Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


trgovanje na ZSE je dno dna, nakon 4 sata od otvaranja promet je mizernih 5,5 mil.kuna, a od toga pola otpada na HT….prejadno

Zato kad je bila rasprodaja od neki tjedan promet je bio 70miliona kuna…dokaz da se love ima samo čekaju da dionice što niže padnu pa se lijepo kupuje..Ovo im je skupo..

što kažete na ideju oslanjanja na vrijednost umjesto na emocije i gatanja iz graha i sličnih metoda? [smiley]

www.knjigara.com

oslonili se mnogi na petrokemiji na 210 pa je unatoč odličnim rezultatima pala na 170. šta kažete?

Quatro Mpn Ltd


što kažete na ideju oslanjanja na vrijednost umjesto na emocije i gatanja iz graha i sličnih metoda? [smiley]

Ne koristi li i Mala knjiga podatke iz proslosti da bi predvidjela buducnost?

Evo jedna knjiga koja pobjeduje cak i malu knjigu: Vaš link [wink]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

idemoooooooooooooooooooooooo…………..

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


idemoooooooooooooooooooooooo…………..

QE3 ide nam u korist a poslije ko zna vjerovatno sell on njuz ali do tad većinom UP UP [tongue]

Quatro Mpn Ltd


idemoooooooooooooooooooooooo…………..

aj zbogom….

naše je gospodarstvo na respiratoru.možda je već i umrlo ali još nisu stavili smrtovnicu.jedni tvrde dionice su podcijenjene drugi pak precijenjene.svatko želi kupiti jeftinije a prodati skuplje.normalno ,zakon trgovine.zanima me jedno,neka odgovore cijenjeni forumaši.
ako mirovincima sjeda dosta love mjesečno nebi l oni mogli podići cijenu dionica na neku višu razinu od ove? neće biti kao 2007. ali možda i mao "umjetno" da bi se povećao volumen trgovanja i možda privukli strani ulagači.ili i oni znaju pravu sliku Hrvatske? ili mirovincima ili nekom "drugom" odgovara ovakvo stanje na hr burzi? što će biti sa cijenom ininih dionica kada Mol prikupi dovoljnu količinu da on bude ŠEF (sad je potihi).zahvaljujem na odgovorima.


što kažete na ideju oslanjanja na vrijednost umjesto na emocije i gatanja iz graha i sličnih metoda? [smiley]


Slažem se s Vama,ali nikako mi nisu jasna Vaša ulaganja u Hrvatskoj i regiji?
Čime ste se Vi rukovodili?
Čini mi se da imate ogromne gubitke!!! U ulaganjima u dionice dakako.
Nadam se da s knjigom prolazite bolje i da Vam plaćaju honorare za članke.
Pozdrav

zanima me koliko će zeleno potrajati kod nas obziron da s futuresi za USA crveni, a smanjuju se i plusevi na EU burzama??? nije valjda da će otići u crveno??? [undecid]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Dali je ovom brodu luđaka koji vodi državu došlo u iz guze u glavu pa da naredi mirovincima da počmu popravljati našu opljačkanu i izmuženu burzu

Taj isti brod u suradnji HANFE podobnog klimavca SAMODOLA dao je naređenje mirovncima da kupuju INU naj manje duploskuplje od onog što su mogli kupovat, pa možda i sad dobiju predizborno naređenje il su dobili i krenuli laganini neprimjetno u šoping ovih naših bagatelnih dionica

topi se plus crobexa, banda fondovska opet će nas stjerati u crveno!!! [angry]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close