Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni 1 a Marcipanu 100.
E moji kešoljupci samo vi čekajte.
Jućer se se truli kapitalisti bili kratkoročno zaletili u zeleno i malo se vratili nazad,ali danas su opet u
ofanzivi.Zelenilo sve u šesnaest,a vi u kešu.Samo vi čekajte,dvostruko,ili trostruko dno,bankrot
Amerike,raspad EU,komete,sučane oluje,a mi dionicoljupci ćemo uzeti kesu,a vas neće dočekati
ni mrvice i plačat ćete ih skupo.

Nas ZSE će teći med i mlijeko u potocima!

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-niska-likvidnost-ne-obecava-velike-pomake/ar-11857/

Sve rečeno u članku na ZSE samo se trguje odnosno pljačka samo kad su strani indexi u minusu tad je kod nas eldorado

da vidimo kak stoji CROBEX u 11:20…
mmmm…u plusu 0.07% na prometu od 3 mil kn…
da vidimo šta kažu vani…čini se kao da se balon ispuhuje…
FTSE + 1.05%
DAX + 1.17%
CAC40 + 1.56%
al ni to previše crobexu ne pomaže…a niti vašim papirićima…
a gdi je nestala kupnja…pa mislio sam da je sve jeftino…
ADPL uk kupnja 5.5k komada / uk prodaja 40k kom
ADRS-P-A 2k kom / 41k kom
DLKV 2k kom / 18 k kom
ERNT 600 kom / 2k kom
ZABA 3k kom / 35k kom

sve tako jeftino a nitko ne želi kupovat….

kre kre

[bye]

želim ja kupovat , ali trenutno nemam keša ni za burek. ali najžalosnije od svega je da kad dođem do keša crobex če bit u plusu barem 10 % .

gotovo 3 sata trgovanja i jedva smo došli na 4 milje kuna prometa
ovu burzu treba držati otvorenom od 09.55 do 10.00 i to je dovoljno…i previše

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


da vidimo kak stoji CROBEX u 11:20…
mmmm…u plusu 0.07% na prometu od 3 mil kn…
da vidimo šta kažu vani…čini se kao da se balon ispuhuje…
FTSE + 1.05%
DAX + 1.17%
CAC40 + 1.56%
al ni to previše crobexu ne pomaže…a niti vašim papirićima…
a gdi je nestala kupnja…pa mislio sam da je sve jeftino…
ADPL uk kupnja 5.5k komada / uk prodaja 40k kom
ADRS-P-A 2k kom / 41k kom
DLKV 2k kom / 18 k kom
ERNT 600 kom / 2k kom
ZABA 3k kom / 35k kom

sve tako jeftino a nitko ne želi kupovat….

kre kre

[bye]


naporan si, svaki dan 20 potpuno istih postova…
ovo što ti radiš je čisto trolanje i nije mi jasno zašto moderatori to puštaju

james1 @ ok kolega malo pretjeruje ,ali mozda spasi nekog dugorocnog dokupljivaca od bankrota…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

naporan si, svaki dan 20 potpuno istih postova…
ovo što ti radiš je čisto trolanje i nije mi jasno zašto moderatori to puštaju

Dakle, ovako nešto piše u pravilu ponašanja i komuniciranja na ovom forumu…

Od članova se očekuje da druge članove tretiraju s poštovanjem, ne vrijeđaju i omalovažaju ostale korisnike (npr. ne pišete da je nešto što je korisnik napisao glupo, blesavo, maloumno i sl., već recite da smatrate da je pogrešno ili da se ne slažete s time ili da je korisnik nešto krivo shvatio, izračunao, iščitao, itd.).
Također, strogo je zabranjeno kritiziranje drugih korisnika kao osoba, a predmet rasprave mogu biti isključivo korisničke poruke.

