Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INA već drugi put uspješno odbranjena na razinama oko 2800 samo to treba gledati, ako prođe tu razinu korekcija se nastavlja.Sada sami procijenite hoćeli pasti ispod 2800

ovdje prognoziram da neće pasti ispod 2800, da je imala pasti , danas bi se to vidjelo na k/p.pokazalo se suprotno

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nešto je krenulo nadobudno ujutro, no brzo se ohladilo……mislim da netreba više nikakvog drukanja na kupovanje, očigledno je da nas čeka stagnacija kroz duži vremenski period…….[smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Nešto je krenulo nadobudno ujutro, no brzo se ohladilo……mislim da netreba više nikakvog drukanja na kupovanje, očigledno je da nas čeka stagnacija kroz duži vremenski period…….[smiley1]

Prema smajlicu kao da drukas na prodavanje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ups…krivi smajlić ![smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

danas ništa na jdkm

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

na ehos prošlo 24,5 mil. kn po 70 000 kn…napokon !
sada napokon znamo koliko vrijedi jdos…….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


danas ništa na jdkm

i bolje, nek se skupi malo ispod 600[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


na ehos prošlo 24,5 mil. kn po 70 000 kn…napokon ! sada napokon znamo koliko vrijedi jdos…….[smiley1][smiley2]

Prvo treba vidjeti tko je kupio a tko prodao kompa, da nije možda u igri šupljina?


pomalo sa zaključcima.relativno je dobro krenulo danas, ali treba biti oprezan, jer još vlada trend pada.

Neka se nitko ne ljuti ali meni ovo bas i nije jako uvjerljiv come back…

skype - ivek1234

Na JNAFu dobra prilika za nadbidavanje

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Na JNAFu dobra prilika za nadbidavanje

Upravo tako kolega..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

a sto je s MIV om , ima netko pametan za odgovor[smiley12]

New Report

Close