Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema prijatelja i dalje na kupnji…
CROBEX jedva da je u plusu…kao i indexi vani…sve oči uprte su u Ameriku…čeka se sgnal da vide kako će oni reagirati na rezaje rejtinga japanu…
nema se šta komentirati drugo, kad gotovo da ni nema prometa na burzi…
[bye]

Šta je sa ovim prodavačima, nigdje nikoga pa bolje vam je izaći danas već za mjesec dana na crobexu 3000

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-nastavak-niske-likvidnosti-i-stagnacije-indeksa/ar-11968/

AL kad je vani crveno tad ekstremno pratimo crveno

EU indexi u 2 dana 4% u plusu

ZSE je lopovska burza

ovo je teška koma od nedostatka keša, veći promet do sada ima BELJE (0,6 milja kuna) nego sve ostale dionice na ZSE (uključivo HT, ERNT, ADRS itd…) [embarass]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Šta je sa ovim prodavačima, nigdje nikoga pa bolje vam je izaći danas već za mjesec dana na crobexu 3000

nemoj bit cicija…udri po asku…jedan posto gore-dole šta ti znači…ionako tvrdiš da je sve jeftino…
moja gledalica kaže da ih ima dosta na prodaji…šta se čeka?
malo gricneš ti, malo lopina…pa dođe Ivana7 i odma će biti crobex u plusu 2%…
ovo vam je idealna prilika da dignete market…ili ste se već toliko nakrcali da nemate više keša?

crobex -0,15%
polako se vraćamo u "normalu" [angry]



Šta je sa ovim prodavačima, nigdje nikoga pa bolje vam je izaći danas već za mjesec dana na crobexu 3000

nemoj bit cicija…udri po asku…jedan posto gore-dole šta ti znači…ionako tvrdiš da je sve jeftino…
moja gledalica kaže da ih ima dosta na prodaji…šta se čeka?
malo gricneš ti, malo lopina…pa dođe Ivana7 i odma će biti crobex u plusu 2%…
ovo vam je idealna prilika da dignete market…ili ste se već toliko nakrcali da nemate više keša?
[/quote]
Čekam tebe da mi prodaš nekaj, imaš kaj za prodati [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Čekam tebe da mi prodaš nekaj, imaš kaj za prodati [lol]

imam…eure i švicarce…kupiš?
ah, da…nemaš s čim…malo smo zaglavili u dionicama…a? a ne bi prodavali s minusom…samo držite, bit će minus još veći…
[sealed]


Čekam tebe da mi prodaš nekaj, imaš kaj za prodati [lol]

imam…eure i švicarce…kupiš?
ah, da…nemaš s čim…malo smo zaglavili u dionicama…a? a ne bi prodavali s minusom…samo držite, bit će minus još veći…
[sealed]
[/quote]
Koliko imaš 14 eura i 10 švicaraca to su ti uvalili na vrhu. [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Zabini fondovi – NA VRHU TOP LISTE …AKTIV, TREND…. a ostalo….slabo..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dali u ovom brodu luđaka ima itko pametan da utječe na ovu sprdačinu i ovaj lopovluk na ZSE

Od 1.8 do danas Crobex je izgubio 9,5% kao zbog Amerike i EU a ovi vani i 3 dana nadoknadiše preko 6%a ovi na ZSE ni da mrdnu

Dokad više ova pljačka


Dali u ovom brodu luđaka ima itko pametan da utječe na ovu sprdačinu i ovaj lopovluk na ZSE

Od 1.8 do danas Crobex je izgubio 9,5% kao zbog Amerike i EU a ovi vani i 3 dana nadoknadiše preko 6%a ovi na ZSE ni da mrdnu

Dokad više ova pljačka


Dok god ima onih koji su spremni prodavati po ovim cijenama nema gore, nije nitko lud kupovati po 1000 ako će ti netko uz malo strpljenja prodati po 850 e do kada će biti takvih to ne znam ali ja mislim ne još dugo.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close