Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas opet kilav dan s mizernim prometom? [rolleyes] [yawn]

Croatia’s Ploce port secures $71m World Bank loan
Friday 05 August 2011, 15:52
Finance .THE World Bank has approved a €50m ($71m) loan to the Croatian port of Ploce for the continued improvement of the port’s landside infrastructure in the hope that it will attract more private investment into its facilities.The port is the southern terminus of the Pan-European Corridor Vc, a…
http://www.lloydslist.com/ll/sector/finance/article376970.ece

trgovanje je postalo toliko slabo,plitko,da već mali ulagač,sa 100-200k,može napraviti pravu pomutnju.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Bid se popunjava sve više i više al još uvijek se nema hrabrosti/snage da se oplete po asku koji nudi više nego dovoljnu količinu papira.
Status quo [tongue]

Bid se popunjva jer slijedi početak pozitivnog trenda.
PS :Pogledati desetogodišnji graf.Nalazimo se na jakoj (desetogodišnjoj)liniji otpora po svim važnim indikatorima i linijama trenda.
Tko nije kupio ,ovih dana će hvatati zadnji vlak.
Ne treba zanemariti činjenicu za su izbori sve bliže.
Tko ima novce?Tko kontrolira mirovince,zna se.

Kupuj narode dok je još blizu ask.Sljedeći tjedan će letjeti perje.
Enoga i BDI probija na gore.Već 5 dana svaki dan u zelenom.Nakon dvije godine pada brodari bi mogli dobro povući.

12 minuta bez transakcije?

Quatro Mpn Ltd


12 minuta bez transakcije?

čekaju se u 14.30 jobless claims…



12 minuta bez transakcije?

čekaju se u 14.30 jobless claims…
[/quote]
Jel uživate u zelenilu, ovo je tek početak kako kaže moj frend, rujan bi trebao donijeti od 8-10% porasta crobexa, čovjek uvijek pogodi vjerujem da ni sada neće faliti, prije koji dan kada mi je rekao da kupim na nekima kao VUPIKU sam u plusu već od 20%, a koliko su vama kamate na depozit [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Jel uživate u zelenilu, ovo je tek početak kako kaže moj frend, rujan bi trebao donijeti od 8-10% porasta crobexa, čovjek uvijek pogodi vjerujem da ni sada neće faliti, prije koji dan kada mi je rekao da kupim na nekima kao VUPIKU sam u plusu već od 20%, a koliko su vama kamate na depozit [lol]

o koje ti to zelenilu pričaš?
index nije ni 1% u plusu?!? a prethodnih dana je rodovito završavo crveno ili oko nule…
ajme, odma euforije…strašno…
a sigurno si i varteksa nešto ubo i zaradio danas 21%…jel? [lol]
baci malo oko kako će vani indeksi pasti i okrenuti u crveno nakon jobless claimsa…417k…ameri danas otvaraju i zatvaraju u crvenom…a sutra opći potpop nakon Benovog govora…reži pozicije dok još možeš…šapnula mi ptičica… [bye]


Jel uživate u zelenilu, ovo je tek početak kako kaže moj frend, rujan bi trebao donijeti od 8-10% porasta crobexa, čovjek uvijek pogodi vjerujem da ni sada neće faliti, prije koji dan kada mi je rekao da kupim na nekima kao VUPIKU sam u plusu već od 20%, a koliko su vama kamate na depozit [lol]

o koje ti to zelenilu pričaš?
index nije ni 1% u plusu?!? a prethodnih dana je rodovito završavo crveno ili oko nule…
ajme, odma euforije…strašno…
a sigurno si i varteksa nešto ubo i zaradio danas 21%…jel? [lol]
baci malo oko kako će vani indeksi pasti i okrenuti u crveno nakon jobless claimsa…417k…ameri danas otvaraju i zatvaraju u crvenom…a sutra opći potpop nakon Benovog govora…reži pozicije dok još možeš…šapnula mi ptičica… [bye]
[/quote]
Rekao je berni da će srušiti USA gospodarstvo da se onaj što se prave torte od njega ukrca i to na crobexu 333 [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU




12 minuta bez transakcije?

čekaju se u 14.30 jobless claims…
[/quote]
Jel uživate u zelenilu, ovo je tek početak kako kaže moj frend, rujan bi trebao donijeti od 8-10% porasta crobexa, čovjek uvijek pogodi vjerujem da ni sada neće faliti, prije koji dan kada mi je rekao da kupim na nekima kao VUPIKU sam u plusu već od 20%, a koliko su vama kamate na depozit [lol]
[/quote]

a hebiga mi nemamo frenda kao ti [tongue]

New Report

Close