Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer je bio najmanji promet u ovoj godini,ako ne bude danas jačeg pada promet će biti još niži… [bye]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Stedi-se-ima-se!-Skok-stednje-Hrvata-od-1993.-do-danas

– u skladu sa mentalitetom hrvata, pola ovoga će na burzu i fondove a potom u naše đepove.

al ne treba biti vrijeme za izvješća?
Dali netko zna kad će biti?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

probijeno je 1800 bodova crobexa i sad polako tonemo dalje/dolje…ne sluti na dobro!

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...


al ne treba biti vrijeme za izvješća?
Dali netko zna kad će biti?

Objave će biti idući tjedan, pretpostavljam da će ih najviše biti u petak 28.10. pa do zadnjeg dana u mjesecu tj. do ponedjeljka 31.10.2011.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Previše je ovde prilika za ubadanje, toliko jeftinih dionica nema ni u Bosni. Da je samo maraka pa od svega pomalo! niste bili u strahu na crobex 5000, a sada guza gaće žvače!

odi pametovat u bosnu, dosta su nam i domaći mudrijaši [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


probijeno je 1800 bodova crobexa i sad polako tonemo dalje/dolje…ne sluti na dobro!

Ne izgleda niti malo ružičasto bar ne ovih zadnjih dana ja ne kupujem niti u ludilu.

šta znaći ova oznaka H hiden ili ti skriveni nalog ? tko se krije iza njih top 10 omf i ili fondovi?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ffffffffff @ mozes i ti stavit H nalog ,,mrvu skuplje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koja navala na dionice, transakcije samo pršte, već 100 000 kuna prometa……………ccc

gdje su te transkacije

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Ingra i IGH bez prometa, a THNK pad skoro 5 %.
Nema više interesenta za kupnju. Tko pokaže ineres odnah dobije što je tražio.
Mislim da se ore po dnu…
Ali i dno može biti rastesito pa još postoji dublje dno od dna (vidi:ŽIVI PESAK [thumbsup])

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close