Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogled na portfelj : Ideeeeeeeš!………..?! [thumbsup]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Kako se piše izgleda da će danas krenuti dobitonosne prodaje dionica a samim tim i pad cijene dionica. http://www.business.hr/hr/Investor/ZSE-uzivo/Nakon-tri-dana-dobitaka-mozda-krenu-dobitonosne-prodaje

čini mi se da su svi čekali znatniji pad a taj se nije desio. mnogo puta viđen scenarij, kad je većina uvjerena u pad ili rast desi se suprotno.

Quatro Mpn Ltd

"dobitonosna prodaja" ,osim par dionica(HT,KRAS) koje su se donekle oporavile sve ostalo je u crnom minusu tako da ćemo još malo pričekat [sealed]


"dobitonosna prodaja" ,osim par dionica(HT,KRAS) koje su se donekle oporavile sve ostalo je u crnom minusu tako da ćemo još malo pričekat [sealed]

Kapitalni fond je u kolovozu izgorio za 8,02% i to je otprilike prosječni pad u kolovozu.Ako se uzme u
obzir da su mirovinci podizali svoje porfelje pumpanjem HT i ERNT situacija je čak nešto i gora.
Ali otprilike u jednom mjesecu pušimo cca 8% što i nije malo ,a za to nije bilo razloga s obzirom da je
dosta društava poslovalo bolje nego lani i da su izvješća izašla koncem srpnja.Kad ono čorak.Što bi bilo da je bilo gore.
Nije dobro,ali puno lošije ne može?Uvijek može biti i lošije!

Na ZSE će strpljenje donijeti i malo radosti!Možda bude meda i mlijeka?

Punih 10min je prošlo između dviju transakcija!!!
Da i to vidimo i doživimo [bye]


Punih 10min je prošlo između dviju transakcija!!!
Da i to vidimo i doživimo [bye]

nikome se ne prodaje po ovim niskim cijenama…a za kupnju ćemo pričekati sutra kad se opet zazelene EU indexi [wink]

ja mislim da se treba strpiti još koji dan sad će lova uskoro fondićima pa ćemo se i malo trgnut
nadam se [pray]

mi smo ipak zemlja slučaj

Nakon što je gospođa MERKEL – otišla natrag u uređenu zemlju Njemačku- gosp.KOSOR je
stavila pregaču i počela skidati i čistiti prašinu oko projekata njemačkih investitora- koji
nisu podlegli korupciji- pa su se ugušili u prašini ladica raznih ureda.

Pitam se- kako bi bilo korisno- da gosp.MERKEL pozove dotičnu u Njemačku- da joj malo objasni neke
stvari oko burze?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Punih 10min je prošlo između dviju transakcija!!!
Da i to vidimo i doživimo [bye]

nikome se ne prodaje po ovim niskim cijenama…a za kupnju ćemo pričekati sutra kad se opet zazelene EU indexi [wink]
[/quote]
Sutra je subota burza ne radi oli ti to ne kužiš ?

i tako izgleda da bi više zaradio na prodaji duhana za motanje
čisti primjer je
zlatni dukat bio je 20 kn 40 g a sad je 26 kuna u nepuba tri mjesec
kolumbo je također prije mjesec dana bio 20 kn sad je 22 kune im
što nam to govori da i inflacija pojedinih artikal stcara ogromnu dobit

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


nikome se ne prodaje po ovim niskim cijenama…a za kupnju ćemo pričekati sutra kad se opet zazelene EU indexi [wink]
[/quote]
Sutra je subota burza ne radi oli ti to ne kužiš ?
[/quote]
mozda je tebi subota, al njemu je bio petak sutra, jer je pisao u cetvrtak, daj pazi malo prije nego bubneš. [smiley]

It's a kind of magic

New Report

Close