Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Banke prve dobivaju financijska izvješća, ako imate bilo kakav kredit .Oko 01.9.2011.
već su bankarski krugovi vrlo precizno imali stanje Dalekovoda….

Daljnji slijed događaja je katastrofalan za dionicu. Info je proslijeđen i svi koji su je imali-
prodali su je odmah.

Kad će se bankari prestati prostituirati s podacima klijenata … ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.zerohedge.com/news/here-come-unintended-consequences-stock-futures-liquidity-dries-post-mf-bankruptcy

http://www.zerohedge.com/news/eurusd-retraces-entire-bailout-3-days

http://www.zerohedge.com/news/g-pap-demands-referendum-rescue-plan-seems-set-throw-towel

http://www.zerohedge.com/news/isda-says-50-greek-bond-haircut-appears-voluntary

http://www.zerohedge.com/news/demand-efsf-paper-collapses-world-wakes-post-bailout-hangover

http://www.zerohedge.com/news/time-re-re-reban-cds-here-italian-spreads-explode

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15500721,00.html?maca=kro-standard_feed-kro-635-xml

Za nas- čiste dioničare- neće biti dobro- tako dugo , dok banke dijele ovakve visoke kamate.
Jesmo ili nismo dio svijeta? To nitko ne zna- dok ne probamo sami funkcionirati. Ionako, su nas
svi napustili u financijskom smislu…
Uvijek ima rješenja. Kuna je još uvijek naša valuta.Imamo gospodarstvo od kojeg
možemo živjeti, doduše, možda ćemo se sporije razvijati i trgovati robnim razmjenama kako
bismo došli do deficitarnih sirovima, ali, nije to najveće zlo…
Ako je Srbija preživjela višegodišnji embargo zbog politike, utješno je znati- da je nestašica
dobara u budućnosti- moguća zbog svjetskih ekonomskih previranja..
Neki dan mi je pala na pamet strašna glupost…?
Izgraditi ponovno atomsko sklonište sa agregatom za struju, rezervoarima za vodu…
pa, jeli to moguće , da ponovno razmišljamo o takvim stvarima..?
Imamo li mi snage prihvatiti uopće stvarne posljedice globalne krize, i gdje leži
njena razorna moć…?
Da brže pristupimo zajednici ili da što brže od nje pobjegnemo ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Crobex nastavlja s nizom da "prespava" sve panike koje su drugi odradili ove godine i probudi se na odbijanac.

Sreca ili nesreca? Ovisi o perspektivi …


Crobex nastavlja s nizom da "prespava" sve panike koje su drugi odradili ove godine i probudi se na odbijanac.

Sreca ili nesreca? Ovisi o perspektivi …

Upravo tako. Crobex u zadnje vrijeme propušta i sve rastove i sve padove stranih indeksa. I euforije i panike. Nekom je to dobro, nekom nije.

Recimo sutra bi se ovdje ekipa s kešom lagano mogla razočarat kad vidi tek minimalan pad…To su neprocjenjive čari domaće burze…zato je puno uzbudljivije trgovat vani…

never surrender


Recimo sutra bi se ovdje ekipa s kešom lagano mogla razočarat kad vidi tek minimalan pad…To su neprocjenjive čari domaće burze…zato je puno uzbudljivije trgovat vani…

hehehe, peromadjar kupio je HR dionice pa se sad tješi, ajde da i to doživim [lol]
peromadjar, daj reci ljudima što će biti s rastom eurozone u 2012. i refleksiji na RH? oni umjesto 2,5% rasta imat će jedva 0,5%, a mi ostajemo oko 0 ili možda čak i pad. kako će se to pero odraziti na naše dionice, još jedna godina recesije i stagnacije??? [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.



Recimo sutra bi se ovdje ekipa s kešom lagano mogla razočarat kad vidi tek minimalan pad…To su neprocjenjive čari domaće burze…zato je puno uzbudljivije trgovat vani…

hehehe, peromadjar kupio je HR dionice pa se sad tješi, ajde da i to doživim [lol]
peromadjar, daj reci ljudima što će biti s rastom eurozone u 2012. i refleksiji na RH? oni umjesto 2,5% rasta imat će jedva 0,5%, a mi ostajemo oko 0 ili možda čak i pad. kako će se to pero odraziti na naše dionice, još jedna godina recesije i stagnacije??? [bye]
[/quote]

Kolega, čemu tolika zajedljivost, ako niste primjetili nikad nisam pisao bez valjanog razloga. A to nema nikakve veze s mojim ulaganjima ovdje jer svoja ulaganja ovdje držim netaknuta već podosta vremena, je stvorio se ovdje nekakv gubitak al šta sad, srećom to obilato nadoknađujem vani.

Uopće me ne interesira domaće tržište ni približno koliko očito vas, al valjda imam pravo komentirat kretanja na njemu. Uostalom ta kretanja su toliko uniformna da ih ne moram posebno ni naglašavat.

Al evo, ako svojim komentarom tako mogu nekog tješit mogu tješit samo male ulagače koji su odavno zaglavili u dionicama, a nikako ne sebe, no svejedno, hvala na brizi. Inače vaš problem bi mogao bit šta previše vjerujete nekakvim naslovima po medijima umjesto da opipate puls tržišta.

