Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tako je plavac čekamo da proradi adpl…. praktički se za korekcije nije mrdo… al vrapca mi sad se pošteno skuplja…

Scio me nihil scire


tako je plavac čekamo da proradi adpl…. praktički se za korekcije nije mrdo… al vrapca mi sad se pošteno skuplja…

Al’ se skrkao prije korekcije. Ja vec jako nestrpljiv da krene [smiley2]

tako je prijatelju…al si onda trebao sa dijelom portfelja izać na cca 280…pratim tu dionicu pa znam… od 170 pravilni su skokovi od po cca 40 kn a onda hlađenje na pola skoka…. i tako koračić po koračić…i evo nas…[smiley2]

Scio me nihil scire


tako je prijatelju…al si onda trebao sa dijelom portfelja izać na cca 280…pratim tu dionicu pa znam… od 170 pravilni su skokovi od po cca 40 kn a onda hlađenje na pola skoka…. i tako koračić po koračić…i evo nas…[smiley2]

E sad trebao sam … znam i ja da sam trebao al eto tad nisam bio uz kompjuter pa da to i učinim.

šta vi volite da vam raste cijena uz velike promete?


šta vi volite da vam raste cijena uz velike promete?

Znaš šta mislim. Porast dionice 5% sa prometom od 20.000 kuna sigurno nije nešto realno. Ovisno o dionici i njenoj likvidnosti,free floatu itd., postoji promet koji predstavlja nešto realno. Nije realno očekivati promet na Loli i Boži od 10 milja kuna, ali kad je taj promet 200-300 tisuća kuna to je već lijepo i cijena vjerojatno “drži vodu”.

No respect

Šteta zakasnio sam na Đuru danas u 12h, ali možda bude još prigode kad branitelji dobiju dionice?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


šta vi volite da vam raste cijena uz velike promete?

Da

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ja sam pobornik kostolanyjeve teorije da to nije dobro jer to znači da ulazi puno malih a prodaju veliki.

Dobro je ako i ja izlazim.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


ja sam pobornik kostolanyjeve teorije da to nije dobro jer to znači da ulazi puno malih a prodaju veliki.

Hahahaha ova ti je odlična Kajmane, slažem se s Kostolany-em, osim u slučaju ADplastika, tamo ulazi Plavi a mali izlaze.[smiley2]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


ja sam pobornik kostolanyjeve teorije da to nije dobro jer to znači da ulazi puno malih a prodaju veliki.

Ne drži uvijek vodu. Što kad veliki skupljaju od malih, ili veliki kupuju od velikih. Zašto bi veći promet bio ulaz malih?
Zar je onda mali promet ulaz velikih!? [smiley5]

No respect

New Report

Close