Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




peromadjar, 04.10.2011. u 14:34
lopina
Pridodaš KRAŠ koji kupuje vlastite dionice,Viro isto kupuje,Koei je dobar i

U to odabrano društvo ulazi i LKPC.
Od jucer su krenuli sa kupnjom vlastitih dionica i zamisli ,odvojili su 9 Miliona kuna za kupnju trezorskih dionica. [rolleyes]
[/quote]

9 milijuna kažeš? Ma ja mislim da bi mogli izdvojit 30 milijuna za kupnju i natrpat trezor do vrha. A onda pokušat s još 250 milijuna kupit 25 posto dionica luke rijeka i kroz obveznu ponudu preuzet i nju.

Ajde dosta s tim navlačenjima.
[/quote]

Kao dinicar LKPC sudjelovao sam na GS kada se davala suglasnost Upravi da kupuje svoje dionice i o tome sam pisao na postu LKPC.Tada su me razne kolege napadale ALI eto ,danas je izaslo i službeno.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=37567 [thumbsup]

Pero,zašto mislišda je to drukanje? Iznositi cinjenice je netkome navlacenje.Pa barem si ti razborit i pametan.
[/quote]

Je navlačenje je, kako nije.

Šta se svih ostalih tiče koji nisu bili na skupštini, dok god ne postoji dokaz o tih 9 milijuna, jednako stoji mogućnost da su dali suglasnost samo za kupnju dionica il da su dali suglasnost da se kupuje ukupnim sredstvima od 200 000 kuna il da su dali suglasnost da se nakrca pun trezor s 30 milijuna.

Prema tome, ako nemaš bolje dokaze ( a mislim da nemaš )- to je navlačenje.

never surrender

@pero
Nedavno si kritizira moj post u kojem sam naveo da ce se graditi LNG i rekao kao navlacim.
Mislim da sam malo prenaglio u predhodnom postu ali ima vremena …..

http://www.lpt-ploce.hr/hr/razvoj.html

p.s.
Pusti da vrijeme pokaže,šta je istina.
Neda mi se raspravljati.



@pero

Nedavno si kritizira moj post u kojem sam naveo da ce se graditi LNG i rekao kao navlacim.
Mislim da sam malo prenaglio u predhodnom postu ali ima vremena …..

http://www.lpt-ploce.hr/hr/razvoj.html

mislim da sam vec nesto napisa o ovoj temi…
mi smo vec odavna nasu sansu tu propustili nazad par godina…
QatarGas je bio spreman izgraditi novi terminal na Krku…
e sad zasto nije… hmm… kad bih bas zloban bio mogao bih kazati da iz istog razloga zbog kojeg tadasnji predsjednik RH Stipe Mesic pri odlasku u posjet Qatru nije bio upoznat da je @ 30% casnickog kadra na QatarGas LNG floti (54 broda svaki vrijednosti @ 200 milja USD izgradenih u Koreji) hrvatsko…
ovaj terminal u Plocama nema nikakve racunice da se ide gradit…
jednostavno tako mali terminali danas se rjesavaju konverzijom klasicnih LNG brodova u FSRU…
tako da kao sta vidim opet nasi toplu vodu izmisljaju…
jos samo fali da pocnu objasnjavat kako ce brodi kad iskrcaju plin krcat vodu… ka sta su neki vec tvrdili…

p.s.
Pusti da vrijeme pokaže,šta je istina.
Neda mi se raspravljati.

adio pametidionice se strmoglavile i do 50 posto kad smo ili u recesiji

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@ lopina
za sada kako stvari stoje HT je bova , a Adris sidro kakvog nema.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Mene samo čudi kako domaće firme propuštaju ovakve prilike i zašto ne krenu agresivno kupovati svoje dionice??? Ne govorim o fundamentalno lošim firmama već stabilnim i perspektivnim kompanijama.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Trebamo odvjetnika na poslovnom.hr. Gdje je takva tema??? Imamo milion pi.darija, a
tema i odgovori koje nemamo- nikoga ne tangiraju……

Ljepoto pa bolje je kada je metež. Profitabilnije je!

OJ ZAGORO LIPA LI SI.....


pozz svima

di su ivek,međed,baron,kučilo i ostali drukeri postalo je dosadno bez njih

Pozdrav i tebi Čaruga, tu smo mi negdje uvijek, shorta se, trejda se, ali na nekim drugim marketima… ne zovi previše tamnu stranu, dovoljno je mračno i bez nas.
Prije četri godine kad smo se družili ovdje intenzivno CROBEX je bio 5000+, sad je 1800, nema smisla pisati crnjake ovdje, kasno je.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Tržište kapitala se svelo na sex: uđi-izađi, uđi-izađi, uđi-izađi… [lol]

Samo treba izaći na vrijeme.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Mene samo čudi kako domaće firme propuštaju ovakve prilike i zašto ne krenu agresivno kupovati svoje dionice??? Ne govorim o fundamentalno lošim firmama već stabilnim i perspektivnim kompanijama.


fali ovdje etike i društvene odgovornosti spram dioničara
jer da su prave kompasnije zaštitili bi svoje dioničare
a samim time i sebe
nedopustivo je po meni da su pojedine dionice na ovako sramotnim razinama
ušao sam na razini 1840-1900 i prosto ne mogu vjerovati da sam sad u minusu priko 10$

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

U razdoblju 23.9-30.9 Raiffeisen c. europe prodao je 5000 dionica ZABE.To je bila jedina prodaja,
Od OMF prodavao je samo ERSTE i to 615 ADRS-P,ostali su fondovi samo kupovali,AZ opet najviše.

"Only dead fish swim with the stream"

ima se love vidim dobro je

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close