Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sprema se odbijanac u toku dana…..povlače se nalozi sa aska [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Šteta što nemam više municije [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Da, da kreće odbijanac…evo već 0,1% [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Šteta što nemam više municije [cry]

da pojačaš ovaj čvrst i jaki odbijanac?
[lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kakav oooodbijaaanaaaaac tzv OKM [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Premalo pravih prilika
‘Ulagat će se samo u profitabilne projekte’
"Dosad, na žalost, nije bilo dovoljno prilika da se novac mirovinskih fondova investira u nove razvojne projekte bilo u javnom bilo u privatnom sektoru", poručio je Dinko Novoselec, čelni čovjek AZ obveznog mirovinskog fonda. "Nadamo se da će u budućnosti doći do promjena i da će biti dobrih investicijskih ideja za ulaganje mirovinskih fondova. Ali posebno naglašavamo da je preduvjet za naše ulaganje odgovarajuća profitabilnost za naše članove", upozorio je Novoselec. Dodaje kako bez toga nijedan projekt ne može očekivati fondovsku potporu.


Do sad su smatrali prvom prilikom samo državne obveznice. Nadam se da su konačno nešto naučiliod od slučaja sa Grčkih obveznica. Bojim se da ni obveznice drugih država neće puno bolje proći jer države svoje dugove mogu vratiti samo na dva načina:
1. Kroz značajniji rast BDP (koga u Evropi i Americi vjerovatno više neće biti jer smo dostigli neki
maksimum kao Japan)
2. Kroz inflaciju (što je vjerovatniji scenarij)

Zna li netko kolika je izloženost OMF prema stranim obveznicama, te domaćim.

nema odbijanca jer fondovi, brokeri i znalci iz pozicije destruktivnih vibratornih stanja nikako ne uspijevaju usmjerit našu pozornost na dionice ATGR,ERNT,JDPL,PODR,IGH,INGRA… i slične "bisere".

Vrijeme je da svoju pozornost svi zajedno usmjerimo na dijamante HT,LKRI,DDJH,ADPL,ADRS,KORF,
RIVP,ATPL,PTKM/ i zajedno pridonesemo vlastitom obilju.

Hoće li i danas naši manipulatori sekundu prije kraja dići crobex u pozitivu npr. na +0,06% čisto da ispadne da smo i mi narasli slijedeći EU indexe koji su u par dana odradili i po +10%? [tongue]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nema tu goriva za rast.


nema tu goriva za rast.

ima goriva koliko hoćeš, OMF-ovi su puni para, samo što seronje sjede na kešu i bleje ko neodlučne ovce

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje



nema tu goriva za rast.

ima goriva koliko hoćeš, OMF-ovi su puni para, samo što seronje sjede na kešu i bleje ko neodlučne ovce
[/quote]

sjede na cashu zato jer im to gazde diktiraju i za to nam lijepo zarade "velike" kamate ( manje od inflacije ) a njihove gazde bankari onda to oplode lihvareći Hrvatske građane. Tako smo duplo opljačkani sa našim vlastitim novcem.

New Report

Close