Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas se zakuhalo u saboru.
Možda izgubimo ove štetočine i prije no što se nadali… [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

HZZ dobio direktivu da smanji broj nezaposlenih: Vlada/HDZ/ plaća da smanji broj nezaposlenih kroz obrazovne programe i javne radove.
Za svrhu obrazovanja i zapošljavanja u programima javnih radova, kako vele na burzi, ima dovoljno sredstava do kraja godine tim više jer im je nedavno osigurano dodatnih 60-ak milijuna kuna. Ukupno će se na obrazovanje i javne radove tako utrošiti 171,7 milijuna kuna u ovoj godini, dok je 65,2 milijuna kuna osigurano za državne potpore za zapošljavanje i usavršavanje.

KOMENTAR: Nije isključena analogija i na tržištu kapitala.

ko zna šta je na stvari,Samodol zaštopao Inu,zaratio sa močnim igračima…nema ovde sada raspleta dok netko ne padne ili se ne postigne nekakav dogovor… [sealed]

evo da se sam pohvalim kad drugi neće, 100% pogodak [wink]


ako se igramo prognozera, rekao bih da ćemo danas završiti oko 0 uz mali promet [yawn]



Mislim da bi mogli malo gore. [proud]

možda u početku jer se vidi u predotvaranju da trejderi odmah od 9,30 sati pokušavaju svojim nalozima (ATPL, ADPL, DDJH, THNK…) navući druge da udare po prodaji tj, njihovim dionicama, ali kasnije ćemo nazad na 0 ili u minus
[/quote]

crobex +0,04%, promet 7,2 milje kuna

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Slovacka-odobrila-jacanje-EFSF-a

Ekonomski prognostičar Gerald Celente: Svi koji sada ulažu u dionice su obični naivci

zakašnjela reakcija je zbunila dosta ulagača pa i mene na ovakav pad
ali kad vlada pretjerani pesimizam okrene se ploča naopako
bit će sve u redu jer dok je dax bio 5300 crobev je visio na 1920
sad je dax na skoro 6000 jučer ga je bio probio ako se danas zadrži poviše 6000
to je signal za idući tjedan i za zse
evo dobrih vjesti
Vaš link

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


zakašnjela reakcija je zbunila dosta ulagača pa i mene na ovakav pad
ali kad vlada pretjerani pesimizam okrene se ploča naopako
bit će sve u redu jer dok je dax bio 5300 crobev je visio na 1920
sad je dax na skoro 6000 jučer ga je bio probio ako se danas zadrži poviše 6000
to je signal za idući tjedan i za zse
evo dobrih vjesti
Vaš link

1. ekipa se nasadila u belju pa dio love stoji zaključan
2. parodično razmišljanje: "zašto sad kupovati kad ovi vani rastu danima, kad okrenu mrvicu u crveno i mi ćemo za njima pa je onda bolje čekati daljnji pad crobexa"
3. borba hanfe sa predstavnicima financijske industrije i ostalim gospodarskim krupnim ribama

domovina junaka koji uvijek nešto čekaju.

free flow information

ova burza je mrtva…promet za 40 minuta trgovanja niti 2 milijuna, od toga više od pola otpada na HT kojeg sad pumpaju jer navodno od iduće godine neće biti kriznog poreza za telekome (ja jaci i njenim obećanjima niš ne vjerujem)..tako da sve ovo skupa je jedna velika tuga i žalost. najbolje ugasiti comp i otići van na sunce

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


ova burza je mrtva…promet za 40 minuta trgovanja niti 2 milijuna, od toga više od pola otpada na HT kojeg sad pumpaju jer navodno od iduće godine neće biti kriznog poreza za telekome (ja jaci i njenim obećanjima niš ne vjerujem)..tako da sve ovo skupa je jedna velika tuga i žalost. najbolje ugasiti comp i otići van na sunce

Ako bog da, neće Jaca biti na vlasti sljedeće godine.
A za promete ivrijednosti dionica komotno se obrati gore spomenutoj gospođi.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



ova burza je mrtva…promet za 40 minuta trgovanja niti 2 milijuna, od toga više od pola otpada na HT kojeg sad pumpaju jer navodno od iduće godine neće biti kriznog poreza za telekome (ja jaci i njenim obećanjima niš ne vjerujem)..tako da sve ovo skupa je jedna velika tuga i žalost. najbolje ugasiti comp i otići van na sunce

Ako bog da, neće Jaca biti na vlasti sljedeće godine.
A za promete ivrijednosti dionica komotno se obrati gore spomenutoj gospođi.
[/quote]

**točno!… a za promete i vrijednosti dionica iduće godine komotno nek se obrati gospodinu koji će uvesti porez na dividendu

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

@Demizon

Što je to dividenda? [lol]
Zato i je best sell sve dividendne dionice. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close