Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@miami
gledaj to ovako: mažda ćeš se ti sutra-prekosutra smijati tim "bankarskim stručnjacima" koji su se uvalili u margine baš kad nije trebalo.
I možda ćeš im biti zahvalna što tebi nisu odobrili.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

I ja se tako tješim..što mi drugo preostaje s ovim lopovskim bankama…. ponižavajuće je to..
ništa drugo..imaš osjećaj da ti ne valjaš…da si rizičan ???…loš.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami s obzirom na tvoj način pisanja ovdje po forumu i investicije koje preferiraš ja bi na tvom mjesto zapalio svjeću i zahvalio Bogu da mi nisu odobrili margin, a ne se još bunio po forumu

Kad si im nudila z zalog dionice INGR i IGH jesi im napomenula i cjene po kojima si ih kupila? MOžda je to razlog što su te odbili, a ne zato što te mrze…ljudi ti žele dobro a ti to ne vidiš 🙁

...

HaoRen, ne piši gluposti- koje ne znaš.
Pišem- kak pišem, moja stvar.

Koje ja to investicije preferiram- ti nemaš pojma- niti veze s tim nikakve,jer moje kapitalne investicije-uopće nisu dionice, nego ulaganje u nove firme- tj.poduzeća. Trenutno dvije.

Moje SVE dionice su iz prve kotacije. S V E .
Ako ti fali religija idi se moliti u crkvu. Meni Bog ne pomaže, na žalost.

Od dobrote ljudi oko mene- prema meni- mi je zlo. …Neka budu dobri prema sebi- a mene nek
ostave na miru…..takvi slični tebi.

p.s. U ovoj uredno truloj malograđanštini- gdje svaka budala prenosi poluinformacije- nema
međusobne pomoći i dobrote….

A sad ću ti na TEMI – INVESTIRANJE U HUMANOST – pokazati što je dobrota – pa si pročitaj!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kaj ne radimo danas? Dakle idemo na gverc!

HaoRen, ovo što ti neki daju podršku u postovima , kao ovaj gornji, nije odraz istomišljenja.
To je STRAH. Polako, ali sigurno, raskrinkana je MAFIJA, koja drma ovom burzom. Sprega
bankarskog lobia i brokerskih kuća- i zajedništvo i sukob istovremeno- službenika i službi
u bankama.

I treba Vas biti strah .Jednog lijepog dana,profunkcinirati će Zakon o tržištu kapitala- a opisani
šefovi i službenici koji koriste svoj položaj – biti pod prismotrom , dok ne nalete na kontrolu i
stalnu pratnju- svojih financijskih prihoda….Koliko prosječni referent u banci ima plaću?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@ miami za vrijeme naglih padova ne možeš stići ni dionice prodat a vi bi kredite rješavali ??! Ako ste pročitali ikoju knjigu o investiranju svugdje navode da je uvijek poželjna određena količina gotovine na brokerskom. E sad stvarno ne znam što vas košta prodati dio portfeljea i držati gotovinu na računu i čekat dobru prigodu ili zašto sutra ne pokrenete akciju podizanja kredita pa imate spremne novce za dokup kad se ukaže prilika ?? Ako vas dobro ide u svom poslu zašto toliko energije i živaca trošit na dionice na pokvarenom i prevarantskom tržištu ????!!!??

Vaš link
Ha kako bankari otpiljuju klijente izgleda da je vrijeme za dizati kredite u švicarcima. Uvijek kontra mase.

OK miami kako zelis, ja sam ti mislio napisati iskren post poslje onog i ak treba i na privat objasnit zasto ti to "sluzba za rizike" ne zeli odobriditi margin, ali OK "mafija sused, mafija nis im ja ne vjerujem" argument od vas cu prihvatiti kao dobar i nadam se da ce te sto prije dobiti sto veci margin kredit…

Komentar trgovanja: Na nasoj burzi sve puno ovaca i nešto malo pastira, Najbolje je što pastiri se niti netrebaju truditi ovčlice same dolaze i skoro pa se same šišaju a pastiri samo beru vunu, leže i spavaju…Sto je najgore ovčice poslje šišanja ne kuže da su same sebe ošišake nego bleje u pod i proklinju "mafiju" koja ih krade

Dobro veli naš lopina na ZSE meda i mljeka koliko želiš em za pastire, em za bankare koji daju margine

...


Vaš link
Ha kako bankari otpiljuju klijente izgleda da je vrijeme za dizati kredite u švicarcima. Uvijek kontra mase.

Ne razumijem se u valutna kretanja, ali ako je nekome do takvog načina poduzimanja rizika, stvarno mi miriše da je upravo tako, da je za dizati kredit u CHF prikladno vrijeme! To je uvijek ozbiljan špekulativan potez (izlaganje valutnom riziku, dakle dizanje bilo kada bilo kakvih kredita koji nisu kunski i po mogućnosti uz fiksnu kamatnu stopu) ali špekuliranje nije nešto nedopušteno, tko hoće neka špekulira, to se može nekome i dobro isplatiti! 😉



Vaš link
Ha kako bankari otpiljuju klijente izgleda da je vrijeme za dizati kredite u švicarcima. Uvijek kontra mase.

Ne razumijem se u valutna kretanja, ali ako je nekome do takvog načina poduzimanja rizika, stvarno mi miriše da je upravo tako, da je za dizati kredit u CHF prikladno vrijeme! To je uvijek ozbiljan špekulativan potez (izlaganje valutnom riziku, dakle dizanje bilo kada bilo kakvih kredita koji nisu kunski i po mogućnosti uz fiksnu kamatnu stopu) ali špekuliranje nije nešto nedopušteno, tko hoće neka špekulira, to se može nekome i dobro isplatiti! 😉
[/quote]

Roha je zabranio kredite u Francima. Sjedite na ušima? [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

samo zakljucak o tome gdje su nastali problemi kod CHF kredita –
1. Needuciranost ljudi u bankama – front office
2. Needuciranost ljudi o osnovama osobnih financija.

Ako covjek ima mirovinu u CHF sto nije nemoguce u HR i trebaju mu pare za neke sitne stvari u cemu bi trebao dignuti kredit?

ovo nema veze sa spekulacijom

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close