Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa prodavati na onim razinama je non sens , danas je zadnji vlak za ukrcaj jer crobex definitivno fijuće i gre uzbrdo na neku planinicu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Evo pogledajmo Dioki i dobiti cemo stvarno stanje ZSE.
Sa 6 tisuca kn (137kom) podigni trzisnu vrijednost za 28% [cry]

Dok ne prorade baseball palice i neki od fond managerčića zajedno sa svojom ekipom ne popije batine ( prepoznati će se ) nema rasta tržišta.


Dok ne prorade baseball palice i neki od fond managerčića zajedno sa svojom ekipom ne popije batine ( prepoznati će se ) nema rasta tržišta.

Post godine. Čestitam! Potrošio sam ocjenu ali ovim putem evo ti stotka. [thumbsup]

Evo sve burze svijeta su zelene min.2.5% i više a ovaj naš nesretni Crobex
jad i bijeda.Promet 0 bodova,kao da je Hrvatska na drugoj planeti. Ali kad
je panika onda svi naivci brže bolje bježe van glavom bez obzira.Sve će pare
pogubiti.Uđi,izađi po 100 puta u tjednu.Nema leba od toga jarani.Pozdrav .

kako pišu 27 mil prometa redovnoga, po mojoj računici jedva 12 mil.

Kune nisu problem, kuna nema


Evo sve burze svijeta su zelene min.2.5% i više a ovaj naš nesretni Crobex
jad i bijeda.Promet 0 bodova,kao da je Hrvatska na drugoj planeti. Ali kad
je panika onda svi naivci brže bolje bježe van glavom bez obzira.Sve će pare
pogubiti.Uđi,izađi po 100 puta u tjednu.Nema leba od toga jarani.Pozdrav .

Mi imamo odbijanac od nekih 38 bodova, to je oko 2 posto od dna.
Francuzi trenutno gledaju odbijanac indeksa od 10 posto, nijemci 11 posto od dna.

Dionice s najvećim odbijancom kod nas su rasle 5 do 10 posto uvrh glave, a i takvih je svega par.
Strane dionice imaju većinom odbijance po 20 do 30 posto, samo ove jadnije tipa telekoma i avioprijevoznika imaju 10 posto.

Dakle, imamo usran odbijanac. I imamo ulagače koji nemaju novaca ni želje za dići tržište. Idući put kad se poželite odbijanaca kupujte na stranim tržištima. Toliko za one koji su danima i tjednima čekali odbijanac kod nas i trljali ruke dok su kupovali u padu. Nadam se da vam je ovo dobar pokazatelj.

never surrender


Evo sve burze svijeta su zelene min.2.5% i više a ovaj naš nesretni Crobex
jad i bijeda.Promet 0 bodova,kao da je Hrvatska na drugoj planeti. Ali kad
je panika onda svi naivci brže bolje bježe van glavom bez obzira.Sve će pare
pogubiti.Uđi,izađi po 100 puta u tjednu.Nema leba od toga jarani.Pozdrav .

I mi smo super.
Jedino elita,kojoj tepam da je fondovsko smeće u leru:HT,ERNT,ADRIS/nije smeće/.
Mislim da stranci izlaze iz bivših zvijezda tržišta kao što si INGRA, IGH,ATPL a fodovi ne smiju
kupovati ni INGRU ni IGH jer im je MCAP ispod minimuma od 300 mil kn i da su se zbog toga
strmopizdile ova zadnja dva mjeseca.
Stranci tuku po cijeloj jugoistočnoj Europi tako da su svi jučer padali dok je truli zapad ludovao.
ALI DLKV je dobro povukao, koji više nije fondovsko smeće je puno posrnuo ,pa se sada vraća prema 200.
KORF,ZABA,KNZM,DDJH,ATPL,ULPL,LKPCi….. su lijepo porasli,ali kako ovi sa trulog zapada luduju sa rastom od
3 do 4% bilo bi vrijeme i da mi krenemo malo žešće.

Da li se vidi svijetlo na kraju tunela,i da li je počelo mediti!

Danaaas je jasno zaaaašto ssssmo neefikaasni ,

Fondovima trebaa barem 3 dan da sakuže Dalekovod .

3 dana ?

Tko to plaća ?

KAd bude 200 , onda oni imasju sastanak !


Za sve one koji su izgubili povjerenje u LKPC.


-Ovih dana ,tocnije u petak u zgradi Zagrebacke burze je predstavljanje LKPC i ulazak u PRVU KOTACIJU.
-Svecano otvaranje Lizalice je trebalo biti prošli utorak ali je zbog lošeg vremena odgođeno za sljedeci tjedan a treba se uskladiti vrijeme sa Premjerkom Kosor, koja želi prisustvovati tom činu.
(Istina je ,da je ostao Sanader ,toga nebi bilo)

-Zajedno sa Lizalicom je OTVARANJE POCETKA RADOVA "TERMINAL ZA TEKUCE TERETE I UKAPLJENI PLIN"(inavesticija cca.60 miliona eur)

-Trezor krece sa kupnjom dionica OVIH DANA !!!!

p.s.Cijena dokapa je bila 850 kn a trenitna 750.Pametnom i previše. [thumbsup]

LKPC +8,20 %

DLKV +5,20%
itd.
[cool]


kako pišu 27 mil prometa redovnoga, po mojoj računici jedva 12 mil.

zasto su svi zbunjeni zbog te brojke prometa, pa pogledajte na zse.hr pa cete vidjet da skoro 15 milja otpada na "morske" transakcije, RIBA se prodavala na veliko. [lol]

It's a kind of magic


Danaaas je jasno zaaaašto ssssmo neefikaasni ,

Fondovima trebaa barem 3 dan da sakuže Dalekovod .

3 dana ?

Tko to plaća ?

KAd bude 200 , onda oni imasju sastanak !


Na trulom zapadu informacija starija od 5 sekundi se ne smatra novošću.
Točno!Fondovska industrija će se uključiti za koji dan i to vjerovatno kada bude blizu 200.
Naravno da oni mogu početi i ubijati ovu dionicu.To se nikada ne zna što se može dogoditi.

Na DLKV teče med i mlijeko!Napokon.

New Report

Close