Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Al se sad onaj koji je DDJH prodao na 215,00 tuce u glavu

sad vjerojatno da, ali za koji dan ne znam baš hoće li se i dalje tući. možda bude zadovoljan[smiley2]

Koji je ovo za redom dan da KOEI ima 1-2.mil. kn ? A sve ostaje isto 1195-1200kn!!!
Ja mislim da je već jedno 14 dana takvo stanje.Velika promjena vlasnika dionica,vrlo dobro.Mislim da bi sad bio red da to potegne gore.Uskoro je kraj 2 Q i to bi trebalo biti dodatni gas.[smiley2]

Alien:

Al se sad onaj koji je DDJH prodao na 215,00 tuce u glavu

sad vjerojatno da, ali za koji dan ne znam baš hoće li se i dalje tući. možda bude zadovoljan[smiley2]

Za koji dan je dug vremenski period – danas je vec mogao da se malo strpio prodati po bitno boljoj cijeni. Na to sam ciljao. Trenutna cijena na kupnji je 248 – ne trebam racunati kolika je to razlika u odnosu na 215

Ko je napravio toliko komada prometa? Od dopodne još stoji preko 5 milijuna komada, a promet nije velik?

No respect


Trenutna cijena na kupnji je 248 – ne trebam racunati kolika je to razlika u odnosu na 215

“Pišljivih” 15-ak %. A mogao je i skuplje prodat.

Zamisli što bi neki američki trader dao za ovakvu oscilaciju? [smiley2]

No respect

čeka na jdkm.
niti gore , niti dolje.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

BTS ne radi, nestalo struje

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Na DDJH skoro sva kupnja ispod 240 kn…. lavina se nastavlja….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


BTS ne radi, nestalo struje

Gle stvarno. Imam samo jednu dionicu tamo pa nisam ni primjetio.

No respect

Nemogućnost spajanja na BTS sustav
15.06.2007.
Poštovani,
putem sustava obavaještavanja Zagrebačke burze d.d. dobili smo obavijest da radi problema sa el. energijom u Varaždinu do daljnjega se neće trgovati putem BTS-a.
O nastavku trgovanja biti ćete obavješteni 10 min prije.
Dakle, u nemogućnosti smo izlagati naloge na vrijednosnicama kojima se trguje putem sustava BTS.
Čim nastavak trgovanja bude moguć, obavijestiti ćemo Vas o tome.

Prva generacija d.o.o.

I love the Smell of Profits in the Morning


Nemogućnost spajanja na BTS sustav
15.06.2007.
Poštovani,
putem sustava obavaještavanja Zagrebačke burze d.d. dobili smo obavijest da radi problema sa el. energijom u Varaždinu do daljnjega se neće trgovati putem BTS-a.
O nastavku trgovanja biti ćete obavješteni 10 min prije.
Dakle, u nemogućnosti smo izlagati naloge na vrijednosnicama kojima se trguje putem sustava BTS.
Čim nastavak trgovanja bude moguć, obavijestiti ćemo Vas o tome.

Prva generacija d.o.o.

Kad uključe, moglo bi biti nereda na nekim dionicama. Ljudi negdje čekaju na Zvečevu, SNHO…

A i fakat, sat vremena već ne rade.

No respect

Nitko ne komentira play of the day
RHMF-A-A 199,99 199,99 199,99 199,99 — — 500000 999.950,00 +17,64%

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close