Ako ste me mislili pitat da li će crobex odolit stranim zbivanjima pa neće past, ja ću vam odgovorit da hoće past. Samo pravo je pitanje koliko obilno. To vam ne moram reć ni neću.

never surrender



Crobex nastavlja s nizom da "prespava" sve panike koje su drugi odradili ove godine i probudi se na odbijanac.

Sreca ili nesreca? Ovisi o perspektivi …

Upravo tako. Crobex u zadnje vrijeme propušta i sve rastove i sve padove stranih indeksa. I euforije i panike. Nekom je to dobro, nekom nije.

Recimo sutra bi se ovdje ekipa s kešom lagano mogla razočarat kad vidi tek minimalan pad…To su neprocjenjive čari domaće burze…zato je puno uzbudljivije trgovat vani…
[/quote]
Ovaj pad će Crobex preživjet jedino da prije otvaranja burze Mario Draghi najavi kako ECB svim sredstvima stoji iza talijanskog i španjolskog duga ( ili bar za prvu ruku da podupre bankarske obveznice). A to ćemo, mislim, još malo pričekati.




Crobex nastavlja s nizom da "prespava" sve panike koje su drugi odradili ove godine i probudi se na odbijanac.

Sreca ili nesreca? Ovisi o perspektivi …

Upravo tako. Crobex u zadnje vrijeme propušta i sve rastove i sve padove stranih indeksa. I euforije i panike. Nekom je to dobro, nekom nije.

Recimo sutra bi se ovdje ekipa s kešom lagano mogla razočarat kad vidi tek minimalan pad…To su neprocjenjive čari domaće burze…zato je puno uzbudljivije trgovat vani…
[/quote]
Ovaj pad će Crobex preživjet jedino da prije otvaranja burze Mario Draghi najavi kako ECB svim sredstvima stoji iza talijanskog i španjolskog duga ( ili bar za prvu ruku da podupre bankarske obveznice). A to ćemo, mislim, još malo pričekati.
[/quote]

Aha, jel to isto kao šta su danas pad "preživljavali" regionalni indeksi, belex pao 1 posto, sarajevski 1.5 posto, makedonski 0.8 posto, crnogorski 0.5 posto…uf strašnih li padova.

Idite svojim pričama plašit neke druge. Crobex je s ovima u korelaciji već podulje vrijeme, u "balkanskom loncu", ako netko nije primjetio. Al nek vam na kraju bude kako si napravite, pa ako toliko zazivate pad, dapače, bit će nekima sasvim lijepo da im se sutra oni slabijih živaca iskrcaju.

never surrender




Crobex nastavlja s nizom da "prespava" sve panike koje su drugi odradili ove godine i probudi se na odbijanac.

Sreca ili nesreca? Ovisi o perspektivi …

Upravo tako. Crobex u zadnje vrijeme propušta i sve rastove i sve padove stranih indeksa. I euforije i panike. Nekom je to dobro, nekom nije.

Recimo sutra bi se ovdje ekipa s kešom lagano mogla razočarat kad vidi tek minimalan pad…To su neprocjenjive čari domaće burze…zato je puno uzbudljivije trgovat vani…
[/quote]
Ovaj pad će Crobex preživjet jedino da prije otvaranja burze Mario Draghi najavi kako ECB svim sredstvima stoji iza talijanskog i španjolskog duga ( ili bar za prvu ruku da podupre bankarske obveznice). A to ćemo, mislim, još malo pričekati.
[/quote]
Dragi Marijo je bivši "djelatnik" Goldman Sachsa … zločinačka organizacija je time i formalno stavila šapu na čitavu EU.
Neka nam Bog pomogne

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


Ovaj pad će Crobex preživjet jedino da prije otvaranja burze Mario Draghi najavi kako ECB svim sredstvima stoji iza talijanskog i španjolskog duga ( ili bar za prvu ruku da podupre bankarske obveznice). A to ćemo, mislim, još malo pričekati.

Situacija je puno jednostavnija nego na prvu ;

1. Svi smo napokon složni da sve svjetske krize i blagostanja izazivaju WallStreet banke
2. Takvu krizu upravo imamo i u našem dvorištu, a gdje Bajić za interese stranih Vlada ruši aktualnu Vladu. Iako je aktualna Vlada zaslužila da bude srušena, Bajić je osiguranje. Problem je što je Kukuriku obećao WallStreet-u ?
3. Najnoviji primjer je Grčka Vlada kaja namjerno ruši sama sebe, a to je bilo i za očekivati jer su je bankari ponovo preko EU parlamenta ucijenili. Bankari su ponudili da se odreknu 100 milijardi Eura od 330 milijardi koliko je Grčka dužna, a tih 100 milijardi je samo kamata, čista glavnica je i dalje na snazi. E bankari da se osiguraju za ostali 230 milijardi Eura žele novu , njima poslušnu i vjernu, Grčku Vladu, te to se upravo dešava ovih dana.
4. U međuvremenu bi bilo dobro da malo se izazove panika na burzama pa tako i našoj kako bi banke jeftino akvizicije tukle i bar malo vratile izgubljenu dobit kroz grčki dug.
5. Jadranka kosor je danas izjavila da će se mnogi iznenaditi 05.12. s rezultatima izbora, a ja se pitam zar stvarne nema nitko da joj objasni kako to ustvari funkcionira i tko odlučuje pobjednika ? Pa banke im mogu složiti još 100 gluposti da ih degradiraju koliko trebaju .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close