Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i, kak vam ovo danas izgleda? gore ili dolje?

niti gore niti dolje …

imamo ciklu za crveno, špinat za zeleno, jedino nemamo ništa za stagnaciju, odnosno ekvilibrij

ajmo prijedlozi:

I love the Smell of Profits in the Morning


Po njegovom mišljenju, hrvatsko tržište postat će tržište IPO-a.

Koja glupost majko mila. Pa nemamo niti jedan pravi IPO! Jel’ taj zna što piše?

I love the Smell of Profits in the Morning

Možda visibaba!!!????


TunaSalad: ” i, kak vam ovo danas izgleda? gore ili dolje? ” niti gore niti dolje … imamo ciklu za crveno, špinat za zeleno, jedino nemamo ništa za stagnaciju, odnosno ekvilibrij ajmo prijedlozi:

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


koja glupost! a dignuti kredit da bi se započeo vlastiti biznis nije opasno? a kupiti auto ili stan na kredit nije opasno?

a roditi se? ili preći cestu? ili popiti piće u nekom kafiću?

pa to je sasvim normalna stvar da je opasno [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

beholder:

koja glupost! a dignuti kredit da bi se započeo vlastiti biznis nije opasno? a kupiti auto ili stan na kredit nije opasno?

a roditi se? ili preći cestu? ili popiti piće u nekom kafiću?

U mom kvartu je relativno sigurno popiti piće na devetom katu zgrade. Osim u slučaju potresa.

pa to je sasvim normalna stvar da je opasno [smiley2]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


i, kak vam ovo danas izgleda? gore ili dolje?

Meni ovo na IGH i JNAF zgleda ko bulltrap. Vidjet cemo jesam li u krivu.


TunaSalad:

i, kak vam ovo danas izgleda? gore ili dolje?

Meni ovo na IGH i JNAF zgleda ko bulltrap. Vidjet cemo jesam li u krivu.

I meni. Ali 4 M kuna na IGH je impresivno.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

KAko Vam se čini tržište, miriši na come back?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

meni ne.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Mirise na spinat 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Nema šanse, bit će još gore sljedećih dana.


KAko Vam se čini tržište, miriši na come back?

Sad ćeš reći da sam skepktik, ali treba pričekati. Voljeli bi da je novi trend, ali ne čini mi se tako. Nadam se da griješim. [smiley6]

No respect

New Report

Close