Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uredbom rada Zagrebačke burze i njenih članica – ja bih spriječila svaku zlouporebu burze.
Najprije bih dopustila PRISTUP – e -trade-u – samo investitorima IZNAD trenutno tržišne vrijednosti
dionica= portfelj =minimalno = 1.000.000,00 kuna.

Znači, ozbiljnim ulagačima. Pa, nije burza sajam – trgovina- sve po 5 kuna,da s ulice dođu investitori i
zarađuju za cigarete.Sve ostalo- staviti u neku vrstu IGRE NA SREĆU – paralelna burza za investitore
do tog iznosa…npr.pad cijene do 10% i rast 10 %

Isto tako investitori preko 50 .000.000,00 kuna…posebna zaštita…obustava na padu cijene do 5%
i rast % i sl….

Stiče se dojam, da vlasnici ZSE- pojma nemaju što bi radili, osim što čekaju budalu da ih
dokapitalizira i da se što konkretnije izvuku iz ovog cirkusa…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Znači ti si ozbiljan investitor jer si od 5.000.000 kuna došla na portfelj od 1.000.000 kn, a ja sam neozbiljan jer sam sa 100.000kn došao na 150.000kn? Nikad nećeš naučit, pusa.


Znači ti si ozbiljan investitor jer si od 5.000.000 kuna došla na portfelj od 1.000.000 kn, a ja sam neozbiljan jer sam sa 100.000kn došao na 150.000kn? Nikad nećeš naučit, pusa.


Upravo tako kolega,ali kolegici nema pomoći,a nama je dobro jer postoje takvi investitori jer
,od sličnih nama ,ne možemo zaraditi.
Pozdrav

kolegica miami je u pravu……..treba ograničiti pristup e-trade neozbiljnim investitorima…..
a najgori su ovi što žele svaki dan zaraditi za par bureka…….nek se zaposle u burekdžinicu [wink]


Uredbom rada Zagrebačke burze i njenih članica – ja bih spriječila svaku zlouporebu burze.
Najprije bih dopustila PRISTUP – e -trade-u – samo investitorima IZNAD trenutno tržišne vrijednosti
dionica= portfelj =minimalno = 1.000.000,00 kuna.

Znači, ozbiljnim ulagačima. Pa, nije burza sajam – trgovina- sve po 5 kuna,da s ulice dođu investitori i
zarađuju za cigarete.Sve ostalo- staviti u neku vrstu IGRE NA SREĆU – paralelna burza za investitore
do tog iznosa…npr.pad cijene do 10% i rast 10 %

Isto tako investitori preko 50 .000.000,00 kuna…posebna zaštita…obustava na padu cijene do 5%
i rast % i sl….

Stiče se dojam, da vlasnici ZSE- pojma nemaju što bi radili, osim što čekaju budalu da ih
dokapitalizira i da se što konkretnije izvuku iz ovog cirkusa…


Nominiram ovaj post za NAJVEĆU GLUPOST 2011.
Ovo je upravo nevjerovatno???
Pozdrav

Miami kolika je knedla u grlu? Meni odgovaraju ovi sitni dioničari i njihove transkacije, jer vjerujem u ono što kupujem. A ti se samo inatiš. Najpametnije ti je da zatvoriš gledalicu na duže vrijeme ili da sve rasprodaš i zaboraviš na Zse. Vjeruj mi jedna od te dvije stvari će ti produžiti život



Uredbom rada Zagrebačke burze i njenih članica – ja bih spriječila svaku zlouporebu burze.
Najprije bih dopustila PRISTUP – e -trade-u – samo investitorima IZNAD trenutno tržišne vrijednosti
dionica= portfelj =minimalno = 1.000.000,00 kuna.

Znači, ozbiljnim ulagačima. Pa, nije burza sajam – trgovina- sve po 5 kuna,da s ulice dođu investitori i
zarađuju za cigarete.Sve ostalo- staviti u neku vrstu IGRE NA SREĆU – paralelna burza za investitore
do tog iznosa…npr.pad cijene do 10% i rast 10 %

Isto tako investitori preko 50 .000.000,00 kuna…posebna zaštita…obustava na padu cijene do 5%
i rast % i sl….

Stiče se dojam, da vlasnici ZSE- pojma nemaju što bi radili, osim što čekaju budalu da ih
dokapitalizira i da se što konkretnije izvuku iz ovog cirkusa…


A šta ćeš za mjesec dana izmisliti, kada uđeš u ove "neozbiljne"?
Na 2150 sam ti rekao da prodaš i čekaš da kupiš jeftinije
Na 2050 ponovio ti opet drugi puta
Na1950……treći puta……….
Na koliko smo sada? Sutra malo up (jer se ne pada okomito)…….a onda opet fijuk
A, niš…….čujemo se na 1750 crobija, da vidim tvoju novu ideju………srećom imaš te "medikamente" pa si sretna i kad proljev imaš.

[/quote]
govorim joj ja već više od godinu dana da proda te kandidate za stečaj kojih se drži, al preozbiljna je ona igračica da bi primala savjete.

Prvo, ja nemam kandidate za stečaj već firme koje su u ovoj godini ostvarile DOBIT …!!!!

Drugo,to što Vi govorite, mene zaboli…od Vas ništa pametno nikada…pojma nemate.
Treće, ako dionice koje ostvaruju DOBIT – padnu još više, onda ćemo krenuti u kupnju..

ERNT je kandidat za stečaj, ATPL..? INGRA ? Jeste li vi normalni ??? Pa, koje dionice nisu pale ????
KODT- jad i bijeda od dionice za trgovanje.- gdje su obrisani svi dobici od početka godine?
HT- ? To je burza za Vas? INA? Dionica uskoro na međunarodnom sudu ? PTKM – tu tek priča počinje?
Tu bi Vi trgovali?

Pa, sve ste upropastili, zbog postizanja razlike u cijeni…..Ajde, zatvorite svoje brokeraje, da možemo
gore…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kanabis, trebi odgovaraju sitni dioničari…jer imaš brokersku kuću…i ostali, koji priželjkuju
prodaje/kupnje..Dečki, znam da od toga živite…
Koliko bi Vas ostalo- kad bi se povećala obaveza temeljnog kapitala???

I KOLIKO VAS TRGUJE SA POSUĐENIM DIONICAMA OD KLIJENATA ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nije uzela lijek, a okreće na jugo… [lol]

Nisam do temelja, nego iz temelja.
To je razlika između nas dvoje i naših portfelja.
Ja idem iz temelja, a ti ćeš do temelja.

Temelj je temelj. Na loš- možeš godinama slagat nadogradnju i uvijek si u strahu- a na dobar,
i kad porušiš- možeš odmah zidati ponovno u visinu – do mile volje !

Temelj je čovjek- ti ija.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close