gle, ak se ne slažeš s menom i mojim razmišljanjem…onda to reci…argumentiraj…zašto misliš da će market gore ili dole…
nije istina da pišem 20 potpuno istih postova dnevno…to se možeš obratiti drugim članovima ovog foruma…koji svojim pisanjem drukaju na rast dionica koje kotiraju na ZSE, a koji se očito ne dešava…bez obzira na to što se vani indeksi zelene…
osim toga, naziv ove teme je "Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala"…i ne vidim ništa loše u mome navodu o trenutnom prometu na ZSE i kako stoji kupnja na pojedinim dionicama…jesam li kršio neka pravila foruma napisavši to?
znam da je frustrirajuće gledati kako vani sve raste, a papirići u sastavu crobexa ne mrdaju…

FMPS

Dogovorena transakcija.tako da nisam uspio staviti nalog na kupnji.Istina samo 100 kom,ali prošlo je
u prvih 27 sekundi odbrojavanja.
Veliki igrači su kupili 30.000 dionica i to nakon vakuma u ponedjeljak.
Namjerno nas drže u posebnom režimu da se jeftino krcaju.
Uvjet za redovno trgovanje:
1. 500 k kn prometa …ispunjen
2.15 transakcija ,može biti ispunjen da se prodaja stavila desetak minuta ranije
3.svih pet dana se mora trgovati,a kako je u ponedjeljak bila buža_uzalud vam sviraći

Nema ulaska u redovno trgovanje.
Nadam se da sve nije kupio jedan već da su ušla barem dvoje igrača,koji će možda biti zainteresirani
za dizanje cijene i povečanje likvidnosti u ovoj dionici.Nema sreće dok se više igrača ne pobiju za
istu dionicu.

Čestitke kupcima,to je bio odličan posao.
Moje iskreno saučešće prodavačima.Tko zna zašto su se umorili od čekanja.

U FMPS će teći med i mlijeko!


james1 @ ok kolega malo pretjeruje ,ali mozda spasi nekog dugorocnog dokupljivaca od bankrota…

ili nekoga cijepi od dobiti.
Najbolje bi mu bilo da otvori temu_četiri jahača apokalipse pomaže divizija pješaka.
James 1 je potpuno u pravu.U ovom poslu treba biti aktivan i odlučan,a to marcipan ne potiče,već
podgrijava pesimizam,kao da na ZSE ima šortanja.Na zse se zarađuje samo u rastu,a može i u padu
sa povečanjem broja dionica.Ali mora se biti aktivan.

Na ZSE će teći med i mlijeko,pa makar Marcipan pričao da će se mlijeko ukiseliti,a med rastopiti!



james1 @ ok kolega malo pretjeruje ,ali mozda spasi nekog dugorocnog dokupljivaca od bankrota…

ili nekoga cijepi od dobiti.
Najbolje bi mu bilo da otvori temu_četiri jahača apokalipse pomaže divizija pješaka.
James 1 je potpuno u pravu.U ovom poslu treba biti aktivan i odlučan,a to marcipan ne potiče,već
podgrijava pesimizam,kao da na ZSE ima šortanja.Na zse se zarađuje samo u rastu,a može i u padu
sa povečanjem broja dionica.Ali mora se biti aktivan.

Na ZSE će teći med i mlijeko,pa makar Marcipan pričao da će se mlijeko ukiseliti,a med rastopiti!
[/quote]

Kolega lopina, niste u pravu ili namjerno prešućujete činjenicu da na ZSE ima shortanja i te kakvog. Kao što sam već pisao brokerčići prodaju dionice bez znanja svojh klijenata i do kraja dana zatvaraju pozicije. Oni odvažnijij prodaju što im padne na pamete jer otvore virtualan portfolio u svome on-line programu i shortaju do mile volje.



Kolega lopina, niste u pravu ili namjerno prešućujete činjenicu da na ZSE ima shortanja i te kakvog. Kao što sam već pisao brokerčići prodaju dionice bez znanja svojh klijenata i do kraja dana zatvaraju pozicije. Oni odvažnijij prodaju što im padne na pamete jer otvore virtualan portfolio u svome on-line programu i shortaju do mile volje.

a tko tebi brani da s nekime sklopiš van burze ugovor o posudbi njegovih dionica?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close