Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pero*
vani trguju bogataši i investitori..
a na crobexu trguješ ti i par tvojih frendova..

kužiš razliku?
crobex 2 milje eura prometa
dax 150 milja
kuš ne???

p.s. mene i moje drukove si pozabio!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda

to nije razlog da se brišu postovi, to su činjenice i valja ih spomenut! Tim više jer je cijeli forum opterećen problemom zašto mi ne rastemo više od drugih il bar jednako i još izvlače nekakve nakaradne zaključke, da ne kažem ideje.

never surrender

mi smo poznati po tome kad triba rasti kao i drugi mi tonemo ili blago stagniramo
i onda odjendaput bez vidljivog razloga neke dionice odlete 30-49$
jurćić je jednom rekao bila i ostala špekulantska burza
uz kavicu se dogovaraju par nih sad ćemo ovako sad ćemo onako

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

a znaju stisnuti dionicu jer znaju da ih se nema snage kupiti
svi bi kupovali na dnu a prodavali na max al ne ide to tako baš jer je plitko tržište
nema više ni milionskih naloga kao prije

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Premalo pravih prilika
‘Ulagat će se samo u profitabilne projekte’
"Dosad, na žalost, nije bilo dovoljno prilika da se novac mirovinskih fondova investira u nove razvojne projekte bilo u javnom bilo u privatnom sektoru", poručio je Dinko Novoselec, čelni čovjek AZ obveznog mirovinskog fonda. "Nadamo se da će u budućnosti doći do promjena i da će biti dobrih investicijskih ideja za ulaganje mirovinskih fondova. Ali posebno naglašavamo da je preduvjet za naše ulaganje odgovarajuća profitabilnost za naše članove", upozorio je Novoselec. Dodaje kako bez toga nijedan projekt ne može očekivati fondovsku potporu.


Premalo pravih prilika
‘Ulagat će se samo u profitabilne projekte’
"Dosad, na žalost, nije bilo dovoljno prilika da se novac mirovinskih fondova investira u nove razvojne projekte bilo u javnom bilo u privatnom sektoru", poručio je Dinko Novoselec, čelni čovjek AZ obveznog mirovinskog fonda. "Nadamo se da će u budućnosti doći do promjena i da će biti dobrih investicijskih ideja za ulaganje mirovinskih fondova. Ali posebno naglašavamo da je preduvjet za naše ulaganje odgovarajuća profitabilnost za naše članove", upozorio je Novoselec. Dodaje kako bez toga nijedan projekt ne može očekivati fondovsku potporu.

ma bilo je samby, samo bi oni malo lihvarili pa im niko i nije pristajao da im bude investitor, a s druge strane oni bi neznaju ni sami kakve projekte ,najradije dva tri i da brdo zaradjuju, što ne ulože u 1000 manjih projekata, sigurnije bi im bilo, a fala bogu ima ih ali ne previše zej…. cije, pa ako i propadne 100 ok, a u njihovom slučaju propadne 1 pa nastane gabula ,da nebi bili gabule ajmo lihvarit ko hoće ko neće, ali sve manje majmunčića pa je najlakše reč nije bilo prilika,
Vjerujem da i tu medju nama ima podosta ljudi koji stvarno imaju kvalitetnu dobru i financijski isplativu ideju , ali problem nastaje kada treba to predstaviti kao projekt koji isto podosta košta i tu nema kakve takve potpore, ako i ima i ako je mali projekt financijski , doživi fijasko, ma mogao bi esej o ovome pist ali neda mi se više

još ovo
netko vam je dužan 1 000 000 eura ( jedan projekt), dali bi voljeli da je to samo jedan dužnik ili cca 50 dužnika ( 50 projekata)

pepe7


Premalo pravih prilika
‘Ulagat će se samo u profitabilne projekte’
Dosad, na žalost, nije bilo dovoljno prilika da se novac mirovinskih fondova investira u nove razvojne projekte bilo u javnom bilo u privatnom sektoru", poručio je Dinko Novoselec, čelni čovjek AZ obveznog mirovinskog fonda. "Nadamo se da će u budućnosti doći do promjena i da će biti dobrih investicijskih ideja za ulaganje mirovinskih fondova. Ali posebno naglašavamo da je preduvjet za naše ulaganje odgovarajuća profitabilnost za naše članove, upozorio je Novoselec. Dodaje kako bez toga nijedan projekt ne može očekivati fondovsku potporu.

