Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Inaće zadnjih dana u promjenama top 10 mogli smo vidjeti da jedan skrbnički – Hypo Alpe Adria AG, masovno smanjuje pozicije u masu dionica, velik dio trgovine zadnjih dana su prodavali oni, koliko god izgledalo neobično – provjerite.
Danas međutim na novim top 10 stanjima vidimo da je prodaja potpuno zaustavljena, niti na jednoj dioinci nisu više prodavali.
Što im je to bilo skračivanje pozicija zbog ljeta, ili im treba poveća hrpa novaca za nešto drugo?

ADRS-P-A, rosada sa skrb. pbz (25.000 kom). Mislim da nisu prodavali jer su cijene malo otklizale prema dole, da ne bi bilo panike. Nastavit ce oni vjerojatno. Po danasnjem trgovanju bi rekao da su “back in game”
[smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

plavi:

Ozbolt_F:

A gdo je podebljaval od prvih deset? Nisu valjda sve utrapili malima? Esem mu gajde.

Ne bi vjerovao, ali gotovo nigdje.
Nešto sitno u ZVZD, CEBI I RIZO.

Kaj se praviš grbav, lijepo sam te pital jel gdo od Ingrinih genijalocov iz prvih deset kaj kupil? Je ili ni?

Nitko iz prvih deset nije u zadnje vrijeme podebljavao pozicije. Uglavnom su otpuštali dio količina u vlasništvu što je pred predstojeću dokapitalizaciju sasvim logično. Sad prodaju po 37-38 tisuća a poslije stiču osjetno jeftinije.


Inaće zadnjih dana u promjenama top 10 mogli smo vidjeti da jedan skrbnički – Hypo Alpe Adria AG, masovno smanjuje pozicije u masu dionica, velik dio trgovine zadnjih dana su prodavali oni, koliko god izgledalo neobično – provjerite. Danas međutim na novim top 10 stanjima vidimo da je prodaja potpuno zaustavljena, niti na jednoj dioinci nisu više prodavali. Što im je to bilo skračivanje pozicija zbog ljeta, ili im treba poveća hrpa novaca za nešto drugo?

Netko se sprema za magmu…
[smiley2]

Čekam HEP....

otišao im je glavni fond manager pa im je trebalo keša za isplatu klijentima koje je povukao za sobom

ODE ĐURO U BLOKADU UHH………..a gle prodaje…
DDJH-R-A Vrijeme: 10:07:52
Kupnja
Ukupno ponuda 6
Ukupno dionica 636

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 134
Ukupno dionica 21526

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
240,00 240
231,00 30
220,01 50
210,00 100
151,51 93

245,02 20
250,00 2949
257,99 1915
258,00 120
259,00 124
Transakcije

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Jeb… kaj se dogodilo na DDJH da je ovak roknuo? [smiley8]


Jeb… kaj se dogodilo na DDJH da je ovak roknuo? [smiley8]

Niš. Dogodilo se ono što nitko nije htio vjerovati, dok se nije stvarno dogodilo.

No respect

Kad ‘pametni’ prodaju [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Prosječna transakcija danas 27.500 kuna. Normalno je 60-70 i više tisuća.

No respect

Bome dobro napreduje ovaj JANAF, supporta od 7 000 koliko hočeš.
Ingra loše izgleda, prodaje ko u priči , kupnje niodkuda.
PAd je neizbježan.
ALi i pad je let, zar ne?
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ALi i pad je let, zar ne?

….je plavi istina je, al na kraju pada tresneš o beton pa te poslije boli glava, to nisi uzeo u obzir…..[smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dobro, jel se meni Mostich smrzo ili je trgovina zatvorena? Šta, nećemo uopće danas trgovat? [smiley7]

A Crobex laganini klizi dolje na najmanju transakciju.

No respect

New Report

Close