Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prognoziram rast Crobexa nakon što padne na 1650 bodova,

Argumenti za, nema više toliko stranih investitora na našoj burzi pa neće toliko rušiti cijenu, puno je manje neuduciranih ulgačanja koji su otišli kad je bila kriza 2007. koji igrači koji su već prošli krizu neće panično više prodavati, znaju da će doci odbijanac.

Argumenti protiv, nova recesija još nije ni počela, mogući je raspad Eurozone, ali svjedno mislim da će doći do odbijanca na 1650 bodova.

Mislim da treba biti oprezan sa blue-chip dionicama u kojima su stranci jer će vjerovatno skraćivati pozicije ovdje zbog pada cijena dionica na svjetskim tržištima.
Također mislim da će brodari još prilično dolje jer ni izbliza ne prate pad sličnih brodara zadnje godine,
u svijetu ,a i prognoze u tom sektoru nisu dobre.
Pozdrav

Kakve ti stvari lupetaš miami,naprosto ne mogu vjerovati da si odrasla osoba sa privatnim biznisom…
Na burzi su ljudi stotinama godina gubili novce i zaradjivali,to nije nikakva tajna i nema ništa misteriozno u svemu tome.
Ajmo ovako,da sada počnu napucavati dionice do crobexa 5000,bi li ti to odgovaralo? Da li bi tada vikala da se prebrzo i neopravdano raste ili bi brojala koliko si novčića zaradila?
Nemoj biti licemjer.
Ako nemaš znanja i ako se ne želiš pomiriti s time da treba pratiti trendove,ostavi se burze ili junački podnesi gubitke.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Uredbom rada Zagrebačke burze i njenih članica – ja bih spriječila svaku zlouporebu burze.
Najprije bih dopustila PRISTUP – e -trade-u – samo investitorima IZNAD trenutno tržišne vrijednosti
dionica= portfelj =minimalno = 1.000.000,00 kuna.

ovdje se pomalo isčitava težnja za diskriminacijom, osim toga nigdje se ne spomine porijeklo toga
miliona, tako da ispada da ozbiljan lopov može biti ulagač, a neozbiljan škveranin ne može, jako lijepo

[embarass]

Crobex u plusu??!! Neznam kakav je to izračun,no na ovoj zse je.. lud zbunjenoga.. [shocked]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Crobex u plusu??!! Neznam kakav je to izračun,no na ovoj zse je.. lud zbunjenoga.. [shocked]

Nije čudo, vani je zeleno, pa i mi sa ovim jadom od prometa pokušavamo držati korak! [undecid]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Crobex u plusu??!! Neznam kakav je to izračun,no na ovoj zse je.. lud zbunjenoga.. [shocked]

Nije čudo, vani je zeleno, pa i mi sa ovim jadom od prometa pokušavamo držati korak! [undecid]
[/quote]
nažalost i ovaj prividni plus je nestao..na zse jednostavno nema sreće za male investitore [cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


nažalost i ovaj prividni plus je nestao..na zse jednostavno nema sreće za male investitore [cry]

Istina, mali nemaju novaca, a MF-ovi ne žele podržati burzu. Nije ni čudo, kad ih od početka samo prozivaju za svaku kupljenu dionicu. Vjerovatno se sad misle, evo vam sada, pa sami probajte!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

I Atena je u plusu, a CROBEX u minusu.
Govori li vam to nešto? [embarass]



nažalost i ovaj prividni plus je nestao..na zse jednostavno nema sreće za male investitore [cry]

Istina, mali nemaju novaca, a MF-ovi ne žele podržati burzu. Nije ni čudo, kad ih od početka samo prozivaju za svaku kupljenu dionicu. Vjerovatno se sad misle, evo vam sada, pa sami probajte!?
[/quote]

a možda misle: zašto da baš kod nas završe svi bezvrijedni papirići

ova ZSE je pravo smeće, prije bi se blok betona da ga baciš u vodu odbio gore metar u zrak, nego crobex +1%!
vani sve raste kao ludo, kod nas grebemo dno i dalje.
DAX u petak +0,6%, crobex -1,6%…
DAX danas +2,5%, crobex -0,5%,

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Rekao bi kolega FerengiHr da se napinje do krajnjih granica, samo da se ne uruši od pustog napinjanja.

bit će bolje................

New Report

Close