Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledajući ove cijene dionica nameće mi se jedno pitanje. Dali se to fond manageri OMF takmiče tko će imati najmanji prinos na kraju III Q i zašto im takvo stanje odgovara.


Gledajući ove cijene dionica nameće mi se jedno pitanje. Dali se to fond manageri OMF takmiče tko će imati najmanji prinos na kraju III Q i zašto im takvo stanje odgovara.

možda će dizati cijene sutra, zadnji dan kvartala? pa nas iznenade rastom crobexa od +5%? [lol]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica



Gledajući ove cijene dionica nameće mi se jedno pitanje. Dali se to fond manageri OMF takmiče tko će imati najmanji prinos na kraju III Q i zašto im takvo stanje odgovara.

možda će dizati cijene sutra, zadnji dan kvartala? pa nas iznenade rastom crobexa od +5%? [lol]
[/quote]
Mošda hoće,možda neće.
S obzirom da je Njemačka izglasala povečanje interventnog kriznog fonda možda nas čeka i veći rast,ali 5% bi bilo primamljivo ali je previše.Mislim da će se danas zadnjih petnaestak minuta početi tući malo žešće po BIDU i da ćemo završiti u plusu.
Otvaranje amera bi trebao biti okidač.
Kešpljupci,mislim da vam je vrijeme za skunuti 5 do 10 % do ponedjeljka.

Na ZSE će teći med i mlijeko!




Gledajući ove cijene dionica nameće mi se jedno pitanje. Dali se to fond manageri OMF takmiče tko će imati najmanji prinos na kraju III Q i zašto im takvo stanje odgovara.

možda će dizati cijene sutra, zadnji dan kvartala? pa nas iznenade rastom crobexa od +5%? [lol]
[/quote]
Mošda hoće,možda neće.
S obzirom da je Njemačka izglasala povečanje interventnog kriznog fonda možda nas čeka i veći rast,ali 5% bi bilo primamljivo ali je previše.Mislim da će se danas zadnjih petnaestak minuta početi tući malo žešće po BIDU i da ćemo završiti u plusu.
Otvaranje amera bi trebao biti okidač.
Kešpljupci,mislim da vam je vrijeme za skunuti 5 do 10 % do ponedjeljka.

Na ZSE će teći med i mlijeko!
[/quote]
Moj grijeh,moj preveliki grijeh.
Po prodaji,po asku,a ne po bidu.

Ja mislim da su domaći fondovi koji su imali išta slobodnog keša radije kupovali neke jeftine zapadnoeuropske dionice koje će sigurno u ovom ciklusu odradit rast od bar 20 posto, nego da se tu bakću na nelikvidnom tržištu gdje nitko živ nema slobodnog keša nit volje za uložit.

Jedino se možda omf-ovi smiluju pa tu i tamo se nakrcaju nekom svojom omiljenom. Toliko o medarstvu i mljekarstvu.

never surrender

Francuzi na +13 posto, Nijemci na +14 posto od dna, Crobex na +1 posto.

A jeste našli na kojoj će te se burzi bogatit…

never surrender

fodovi i brokeri čekaju da mi otpočnemo kupovat njihovu robu koje imaju u izobilju na lageru a kojoj je istekao ili ističe rok trajanja /KOEI,INGR,ATGR,DLKV,ERNT,ULPL,LKPC,BLJE,KNZM…/.

Mi ne želimo kupovat, kad imamo na lageru dovoljno kvalitetne robe, za koju čekamo da istu oni otkupe od nas /HT,ATPL,LKRI,KORF,DDJH,ADPL,PTKM,ADRS,RIVP…/

Mošda hoće,možda neće.
S obzirom da je Njemačka izglasala povečanje interventnog kriznog fonda možda nas čeka i veći rast,ali 5% bi bilo primamljivo ali je previše.Mislim da će se danas zadnjih petnaestak minuta početi tući malo žešće po BIDU i da ćemo završiti u plusu.
Otvaranje amera bi trebao biti okidač.
Kešpljupci,mislim da vam je vrijeme za skunuti 5 do 10 % do ponedjeljka.

Na ZSE će teći med i mlijeko!


Moj grijeh,moj preveliki grijeh.
Po prodaji,po asku,a ne po bidu.
[/quote]

Nisi pogriješio prvi put.
Mislim da će sutra mnogi u čudu gledati lupanje po BID-u.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Francuzi na +13 posto, Nijemci na +14 posto od dna, Crobex na +1 posto.

A jeste našli na kojoj će te se burzi bogatit…


baš zato bi trebali ulagat u hr, jer nije odrađen rast…

http://www.poslovni.hr/vijesti/samodol-quaestus-investu-oduzeo-dozvolu-za-rad-187536.aspx

BRAVO, samo tako naprijed.


Mošda hoće,možda neće.
S obzirom da je Njemačka izglasala povečanje interventnog kriznog fonda možda nas čeka i veći rast,ali 5% bi bilo primamljivo ali je previše.Mislim da će se danas zadnjih petnaestak minuta početi tući malo žešće po BIDU i da ćemo završiti u plusu.
Otvaranje amera bi trebao biti okidač.
Kešpljupci,mislim da vam je vrijeme za skunuti 5 do 10 % do ponedjeljka.

Na ZSE će teći med i mlijeko!


Moj grijeh,moj preveliki grijeh.
Po prodaji,po asku,a ne po bidu.
[/quote]

Nisi pogriješio prvi put.
Mislim da će sutra mnogi u čudu gledati lupanje po BID-u.
[/quote]
Ili po asku tj.prodaji.
Biti će onako kako se dogovore fond menađeri..Izgleda da su odlučili da žrtvuju ovaj kvartal i da ostanemo što niže.
Ja bi ipak danas krenuo u šoping očekujući odbijanac.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

teško da će trendovi na zse u buduće ovisiti o sporazumima recentnih testosteronaca /fond managera i brokera/, ubrzana gibanja i snažne promjene /brojne istrage, intezivno djelovanje Hanfe, međusobni obračuni…/ ne daje im prostora i vremena za daljnja destruktivna djelovanja.

New Report

Close