Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mecka
očekuješ nešto na ovoj truloj burzi? ja ne….opet mizerni prometi s kretanjem crobex do 1% u plus ili minus…teška žabokrečina, kao da svi čekamo izbore za 3 mjeseca, a do tada ovako [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi



Lojtra

pokušaj ovdje malo prosurfat

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=119


Probao sam to, ima samo večernji dnevnik i dnevnik 3. Svejedno, hvala na trudu.
[/quote]
Hvala na jedinici.



@mecka

očekuješ nešto na ovoj truloj burzi? ja ne….opet mizerni prometi s kretanjem crobex do 1% u plus ili minus…teška žabokrečina, kao da svi čekamo izbore za 3 mjeseca, a do tada ovako [yawn]

Ne samo da je trula već je i neuravnoteženo luda, nigdje nema veće euforije i veće depresije kao na čudnovatom kljunašu od ZSE, u kojem će smjeru u narednom periodu ostaje da vidimo.
Budući da se u ovoj domovini pa tako i na ZSE UVIJEK NEŠTO ČEKA, simptomatično je da si vjerojatno u pravu da izbori zvuče kao nešto što je ""vrijedno čekanja"" [smiley]

[tongue]

kakva bijeda je ova naša burza, do sada 0,2 milje kuna prometa….pa valja ni u bangladešu nije ovako jadno na burzi! [angry]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


kakva bijeda je ova naša burza, do sada 0,2 milje kuna prometa….pa valja ni u bangladešu nije ovako jadno na burzi! [angry]

Kakva država tj vlada takva je i ZSE tj burza —–lopovska

U cjelom svijetu vodi se briga za što uspješnju burzu i kod nekih padova odma vlade,premijeri skaču na noge osim kod nas
Kod nas vlada premijerka nesmije pisnut kod nas su MIROVINCI DRŽAVA i oni čine što god hoće a HANFA samo kao i vlada statiraju u kokuruzu

http://www.seebiz.eu/sukob-u-ini-mol-zeli-tuziti-hanfu-hrvati-nece/ar-12304/

HANFA I KOSORKA su natjerali da NOVOSELAC I GLAVAŠ I ŠTIMAC raspu naše novce iz MF za inu tako da bi mi svi skupa tužit njih za pljačku našeg novca

ovo jurišanje malih na barikade na asku je totalno besmisleno i bacanje novca…veliki stoje po strani i očito nemaju namjeru uložiti niti kune na okladu rasta.
zašto onda mali misle da su pametniji i moćniji od velikih igrača i fondova koji čekaju velike popuste na našim dionicama pa će tek onda u kupnju?? [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


ovo jurišanje malih na barikade na asku je totalno besmisleno i bacanje novca…veliki stoje po strani i očito nemaju namjeru uložiti niti kune na okladu rasta.
zašto onda mali misle da su pametniji i moćniji od velikih igrača i fondova koji čekaju velike popuste na našim dionicama pa će tek onda u kupnju?? [rolleyes]

Veliki ne mogu ništa kupiti na ovim količinama, sad pametni mali kupuju. Ti to dobro znaš a ako neznaš onda ti nije mjesto na burzi.
P.S. Na kupnji sam…..jer sam mali [proud]


ovo jurišanje malih na barikade na asku je totalno besmisleno i bacanje novca…veliki stoje po strani i očito nemaju namjeru uložiti niti kune na okladu rasta.
zašto onda mali misle da su pametniji i moćniji od velikih igrača i fondova koji čekaju velike popuste na našim dionicama pa će tek onda u kupnju?? [rolleyes]

veliki/veći su se ukrcavali na 10% niže od trenutnih cijena kupovinom od paničara takvih poput tebe, ujedno ih i drže stabilnim na bidu (ako što upadne dobro ako ne opet dobro).
popust budeš videl samo na akciji u mini marketima [rolleyes]

free flow information

trgovanje na ZSE je dno dna, nakon 4 sata od otvaranja promet je mizernih 5,5 mil.kuna, a od toga pola otpada na HT….prejadno

postovi su osoban stav autora i nisu nagovor na kupnju ili prodaju dionica

[/quote]
Veliki ne mogu ništa kupiti na ovim količinama, sad pametni mali kupuju. Ti to dobro znaš a ako neznaš onda ti nije mjesto na burzi.
P.S. Na kupnji sam…..jer sam mali [proud]
[/quote]

"Mi smo mali, ali smo veliki, odnosno hoću reći nismo više mali, ali smo dosta veliki da ne bismo bili mali"
[proud]

It's a kind of magic

Masa keša je slobodna, a sad kad je očito da default svjetskog gospodarstva i nije izgledan, trebalo bi i kod nas prevladavat zelenilo neko vrijeme.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close