ma kako da ne!
zato je nedavno spržio silne milijune u DLKV na 245 kn (sad je na 175 kn = -70 kn po dionici)
zato je nedavno spržio silne milijune na PODR na 315 kn (sad je na 258 kn = -57 kn po dionici) itd itd itd…
stvarno profitabilno, nema šta, pravi maher!!!!

Ne kudti CROBEX, pa mi već treći dan uzatopce rastemo [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

http://www.seebiz.eu/bankama-i-hep-u-80-cermaku-i-jezicu-po-10-diokija/ar-14391/

80% bankama, 10% cermaku i malko manje od 10% jezicu
tko nam to kupuje po 62,50 s rastom prek 40% kad je cca 99,9% raspoređeno vlasnistvo?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ne kudti CROBEX, pa mi već treći dan uzatopce rastemo [lol]

da… mađioničarski

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Možda ovo donese nekakvu aktivnost na tržištu, pogotovo što se tiče Agrokorovih dionica:

http://www.seebiz.eu/ivan-crnjac-agrokor-u-cetvrtak-podnosi-ponudu-za-mercator/ar-14454/

" To ne znači ništa. Vidjet ćete sutra kada budemo predstavili ponudu za Mercator, kazao je. Agrokor ima spremna sredstva za preuzimanje Mercatora.

– Da smo stabilni, vidjet ćete na natječaju za Mercator, tvrdi Ivan Crnjac. "

" Idući tjedan istječe krajnji rok za iskazivanje interesa za kupnju većinskog udjela Mercatora, koji prodaju banke. Zasad je interes iskazao jedino Agrokor Ivice Todorića. "

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Belje dobilo nagradu za najboljeg inovatora u poslovnom turizmu

Društvo inovatora Sigma u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom dodijelilo je sinoć godišnje nagrade “CBTour – Inovacije u poslovnom turizmu” za najkreativnije i najinovativnije turističke programe usmjerene razvoju poslovnog, znanstvenog i kongresnog turizma u Hrvatskoj.

Predsjednik Sigme Tomislav Marijanović i direktor Belja Goran Pajnić Projekt tvrtke Belje “U srcu Kneževnih vinograda” Sigma CBTour proglasila je za najbolji ukupni program hrvatskog poslovnog turizma. Coca-Cola HBC Hrvatska dobila je posebnu nagradu za projekt “Lijepa naša Sava” kao istaknuti nacionalni doprinos povezivanju kultura kroz turizam. Nagrade CBTour dobili su i tvrtka Hrvatski interijeri za projekt “Dizajnom do identiteta – Hrvatska hotelska soba”, Turistički obrt Kastavea za projekt “Najdi zlatnega petešića”, tvrtka Majstor kuhar za projekt “Putovanje gosta kroz specifične okuse hrvatske kuhinje”, dok je tvrtka Rijeka Sport nagradu dobila za projekt “Integrirane marketinško-komunikacijske i programske strategije Astronomskog centra Rijeka”.

Nagradu CBTour dobile su i tvrtka Habitat za projekt “Prvi Design Botique hotel u Zagrebu”, tvrtka Hippy za projekt “Držač za vrećice kao brand kongresne industrije”, te tvrtka Applicon za projekt “Interaktivni sustav PandoPad u poslovnom turizmu”. Najboljim menadžerom hrvatskog poslovnog turizma proglašen je Centar za poslovni turizam za projekt “Croatia Meetings – Informacijski one-stop-shop hrvatskog poslovnog i kongresnog turizma”, izvijestili su iz HGK.

New Report

Close