Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CROBEX trenutno +0.23%…pitanje je koliko dugo će biti u plusu…
ukupan redovni promet nešto veći od 4 mil kuna…hoće li premašiti danas 10 mil?
jad i mizerija…
al bilo je zato uspješno u Opatiji za vikend…sklopio se dobar posao…
nitko nije došao…ni Ivana…bit će da je sva u papirićima pa nema keša…a bit će da joj je portfelj danas u plusu 10%… [lol]

Danas prvi radni dan naših bobuljičavih menađerčića nakon godišnjeg odmora pokvariše EU indexi zazeleniše se što nije bilo predviđeno menađerčićima našim i tako smo se spasili od urušavanja današnjeg

Dugo vremena nisam uzeo nešta ozbiljnije love i ovaj promet je mali možda tek na jesen.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

DAX je u nekom laganom odbijancu…na žalost, pokazuje se točnim da ga crobex neće ozbiljnije pratiti u rastu, ali zato hoće u padu
ili svi očekuju dodatna sezonska sniženja dionica na ZSE pa nitko ne kupuje? [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


CROBEX trenutno +0.23%…pitanje je koliko dugo će biti u plusu…
ukupan redovni promet nešto veći od 4 mil kuna…hoće li premašiti danas 10 mil?
jad i mizerija…
al bilo je zato uspješno u Opatiji za vikend…sklopio se dobar posao…
nitko nije došao…ni Ivana…bit će da je sva u papirićima pa nema keša…a bit će da joj je portfelj danas u plusu 10%… [lol]

Visokouman post mora se priznati kao i obično stvarno je zadovoljstvo čitati vaše postove [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

ZSE je lopovska burza kojom vladaju lopovski fondovi i sve pod budnim okom HANFE i podobnog klimavca SAMODOLA da slučajno nebi nešto krenulo putem kojim nije poželjan za ZSE
Uprošli ponedjeljak su čak sa godiišnjeg odmora bili povučena 2 menađerčića da masakriraju dionice u ponedjeljak utorak samo da se zna a to je bilo danas u dogovoru al pošto se ova zeleni vani bilo bi previše da naši naprave cunami bar danas


ZSE je lopovska burza kojom vladaju lopovski fondovi i sve pod budnim okom HANFE i podobnog klimavca SAMODOLA da slučajno nebi nešto krenulo putem kojim nije poželjan za ZSE
Uprošli ponedjeljak su čak sa godiišnjeg odmora bili povučena 2 menađerčića da masakriraju dionice u ponedjeljak utorak samo da se zna a to je bilo danas u dogovoru al pošto se ova zeleni vani bilo bi previše da naši naprave cunami bar danas

Kakva država takvo i tržište kapitala.

BTW
Crobex dvije godine nije bio ovako blizak ATX-u ?!

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



ZSE je lopovska burza kojom vladaju lopovski fondovi i sve pod budnim okom HANFE i podobnog klimavca SAMODOLA da slučajno nebi nešto krenulo putem kojim nije poželjan za ZSE
Uprošli ponedjeljak su čak sa godiišnjeg odmora bili povučena 2 menađerčića da masakriraju dionice u ponedjeljak utorak samo da se zna a to je bilo danas u dogovoru al pošto se ova zeleni vani bilo bi previše da naši naprave cunami bar danas

Kakva država takvo i tržište kapitala.

BTW
Crobex dvije godine nije bio ovako blizak ATX-u ?!

[/quote]
da, jer ATX tone kao kamen…a kolko je ono rejting HR a koliko Austrije? [rolleyes]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

stavi da INA vrijedi 1700kn pa izracunaj crobex


ZSE je lopovska burza kojom vladaju lopovski fondovi i sve pod budnim okom HANFE i podobnog klimavca SAMODOLA da slučajno nebi nešto krenulo putem kojim nije poželjan za ZSE
Uprošli ponedjeljak su čak sa godiišnjeg odmora bili povučena 2 menađerčića da masakriraju dionice u ponedjeljak utorak samo da se zna a to je bilo danas u dogovoru al pošto se ova zeleni vani bilo bi previše da naši naprave cunami bar danas

Vi bi cunami…
a ja da cijena bu-nami po volji… [rolleyes]



CROBEX trenutno +0.23%…pitanje je koliko dugo će biti u plusu…
ukupan redovni promet nešto veći od 4 mil kuna…hoće li premašiti danas 10 mil?
jad i mizerija…
al bilo je zato uspješno u Opatiji za vikend…sklopio se dobar posao…
nitko nije došao…ni Ivana…bit će da je sva u papirićima pa nema keša…a bit će da joj je portfelj danas u plusu 10%… [lol]

Visokouman post mora se priznati kao i obično stvarno je zadovoljstvo čitati vaše postove [lol]
[/quote]

Pridružujem se gosp.upitniku devetom.

