Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



situacija je krajnje napeta, crobex skoro pa na nuli, promet nikakav, vani sve u debelom plusu, a milijuni čekaju samo da krenu udarat po asku….

kad krene, to će ludi moji biti čudo, lupat će se na sve strane !? ili nooooot!


not,,,predizborno vrijeme…kapital ne voli nejasnu politicku situaciju
[/quote]

Kolega inverter na zse je uvijek neko vrijeme. I kad je vani sunce i kad turisti troše kao sumanuti. Kod nas je neko vrijeme. Navikli smo dobit sve za 1kn ko Toda



situacija je krajnje napeta, crobex skoro pa na nuli, promet nikakav, vani sve u debelom plusu, a milijuni čekaju samo da krenu udarat po asku….

kad krene, to će ludi moji biti čudo, lupat će se na sve strane !? ili nooooot!

Ako niste primjetili izbori su već gotovi i rezultat se zna sa 95 % točnošću. Samo još treba i formalna potvrda. Izgleda da investitori čekaju da kukuriku uvede porez na kapitalnu dobit pa da onda krenu u šoping kako bi platili što više poreza.


not,,,predizborno vrijeme…kapital ne voli nejasnu politicku situaciju
[/quote]

Skoch….ja sam došla na ovu temu- napisati to isto …DAJTE DIŽITE CIJENE DIONICA…
Trebamo NOVCE !!!! Trebamo masu troškova platiti, božićnice, poplaćati sve račune do kraja,
obiteljski moramo malo potrošiti….
Ajde, dajte već je dosta napetosti, jalovih dana, stajanja na mjestu…pa , moramo
prosperirati …….ajmo, ljudi…trebamo novaca …….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Skoch….ja sam došla na ovu temu- napisati to isto …DAJTE DIŽITE CIJENE DIONICA…
Trebamo NOVCE !!!! Trebamo masu troškova platiti, božićnice, poplaćati sve račune do kraja,
obiteljski moramo malo potrošiti….
Ajde, dajte već je dosta napetosti, jalovih dana, stajanja na mjestu…pa , moramo
prosperirati …….ajmo, ljudi…trebamo novaca …….

Pa upraov u tome je stvar…Oni koji kupuju znaju da "oni drugi" su u dionicama s lovom koja im treba, a ne s lovom koja je višak kako bi trebali biti…Kad znaš da onom drugom treba lova samo ljepo stojiš na bidu i čekaš da ovima drugima puknu zivci i da prospu po bidu…zašto plačati skupo kad znaš da če ti dati jeftinije 🙂

...


Skoch….ja sam došla na ovu temu- napisati to isto …DAJTE DIŽITE CIJENE DIONICA…
Trebamo NOVCE !!!! Trebamo masu troškova platiti, božićnice, poplaćati sve račune do kraja,
obiteljski moramo malo potrošiti….
Ajde, dajte već je dosta napetosti, jalovih dana, stajanja na mjestu…pa , moramo
prosperirati …….ajmo, ljudi…trebamo novaca …….

Čekaj malo dok nadležni konačno organiziraju pravi biznis s puštanjem ininih dionica nazad u trgovanje. Sad bi to uskoro trebalo.

To je valjda prema svim kriterijima naših burzovnih analitičara i menadžera jedini ovogodišnji događaj vrijedan pažnje koji može dić vrijednost crobexa i hrvatskih dionica. Sve ostalo im je izgovor za stagnaciju il pad indeksa.

Zaista ti ne treba mnogo mozga da se kod nas baviš burzom, a pogotovo predviđanjem kretanja iste.

never surrender


Skoch….ja sam došla na ovu temu- napisati to isto …DAJTE DIŽITE CIJENE DIONICA…
Trebamo NOVCE !!!! Trebamo masu troškova platiti, božićnice, poplaćati sve račune do kraja,
obiteljski moramo malo potrošiti….
Ajde, dajte već je dosta napetosti, jalovih dana, stajanja na mjestu…pa , moramo
prosperirati …….ajmo, ljudi…trebamo novaca …….

zar ti doista vjeruješ da će netko krenuti dizati dionice nakon što priznaš da ti keš hitno treba??? da si napisala da si puna para i da jedva čekaš pad da se nakrcaš, onda bi možda i dizali, ali kad znaju da si u stisci sigurno neće dizati!

EHOS
nadam se da ćete u sva tri dana ove sedmice trgovati ,napraviti sedam transakcija i ući u redovno trgovanje
slijedeće sedmice
ja koji imam dva komada ne prodajem prije 3000,a vi koji ste kupili desetine ili stotine komada po 2000
možete i žrtvovati pokoju dionicu pa da uđemo u redovno trgovanje.
Naravno ako to bude potrebno!

U EHOS bi moglo biti meda i mlijeka!

situacija ne obečava nisam pesimističan ali krepana trgovina da ne može biti krepanije

jućer potrošio zadnju lipu kad ono danas u minusu priko 2 posto i sad ne mogu to prodati žalosno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


situacija ne obečava nisam pesimističan ali krepana trgovina da ne može biti krepanije

jućer potrošio zadnju lipu kad ono danas u minusu priko 2 posto i sad ne mogu to prodati žalosno

Kolega, nakon dolaska Italije u fokus kao goruceg problema u EU zar ste Vi ocekivali rast burzi vani a time sukladno i nase???

poštovani vanzemaljče pa kako je usa reagirala jučer i eu a danas i asia
jeviga mi smo na balkanu, fondovi su se izgleda fokusirali samo na mercator
i zaradom do 220 eura ,još kad nam dođe mmf kako će tek onda reagirati burza

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Uvijek pišem ono što je..i ono što me muči. Djelomično zbog toga jer provjeravam mišljenje
drugih , da vidim reakcije , i da li je situacija u kojoj sam s novcima samo moja ..ili
je mišljenje o cirkulaciji novaca slično kod drugih.
Nema novaca u opticaju. NEMA.
To malo što ima- nije dosta. Složila sam mali portfelj. Moram ga prodati- jer trebam novaca za
obrtna sredstva.
Kad ću nešto uštedjeti ……. i uložiti u novi posao???
NIKAD – u ovoj glupoj državi koja ne ulaže u burzu!Na proljeće je to malo što je krenulo-
s moje strane već uloženo….. drugi posao me čeka…. od kojeg bi imali koristi i drugi privatni
i pravni subjekti…a ne mogu se pomaknuti- zbog ove situacije s burzom….Osjećam se
kao ptica koja ne može letjeti- u kavezu čekam….. poduzetnica sam 25 godina….!!!
Dođe mi nekog zašamaram u toj državi , sve razjurim- i posložim to kako treba!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Shvatite- da poduzetnici koji ulažu u posao- NEĆE DATI SVOJE DIONICE NA OVIM CIJENAMA, i sve će dalje stajati. Oslobodite nam taj kapital ….po višim cijenama. Što biste izgubili???
Kamate, hipoteke, dobit, prihode….????? NIŠTA. Imate veliku vjerojatnost na VIŠIM CIJENAMA
ponovno ZARADITI……
OVAJ INAT nikome ne treba.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close