sve gore i gore!

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


tko se sprda??? ja sam savršeno ozbiljan! čemu da ovo sranje od burze radi cijeli dan i da svi mi sjedimo bespotrebno pred kompjutorom od 9,30 do 16.00 sati kad se sve to može odraditi u pola sata trgovanja npr. od 12.00 do 12.30…..a nakon toga može polako cijela burza prijeći na ono trgovanje u 13.00 sati koje traje 1 sekundu ZSE umire, to se sve jasnije vidi. ako netko može pomoći neka nešto napravi jer ovo je sve gore i gore!

Pa tko te tjera da sjedis pred kompom i gledas gledalicu, pa valjda si siguran u svoja ulaganja pa te ne brinu nevazne dnevne promjene cjena? Sory ak si ti manager nekog investicijskog fonda pa to moraš po službenoj dužnosti, no stvarno inače ne kuzim cemu buljenje u gledalicu 6h u komadu.

...

uk promet 1857000kn..očito da od goreg uvijek može još gore

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

„Uz ovakav ‘kikiriki’ promet dionicama, cijelo tržište moglo bi se staviti u poseban režim trgovanja.
Od kraja listopada Crobex se kontinuirano drži iznad 20-dnevnog pomičnog prosjeka, koji mu predstavlja podršku. Bit će zanimljivo vidjeti hoće li se uspjeti danas održati iznad te razine, s obzirom na negativne signale koji nam pristižu sa svjetskih burzi“, kaže Laća.
haha sviđa mi se ta doza humora

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

jedva preko 2 milje u 4 i pol sata trgovanja, stvarno bi se trebalo razmisliti o skracenju radnog vremena, 2 sata dnevno sasvim dovoljno.

evo sad su napucali promet s ATGR – 5,2 milje kune prometa ovom dionicom

New Report

Close