Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas je bolji promet nego što je bio prosjek zadnjih 10ak dana….

Još kad krene rasprodaja sa 10 % zaradom promet će biti i veći.

Slabo, slabo. Svi deru po par % dok mi standardno nikud nikam.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Vidim da se ipak nije puno kolega navuklo na još jedan sucker rally na crobexu…neka neka. Sve više ima onih koji uče…

Promet sve govori, osim ht-a nijedna milijunska dionica, a rast crobexa prava mizerija. Sad ćemo vidjet kako će crobex pretrpit ovaj europski pad…

never surrender

Promet sve govori, osim ht-a nijedna milijunska dionica, a rast crobexa prava mizerija. Sad ćemo vidjet kako će crobex pretrpit ovaj europski pad…

Na čemu si ti pero nikako da dokučim ????

Dax rastura -opet,+4,54%,a mi??? Pratimo sa jedva 1%…sramota,al navikli smo već…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Dax rastura -opet,+4,54%,a mi??? Pratimo sa jedva 1%…sramota,al navikli smo već…

nije više ni toliko, sad je 0,78%….jad i bijeda od burze

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

na nekim dionicama se dalo dobro procijeniti i uloviti odbijanac, ali baš da je sveopće "ludilo", nije.
nema tko dignuti i zdravo. pa kakve god vijesti bile. šteta.

Svatko nek primi svoju dionicu , gdje god može, i nek ju sam podigne !!! Tko će nama podizati
dionice, nemojte biti smiješni… moramo to sami- to je jedini način , zato počnite….
Koliko god ide, kompanije moraju početi sami otkupljivati dionice i pobrinuti se – svako za sebe
tj.nas..svi u podizanje dionica, kolektivno!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


na nekim dionicama se dalo dobro procijeniti i uloviti odbijanac, ali baš da je sveopće "ludilo", nije.
nema tko dignuti i zdravo. pa kakve god vijesti bile. šteta.

Fondovi si međusobno prodaju i hvataju male da im zadnje dionice daju po bidu. Ja danas kupujem, nikad nije bilo bolje vrijeme za kupovinu…

Ajde šta kukate,zamslite da sinoć euro nije obranjen crobex bi bio danas -10…

Gdje je sad direktor AZ fonda, koji je rekao da mu nije problem podići dionice – KOLIKO TREBA
I KAD TREBA….ajde, direktore- da Vas vidimo …!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ja neznam dal bi nas podiglo ni 100 tona tnt-a!!!
kako vani sve više rastu, kod nas se sve više smanjuje +

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close