Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

miješanje govana u grčkoj je dovelo do malo žešćeg smrđenja

predložena je smjena čitave vojne vrhuške od strane puppet vlade
hoće li krv poteći u potocima?

http://www.athensnews.gr/portal/8/49916

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Riješiti će problem nezaposlenosti- [sad]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

šta je ovo kako se ruše dionice jel to smak sveta stiže [angry]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Stize, stize. Ak’ propadne Grcka, zemlja od 9 milijuna stanovnika – propast ce svijet. [rolleyes]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Nažalost Grčka neće propasti, iako bi ja osobno volio. Pa da već jednom krenemo iz pepela

@modrobradi

Nije to nista, samo odradjujemo zaostatak od jucer. [lol]

Nije bolest sve što boli

Kada već EU nije u strahu od Grčke, mi jesmo.


Kada već EU nije u strahu od Grčke, mi jesmo.

A glede njihovog brutalnog listopada, to nismo pratili..mi pratimo samo kad je crveno..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



Kada već EU nije u strahu od Grčke, mi jesmo.

A glede njihovog brutalnog listopada, to nismo pratili..mi pratimo samo kad je crveno..
[/quote]

Koliko se da izračunat u zadnja dva dana, ove lokalne regionalne burze su ukupno pale 1.5 do 2 posto maksimum, evo i njih smo prešišali.

Ovo je tržište zečeva i zaluđenika. Nije da se neki domaći ulagači boje Grčke već valjda vlastite sjene. A kad se raste tjedan-dva onda crobex malo malo u nečijim glavama ide na 3000 bodova.

Iz totalne euforije u totalnu depresiju, i tako svaki put.

never surrender


Nažalost Grčka neće propasti, iako bi ja osobno volio. Pa da već jednom krenemo iz pepela

nebi bilo lose da i tamo malo skocis i pokupujes njihove jeftine dionice.

ma to su mene žuljale dionice, pa reko da ih se riješim…
ha jbg, trend je trend i valja ga poštovat, evo i meni je sad lakše kad sam se olakšao…. [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Ovo je tržište zečeva i zaluđenika. Nije da se neki domaći ulagači boje Grčke već valjda vlastite sjene.

pa jel te netko drži ovdje?! rasprodaj sve što imaš ovdje i odi trgovati van, neće nitko za tobom suzu pustiti [yawn] [bye]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

New Report

Close