Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema više padova Dinko je neki dan to jasno dao do znanja u interviju, da će svim silama braniti TK od većega pada, on računa da su stranci svoje dionice prodali u onome padu neki dan i da većih padova sigurno neće biti, a svi znamo da Dinko dobro percipira TK.

To i tako nešto ohrabljujuće su rekli Dnko ,Samodol ,Glavaš i još njih nekolicna negdje krajem 11mj početkom 12mj 2007g i poslje te emisije Otvoreno je masakrirano TK u HRVATA i nikad više nje bilo niti jedne emsije o našem poštenom TK i ZSE samo u tišini udri i u pljačkaški pohod od strane fondova a sa našim parama jer od 1-5 oni redovno dobiju oko 450mil kunića od nas i sa tim parama nas pljačkaju

Indices

Germany 30 -3.89% 9:27:32
UK 100 -2.33% 9:27:32
France 40 -3.05% 9:27:31
EU Stoxx50 -3.33% 9:27:31
Spain 35 -2.78% 9:27:31
It mib 40 -3.53% 9:27:32

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Tko to kaže – tko to laže … da Hrvatska privreda nije bolja od Njemačke.

DAX na -4% i pada.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



Kakvo rokanje eurozone? Ak’ to rokne Crobex je najmanja briga.

Uopce ne vjerujem u taj scenarij. EU ne moze funkcionrat kao unija neovisnih drzava. Barem onaj dio koji je dio i monetarne unije. Tu ce se obruc malo stegnut i unija ce postati malo centraliziranija. Sve ide prema tome.

na kraju će izdati i euroobveznice, a to će lasirati burze 20% gore…
[/quote]

u slučaju da se to i desi, u međuvremenu će sve popadati za tih istih 20%…
a ne znam kako to može pomoći onima koji su neki dan kupovali i krcali se dionicama misleći da smo dotaknuli dno…

… sa našim parama jer od 1-5 oni redovno dobiju oko 450mil kunića od nas i sa tim parama nas pljačkaju

tipični Hrvat, samo cmizdri. Takve treba pojačano pljačkati … možda pod pojačanim pritiskom progledaju … i postanu konstruktivni dio svjetske zajednice.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



Nema više padova Dinko je neki dan to jasno dao do znanja u interviju, da će svim silama braniti TK od većega pada, on računa da su stranci svoje dionice prodali u onome padu neki dan i da većih padova sigurno neće biti, a svi znamo da Dinko dobro percipira TK.

To i tako nešto ohrabljujuće su rekli Dnko ,Samodol ,Glavaš i još njih nekolicna negdje krajem 11mj početkom 12mj 2007g i poslje te emisije Otvoreno je masakrirano TK u HRVATA i nikad više nje bilo niti jedne emsije o našem poštenom TK i ZSE samo u tišini udri i u pljačkaški pohod od strane fondova a sa našim parama jer od 1-5 oni redovno dobiju oko 450mil kunića od nas i sa tim parama nas pljačkaju
[/quote]

da…tvrdili su Sanader i njegova družina da hrvatska nije u recesiji…kad je cijeli svijet bio u njoj…
vjerujte Vi samo Dinku, Samodolu i fond menagerima…




Nema više padova Dinko je neki dan to jasno dao do znanja u interviju, da će svim silama braniti TK od većega pada, on računa da su stranci svoje dionice prodali u onome padu neki dan i da većih padova sigurno neće biti, a svi znamo da Dinko dobro percipira TK.

Evo ja sam na kupnji LKPC i ATGR(mogu vam i dokazati ako želite) ali nitko neće da proda da vi slučajno nemate te dionicae da me obradujete.

To i tako nešto ohrabljujuće su rekli Dnko ,Samodol ,Glavaš i još njih nekolicna negdje krajem 11mj početkom 12mj 2007g i poslje te emisije Otvoreno je masakrirano TK u HRVATA i nikad više nje bilo niti jedne emsije o našem poštenom TK i ZSE samo u tišini udri i u pljačkaški pohod od strane fondova a sa našim parama jer od 1-5 oni redovno dobiju oko 450mil kunića od nas i sa tim parama nas pljačkaju
[/quote]

da…tvrdili su Sanader i njegova družina da hrvatska nije u recesiji…kad je cijeli svijet bio u njoj…
vjerujte Vi samo Dinku, Samodolu i fond menagerima…
[/quote]
Ne tebi ćemo vjerovati, vidim da si raspisao na svim temama o propasti Eoruzono o propasti burze i slične gluposti, dečko da si niste ucashirali pa bi malo niže ali nitko neda, samo ti piši o propasti ako ti to služi kao terapija.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@ upitnik9

ukeširan sam…naravno…nisam lud da budem u dionicama…a i vama bi bilo pametno da se preselite u keš…ili mislite još malo podebljat gubitke?
baci malo pogled i vidi kako stoje indexi vani…misliš da će crobex još dugo odoljevat tom crvenilu?
ajme…još jedan koji misli da niže ne može…

U ponedjeljak se vraćaju bubuljičavi menađerčići sa godišnjeg odmora i tad ćete vidjet ekipu na djelu

LJudi moji nisu pare ni dionice njihove mogu kako hoće i kom hoće dati

Ašta će biti ikome će odgovarat Dinkec sad kad drugi stup nema više za mirovine pojela INA na bagateli od 3 i vše tisuće kuna a nije ta INA valjala na 1500 kn koje su pare tu spržili Dinkec ,Glavaš,Štimac naravno nisu im ćaćine
Rođeni otac bi ih se odrekao koliko su stručni


@ upitnik9

ukeširan sam…naravno…nisam lud da budem u dionicama…a i vama bi bilo pametno da se preselite u keš…ili mislite još malo podebljat gubitke?
baci malo pogled i vidi kako stoje indexi vani…misliš da će crobex još dugo odoljevat tom crvenilu?
ajme…još jedan koji misli da niže ne može…


To crvenilo za koji dan će biti zelenilo a ti i takvi kao ti ponovno će ulaziti u dionice na crobexu 3000 da vas ja i ovakvi kao ja još jedanput ošišamo.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


… sa našim parama jer od 1-5 oni redovno dobiju oko 450mil kunića od nas i sa tim parama nas pljačkaju

tipični Hrvat, samo cmizdri. Takve treba pojačano pljačkati … možda pod pojačanim pritiskom progledaju … i postanu konstruktivni dio svjetske zajednice.
[/quote]

Mora da si plaćen po postu pa te šef naguzio

@miraluk

Evo baš će sa tobom komunicirati imaš nick star dva dana ajde malo prošetaj.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close