Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema šanse, bit će još gore sljedećih dana.

mlijeko … bravo majstore !

cikla -> pad tržišta
špinat ->rast tržišta
mlijeko -> stagnacija

I love the Smell of Profits in the Morning

nema trgovine na SNHOu i LRH…e da mi je sada imati opatiju na direktnoj vezi i par milja keša…

Onda sto cemo iza gableca?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

…Motušić je dodao kako je pozitivno što u Hrvatskoj postoji slobodan kapital i interes za privatizaciju koji nije postojao prije pet godina, rekavši kako se hrvatsko tržište kapitala polako mijenja. „Prije pet godina Hrvatska je bila tržište špekulanata, a danas ima sve više ljudi koji mogu procijeniti vrijednost dionica i smanjiti rizik….

Smanjiti rizik je ključna riječ. Uvijek treba nastojati svesti izloženost riziku na što manju mjeru. Ili disperzijom ulaganja ili smanjivanjem pojedinih pozicija itd.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


KAko Vam se čini tržište, miriši na come back?

I meni. Iako sam to očekivao par dana ranije. Ina je zeznula stvar, ali sada ju je i pokrenula.
Glad za kupnjom je vidljiva na cijelom tržištu, pa očekujem da ovaj tjedan završi pozitivno.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

u svakom slučaju raj za bubašparu. baš me zanima kako mu idu oni portfelj-paketi.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Po meni je bitno da u sljedećih par dana značajnije ne probijemo 4750 bodova na CROBEXU,a ako se to značajnije probije idemo još jednu stepenicu niže

SAM PROTIV SVIH

Dobro se drži ZABA s obzirom da je tužena za 2 milijarde Eura od jugobanke koja traži povrat svoje imovine.

plavi:

KAko Vam se čini tržište, miriši na come back?

I meni. Iako sam to očekivao par dana ranije. Ina je zeznula stvar, ali sada ju je i pokrenula.
Glad za kupnjom je vidljiva na cijelom tržištu, pa očekujem da ovaj tjedan završi pozitivno.

Samo da ne bude odbijanac?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

INA već drugi put uspješno odbranjena na razinama oko 2800 samo to treba gledati, ako prođe tu razinu korekcija se nastavlja.Sada sami procijenite hoćeli pasti ispod 2800

SAM PROTIV SVIH


Dobro se drži ZABA s obzirom da je tužena za 2 milijarde Eura od jugobanke koja traži povrat svoje imovine.

Heh, mogli bi oni ko Rusi otplaćivat u klirinškim dolarima slijedećih 50 godina državama u okolici.

Jel njih više itko shvaća ozbiljno?

No respect


plavi: ” KAko Vam se čini tržište, miriši na come back? ” I meni. Iako sam to očekivao par dana ranije. Ina je zeznula stvar, ali sada ju je i pokrenula. Glad za kupnjom je vidljiva na cijelom tržištu, pa očekujem da ovaj tjedan završi pozitivno.

pomalo sa zaključcima.relativno je dobro krenulo danas, ali treba biti oprezan, jer još vlada trend pada.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close