Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Interesantan je taj promet, mislim pogledaj koliko smo atraktivni kad napravimo kroz cijeli dan 5,5 milijuna prometa na svim dionicama. Pa da bar postoje market makeri koji će umjetno napumpat promet na barem 15-20 milijuna, pa još da postoji short još bi se bar 5-10 milijuna ubacilo sa strane u igru. Ali neeeee…

Usporede radi, evo otkako se danas otvorila američka burza apple ima do sada promet od 10,2 milijarde dolara. Najjadniji promet danas ovom dionicom je zabilježen u periodu između 19h15min i 19h16 min, i u toj je minuti promet iznosio bijednih 4,4 milijuna dolara. Pa eto, i u toj siromašnoj minutici je napravljeno na jednoj jedinoj dionici 4 puta više prometa nego na cijeloj našoj burzi cijeli dan.

Pa vi i dalje ulažite na zse žabokrečini…

[yawn] [bye]

never surrender


Interesantan je taj promet, mislim pogledaj koliko smo atraktivni kad napravimo kroz cijeli dan 5,5 milijuna prometa na svim dionicama. Pa da bar postoje market makeri koji će umjetno napumpat promet na barem 15-20 milijuna, pa još da postoji short još bi se bar 5-10 milijuna ubacilo sa strane u igru. Ali neeeee…

Usporede radi, evo otkako se danas otvorila američka burza apple ima do sada promet od 10,2 milijarde dolara. Najjadniji promet danas ovom dionicom je zabilježen u periodu između 19h15min i 19h16 min, i u toj je minuti promet iznosio bijednih 4,4 milijuna dolara. Pa eto, i u toj siromašnoj minutici je napravljeno na jednoj jedinoj dionici 4 puta više prometa nego na cijeloj našoj burzi cijeli dan.

Pa vi i dalje ulažite na zse žabokrečini…

[yawn] [bye]

jad i bijeda…danas je bio najmanji promet u ovoj godini….veće promete vidjet ćemo tek kod jačih padova crobexa [cry]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove


Interesantan je taj promet, mislim pogledaj koliko smo atraktivni kad napravimo kroz cijeli dan 5,5 milijuna prometa na svim dionicama.

Izbacite HT i dobijete 2milje! A kolega i sami znate kako se na dnu općenito rade najmanji prometi!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Diverzifkacija je stvarno moćna stvar!

Ja cijenim fokusiranost portfelja, ali i relativno fokusirani portfelj u klasičnom smislu, zapravo već čim ima 5-7 dionica "u potpunosti" iskazuje pozitivne efekte diverzifikacije (a uz minimalne negativne, koje bi rasli ozbiljnijom diverzifikacijom dok se pozitivne ne bi bitno povećavali).


Dragi kolega. Kupnja nekoliko dionica sa istog tržišta nije diverzifikacija.
Možda su jaja nojeva i kokošja, ali je košara ista. [smiley]

If something is too good to be true...it probably is.



Interesantan je taj promet, mislim pogledaj koliko smo atraktivni kad napravimo kroz cijeli dan 5,5 milijuna prometa na svim dionicama.

Izbacite HT i dobijete 2milje! A kolega i sami znate kako se na dnu općenito rade najmanji prometi!!!

[/quote]

imamo mi još do dna ohohooooo….

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

šta smo naučili od 2009 do danas tko je držao dionice popušio je
toliko o tk i atraktivnim cjenama- sve nas je manje tu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Burza-oborila-rekord-ove-godine-nikada-ovako-nizak-promet

halfte trinken, halfte Šarcu geben


šta smo naučili od 2009 do danas tko je držao dionice popušio je
toliko o tk i atraktivnim cjenama- sve nas je manje tu


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Burza-oborila-rekord-ove-godine-nikada-ovako-nizak-promet

Ma ne želi više nitko ulagati na ovom sranju od burze…. vani imaš i rastove i padove i na svemu možeš zaraditi. Kod nas imaš samo padove i stagnaciju između padova. Svaki put kad kupiš misliš kako si super napravio, a sutradan opet sve potone i već si u minusu…za par dana u još većem i tako dalje.
Nema nama pomoći dok se ZSE ne spoji s nekom normalnom burzom pa da krene trgovanje barem malo slično onome vani.
Država je u komi, nakon izbora slijede bolni rezovi, smanjenja plaća i naknada širokom sloju ljudi koji već sada nemaju ni za život. Jasno je da će to dovesti do daljnje rasprodaje dionica, a kupaca je sve manje i manje i traže sve veće popuste.
Ne kažem da treba prodavati dionice jer su sad relativno nisko, ali pitanje je li vrijeme za kupnju jer dionice idu iz dana u dan sve niže, a nema pozitivnih naznaka na horizontu.

@cocson

Ne kažem da treba prodavati dionice jer su sad relativno nisko, ali pitanje je li vrijeme za kupnju jer dionice idu iz dana u dan sve niže, a nema pozitivnih naznaka na horizontu.

[shocked]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Koje budale uopće još prodaju dionice na ovim razinama?

Znam odgovor je: oni koji moraju!

Ali čini se da ni njih nema više!!!!?

Da vidimo koliko danas imaju snage da sruse dionice.
Moja prognoza:
Otvaranje nikakvo i sa malim prometom negdje oko 150 kila…indeks oko nule ,a pred kraj radnog dana sve će dionice biti u minusu po 2%.
E, sad da mi netko kaže kako nema manipulacije odabranih na ZSE [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


…. … Nema nama pomoći dok se ZSE ne spoji s nekom normalnom burzom pa da krene trgovanje barem malo slično onome vani. ….. …
… Ne kažem da treba prodavati dionice jer su sad relativno nisko, ali pitanje je li vrijeme za kupnju jer dionice idu iz dana u dan sve niže, a nema pozitivnih naznaka na horizontu. ….

Možda nas jedino ovo http://www.poslovni.hr/vijesti/krene-li-mol-u-juris-na-inu-mirovinci-ce-biti-u-napasti-188828.aspx malo podigne ako se zaista dogodi, a i kvartalna izvješća domaćih kompanija bi možda mogla malo potaknuti trgovinu, iako čisto sumnjam da će izvješća imati značajniji utjecaj dulje od dva dana.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close