Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mozhete prvi kolega[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

TA daje cisti buy signal.
[smiley2]

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


TA daje cisti buy signal.
[smiley2]

Hm, “predsjednik uprave” mi ne ulijeva povjerenje jer ne zna postotke racunati [smiley1]


slazic: ” TA daje cisti buy signal. [smiley2] ” Hm, “predsjednik uprave” mi ne ulijeva povjerenje jer ne zna postotke racunati [smiley1]

ni racune polagati…
[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Cuo sam od portira da ce ga smijenit.
BTW zvao sam racunovodstvo i rekli su mi da su im rezultati za 1H odlicni.
Ocito je netko to ranije cuo i lupio po prodaji.
A sta ces kad su plasljivce eliminirali ranije, pa se nemoze jeftinije nadokupit.
Ide to na 250 do kraja mjeseca [smiley2]

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Alien:

slazic: ” TA daje cisti buy signal. [smiley2] ” Hm, “predsjednik uprave” mi ne ulijeva povjerenje jer ne zna postotke racunati [smiley1]

ni racune polagati…
[smiley2]

Ma da skratimo kolega – ne zna nista [smiley2][smiley2]


Cuo sam od portira da ce ga smijenit. BTW zvao sam racunovodstvo i rekli su mi da su im rezultati za 1H odlicni. Ocito je netko to ranije cuo i lupio po prodaji. A sta ces kad su plasljivce eliminirali ranije, pa se nemoze jeftinije nadokupit. Ide to na 250 do kraja mjeseca [smiley2]

Opet spekulacije…
A sto ce biti nakon FI za treci kvartal[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Opet spekulacije…
A sto ce biti nakon FI za treci kvartal[smiley1]

Todoric ce najvjerojatnije preuzeti. [smiley2]

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Sve u plusu ali KOEI nikako,polako su već dosadni.


Nitko ne komentira play of the day RHMF-A-A 199,99 199,99 199,99 199,99 — — 500000 999.950,00 +17,64%

Ja kupio 10 komada pa kud puklo da puklo [smiley2]


Dejavue: ” Opet spekulacije… A sto ce biti nakon FI za treci kvartal[smiley1] ” Todoric ce najvjerojatnije preuzeti. [smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]

Danas su banke “in” izgleda, PBZ, ZABA, RIBA…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close