Gosp.marcipan mi u Dalmaciji/Splitu/ takve kao vi nazivamo plačipi.de.
Ne zaboravite da se griješi.mišlju,rječju,djelom i propustom.Imate sva četiri grijeha.Prva tri jer ste
vi to tražili,a kao posljedica prva tri uvjerili ste i sebe i propuštate priliku da jeftino kupujete.Crobex je
u velikom diskontu i vrijeme je za kupovanje dok je jeftiono.Jeftinije uvijek može biti,ali kupuje se
dok je jeftino,a ne kada je najjeftinije jer se zna da je za većinu dionica na ZSE minimalna cijena
1 lipa.
Ipak ovaj novi način trgovanja je omogučio da dionice ne padaju previše,a naročito,nelikviduše.
Prodavač je stavio:
SPVA na 30,a u nabidavanju prošlo po 44
HMST na 40 ……………………….80
SSNC_P 400………………………….560

Vrijeme vam je za ulazak u dionice.Svijet je zelen,panika se pretvorila u umjereni strah,a uskoro će
se pretvotiti u optimizam.I zato,prestanite plakati i počnite kupovati,jer mi koji smo 100% u dionicama trebamo malo keša za trejdanje.Imate jeftinog blaga na ZSE u velikim količinama.

Na ZSE će teći med i mlijeko nama dionicoljupcima,a vama kešpljupcima će ostati gorak okus u ustima
zbog propuštene dobiti.

Pridružujem se gosp.upitniku devetom.

Gosp.marcipan mi u Dalmaciji/Splitu/ takve kao vi nazivamo plačipi.de.
Ne zaboravite da se griješi.mišlju,rječju,djelom i propustom.Imate sva četiri grijeha.Prva tri jer ste
vi to tražili,a kao posljedica prva tri uvjerili ste i sebe i propuštate priliku da jeftino kupujete.Crobex je
u velikom diskontu i vrijeme je za kupovanje dok je jeftiono.Jeftinije uvijek može biti,ali kupuje se
dok je jeftino,a ne kada je najjeftinije jer se zna da je za većinu dionica na ZSE minimalna cijena
1 lipa.
Ipak ovaj novi način trgovanja je omogučio da dionice ne padaju previše,a naročito,nelikviduše.
Prodavač je stavio:
SPVA na 30,a u nabidavanju prošlo po 44
HMST na 40 ……………………….80
SSNC_P 400………………………….560

Vrijeme vam je za ulazak u dionice.Svijet je zelen,panika se pretvorila u umjereni strah,a uskoro će
se pretvotiti u optimizam.I zato,prestanite plakati i počnite kupovati,jer mi koji smo 100% u dionicama trebamo malo keša za trejdanje.Imate jeftinog blaga na ZSE u velikim količinama.

Na ZSE će teći med i mlijeko nama dionicoljupcima,a vama kešpljupcima će ostati gorak okus u ustima
zbog propuštene dobiti.

Reci ti meni jesu li bili dionice jeftine kad je Crobex recimo bio na 2500 bodova?
A znaš kad ti je to bilo?…davne 2008. godine…21.10.2008. CROBEX je bio na 2551,01 bod….uskoro će mu biti 3 godine, a da se nije vratio na tu razinu…
A znaš po koliko si ti kupovao svoje nelikviduše? kad je CROBEX bio na 5000 bodova…danas da ih prodaš, ne možeš kupit ni kikiriki kad ideš u cirkus…
A uvjeren sam da si i onda govorio kako su dionice jeftine…pa naravno da su bile i na 2500 bodova jeftine….kad si se krcao po 5000 bodova…
al bit će toga moj lopina još jeftinije…bio ti je crobi i ispod 1300 bodova…tak da imaš još prostora za prokockat i to malo siće što ti je ostalo…
a onda možda za kojih 5 godina, ukoliko se ne raspadne eurozona i ne završimo u još jednoj recesiji, možda i taj crobex dođe na 3000 bodova…znaš…al ti i tvoj prijatelj Splićo još uvijek ćete imati gorak okus u ustima, jer ćete minuse u portfelju smanjiti tek na -50%…
A što se tiče propuštene zarade, ne brinem oko toga na ZSE…neće u jednom danu s 1900 bodova na 3000…

New Report

Close