Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pero, smiri se nije tako loše kao što se piše. turista je bilo više ali para manje, zaposlilo se puno ljudi jer su evidencije čišćene pred izbore. Još sada i ovaj forum prepun ivestitora sa punim koferima novaca, a Ikea još uvijek čeka na građ. dozvolu. Vidiš da nema zime za nas i crobex će sigurno skočiti a ti ćeš uspjeti prodati ono što si skupio i onda ćeš opet moći u tvom dobrom starom pesimističkom tonu.

Trpaj dok se može: Državna administracija svakog dana dobije 3 nova zaposlenika!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/trpaj-dok-se-moze-drzavna-administracija-svakog-dana-dobije-3-nova-zaposlenika/576632.aspx

Končar: Uložio sam 200 mil. eura u Hrvatsku, a ništa ne donosi prihod

a da je nekako ovoga naivca dovest na burzu [lol]

kupovina definitivno izgubila snalu samo se udara po bidu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

pa pogledaj samo statisku proslg mjeseca ko je najvise zaposljavao uz prehrambeni sektor a to su profesori,vojska i trgovina eto jedino dobro iznenadjenje je prhraben sektor sve ostalo daj trpaj sto vise u drzavnu sluzbu da nas je sto manje na burzi a privatnici zube oklin.Bas me interesira statistika prihodi i rashodi MIFIN-a za 9mj ove godine,samo ih taje

znam da jeludost prodavati ali u mene se već polako uhvatio strah

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ovaj samodol je totalno izgubljen u vremenu i prostoru. pa zar je bilo teško u rješenju o nastanku ponude za preuzimanje napisati po kojoj cijeni je to preuzimatelj dužan učiniti. I kod dalekovoda i kod belja samo je stvorio totalnu zbrku i omogućio špekulantima da šišaju ovčice na belju što je u skladu sa djelatnošću firme,


Ovaj samodol je totalno izgubljen u vremenu i prostoru. pa zar je bilo teško u rješenju o nastanku ponude za preuzimanje napisati po kojoj cijeni je to preuzimatelj dužan učiniti. I kod dalekovoda i kod belja samo je stvorio totalnu zbrku i omogućio špekulantima da šišaju ovčice na belju što je u skladu sa djelatnošću firme,

Ma gluposti, samodol je sve dobro napravio. Ti ulagači koji su ošišani su sami morali provjerit i ustanovit sve relevantne činjenice, prije nego su špekulativno kupovali. Dakle:

Samodol i Hanfa su svoj dio posla uredno odradili.
Ko god je pogubio novac je sam krvi jer se nije dobro informirao.

never surrender

Dali bi mu kruna sa glave pala da su objavili cijenu preuzimanja u svrhu zaštite malih ulagača. više je on oštetio malih ulagača zbog svoje nedodirljivosti i bahatosti nego pet todorića i tipurića & co. zajedno. a vi pero možete bjesomučno pisati i dalje, ionako vas nitko više ozbiljno ne shvaća.

Za sve koji su ostavili gaće na štapu, evo prilika za vađenje…
Nemate sreće s dionicama? Pokušajte s portalom za pametno klađenje!
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Funbiz/Nemate-srece-s-dionicama-Pokusajte-s-portalom-za-pametno-kladenje

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Pero, smiri se nije tako loše kao što se piše. turista je bilo više ali para manje, zaposlilo se puno ljudi jer su evidencije čišćene pred izbore. Još sada i ovaj forum prepun ivestitora sa punim koferima novaca, a Ikea još uvijek čeka na građ. dozvolu. Vidiš da nema zime za nas i crobex će sigurno skočiti a ti ćeš uspjeti prodati ono što si skupio i onda ćeš opet moći u tvom dobrom starom pesimističkom tonu.

e sad dali je i koliko bilo para manje ili više, tko će ga znat, netko je više, a netko manje zaradio,, al je ukupna devizna ušteđevina porasla za koliko kuna u ovih par mjeseci?


Dali bi mu kruna sa glave pala da su objavili cijenu preuzimanja u svrhu zaštite malih ulagača. više je on oštetio malih ulagača zbog svoje nedodirljivosti i bahatosti nego pet todorića i tipurića & co. zajedno. a vi pero možete bjesomučno pisati i dalje, ionako vas nitko više ozbiljno ne shvaća.

Kolega ne budite zajedljivi. Nije Samodol uništio nijednog malog ulagača, otkud sad takva izjava? Ulagač se eventualno uništio sam ako je loše investirao.

I kako to mislite da me nitko ozbiljno ne shvaća, to šta postoji ekipa koja samo čeka gdje ću šta napisat da mi skuca jedinicu ne znači da me nitko ne shvaća ozbiljno, dapače mnogima sam svojim pisanjem već stao na žulj, pa me itekako ozbiljno shvaćaju.

Uostalom, ako vam treba kakva tehnička analiza samo recite, evo vama dam besplatno slijedeći target za bilo koju dionicu po vašem izboru. Za crobex sam svima dao tamo na forumu tehničke pa nek proučavaju, za europske indekse isto, za američke isto, evo čak i za to belje gdje su svi navalili sam vam pisao smjernice kud će i kako će a sve na temelju tehničke, ko hoće nek se sam uvjeri u ispravnost mojih analiza.

Osvrnite se malo na njih i nađite mi ijednu gdje sam fulao. Il još bolje, nađite mi ulagača kojem sam nešta krivo sugerirao! Ja ću vama u jednoj minuti nabrojat bar 10-15 drukera koji su katastrofalno navukli druge u velike gubitke krivim sugestijama kad i šta kupovat.

never surrender

New Report

Close