Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo na jnaf-u onaj nalog od 100 kom sa 6870 kn ode na 7000 kn[smiley2]

Varteks povećava temeljni kapital… i to drastično ! [smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


evo na jnaf-u onaj nalog od 100 kom sa 6870 kn ode na 7000 kn[smiley2]

Hvala mu što mi je omigučio da se nakrcam na nižim razinama.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ingra loše izgleda, prodaje ko u priči, kupnje niodkuda.
Šta je , je , uh..[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


a sto je s MIV om , ima netko pametan za odgovor[smiley12]


a sto je s MIV om , ima netko pametan za odgovor[smiley12]

hmm a kaj ne valja sa mivom ?
kupnja i prodaja stoji ukopana ..
opet kad se skupi dosta dionica ispod 16 900 će netko od fondova potegnuti .. možda sutra , možda u ponedeljak ….

ma sve je ok, nisam nista lose mislio, samo ne volim kad miruje, inace puno ocekujem od njega!


Ingra loše izgleda, prodaje ko u priči, kupnje niodkuda.
Šta je , je , uh..[smiley6]

zato sam je se ja na neko vrijeme rješio……….

nadam se da ću se vratit još nakrcaniji! [smiley11]

Inaće zadnjih dana u promjenama top 10 mogli smo vidjeti da jedan skrbnički – Hypo Alpe Adria AG, masovno smanjuje pozicije u masu dionica, velik dio trgovine zadnjih dana su prodavali oni, koliko god izgledalo neobično – provjerite.
Danas međutim na novim top 10 stanjima vidimo da je prodaja potpuno zaustavljena, niti na jednoj dioinci nisu više prodavali.
Što im je to bilo skračivanje pozicija zbog ljeta, ili im treba poveća hrpa novaca za nešto drugo?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Inaće zadnjih dana u promjenama top 10 mogli smo vidjeti da jedan skrbnički – Hypo Alpe Adria AG, masovno smanjuje pozicije u masu dionica, velik dio trgovine zadnjih dana su prodavali oni, koliko god izgledalo neobično – provjerite.
Danas međutim na novim top 10 stanjima vidimo da je prodaja potpuno zaustavljena, niti na jednoj dioinci nisu više prodavali.
Što im je to bilo skračivanje pozicija zbog ljeta, ili im treba poveća hrpa novaca za nešto drugo?

A gdo je podebljaval od prvih deset? Nisu valjda sve utrapili malima? Esem mu gajde.


A gdo je podebljaval od prvih deset? Nisu valjda sve utrapili malima? Esem mu gajde.

Ne bi vjerovao, ali gotovo nigdje.
Nešto sitno u ZVZD, CEBI I RIZO.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ozbolt_F:

A gdo je podebljaval od prvih deset? Nisu valjda sve utrapili malima? Esem mu gajde.

Ne bi vjerovao, ali gotovo nigdje.
Nešto sitno u ZVZD, CEBI I RIZO.

Kaj se praviš grbav, lijepo sam te pital jel gdo od Ingrinih genijalocov iz prvih deset kaj kupil? Je ili ni?

New Report

Close