Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://dnevnik.hr/vijesti/gospodarstvo/rohatinski-na-sastanku-s-vladom-banke-smanjuju-kamate-na-svicarce.html

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Kretanje danas:
u početku rast od 1%
završetak minus 2,5%
promet 35 mil kn

nije lako biti u kešu, ha?

Došla iz EU. Zadovoljna viđenim. Pozdrav, moram čitati dalje…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Vjerojatno sad lupaju glavom o zid prodavači od ponedjeljka i utorka.

a idući utorak lupat će glavom današnji kupci [yawn]
[/quote]
neće jer će biti debelo u plusu do zime…

vecer.
oboje smo bili u pravu, ja da ce yo biti zelen a ti da cu gustati u debeloj ribi (mrvicu da te ispravim, 6kom Orada cca 3kg u zbroju i to sve ulovljene na stap…gusti su gusti na moru).
prognoza za sutra: suncana bonaca…


@ Mecka

ne prizivam niti priželjkujem recesiju…ali ona je realnija i izglednija u ovom trenutku no što se čini…
nisam siguran dal je većina u cashu…barem što se zse tiče…na temi što smo danas tržili sve je više onih koji se hvale da su 100% u dionicama…naravno da su u njima uvijek 100% kad se indexi zelene, a u kešu su kad su indexi zavijeni u crveno…bit će da na ovom jadu od burze gube samo naši jadni fond menageri…
ajde, pojedi koju debelu ribu i za nas radoholičare… [wink]


[wink]

Prema visini i broju sklopljenih margin kredita i lombardnih kredita – SVAKA BANKA
MOŽE USKOKU DATI TOČAN IZVJEŠTAJ O KUPCIMA DIONICA u vrijeme najvećeg pada…
Zanimljivo bi bilo vidjeti- koliko kredita su podigli ZAPOSLENICI BANAKA- FONDOVA I OSIGURAVATELJSKIH KUĆA POVEZANIH SA BANKAMA I VELIKIM ULAGATELJIMA….

Naši istraživači korupcije- kriminala su naivni- TAKO NAIVNI – da taj MRAK u kojem ŽIVI prosječni INSPEKTOR U USKOKU …je tako crn- da još godinama nitko neće progledati – i shvatiti
JAČINU BANKARKOG LOBI-a , koji zarađuje milijune na burzi – JEL TAKO ,PERO..?

Imam kratak općenit INFO- o tome ..iz vrlo točnog izvora, ali , nikad nigdje o tome neću
reći ni riječi !..Točka….
Raspitajte se – tko je dobio EXPRESNE KREDITE I POZAJMICE ..U VRIJEME NAJJAČEG PADA
CIJENA DIONICA OVIH DANA.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
što želiš reči?
Da ima hrabrih i "pametnih" koji riskiraju ući na tržište kad sve pada i svi bježe?
Da, ima ih!
I?
Treba ih kazniti zbog toga?
Treba zabraniti ljudima da riskiraju?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Kretanje danas:
u početku rast od 1%
završetak minus 2,5%
promet 35 mil kn

nije lako biti u kešu, ha?
[/quote]
JOK! 95 % sam u dionicama. Nije ni bila tak loša prognoza.
1. u početku je bilo +1
2. završetak sam bio blizu samo suprotni predznak
3. za promet sam isto bio blizu. [tongue]


Prema visini i broju sklopljenih margin kredita i lombardnih kredita – SVAKA BANKA
MOŽE USKOKU DATI TOČAN IZVJEŠTAJ O KUPCIMA DIONICA u vrijeme najvećeg pada…
Zanimljivo bi bilo vidjeti- koliko kredita su podigli ZAPOSLENICI BANAKA- FONDOVA I OSIGURAVATELJSKIH KUĆA POVEZANIH SA BANKAMA I VELIKIM ULAGATELJIMA….

Naši istraživači korupcije- kriminala su naivni- TAKO NAIVNI – da taj MRAK u kojem ŽIVI prosječni INSPEKTOR U USKOKU …je tako crn- da još godinama nitko neće progledati – i shvatiti
JAČINU BANKARKOG LOBI-a , koji zarađuje milijune na burzi – JEL TAKO ,PERO..?

Imam kratak općenit INFO- o tome ..iz vrlo točnog izvora, ali , nikad nigdje o tome neću
reći ni riječi !..Točka….
Raspitajte se – tko je dobio EXPRESNE KREDITE I POZAJMICE ..U VRIJEME NAJJAČEG PADA
CIJENA DIONICA OVIH DANA.


Zanimljivo!
Meni stalno na bankovnoj gledalici blešči mogućnost brze pozajmice, i taman kada se burza ruši, na nju izgubim pravo.
Inače sam mislio da je to zbog toga jer ide propast svijeta pa se banka osigurava od kataklizme, no, moram priznati da mi ova varijanta Miamije izgleda vjerojatnija.

dakle, banke imaju limitiran iznos kreditima i pozajmicama, netom pred pad dijničkog tržišta uskrate te mogućnosti kreditiranja sitnozubima i dodijele Odabranima.
Lijepa teorija zavjere za uz kavicu.




Kretanje danas:
u početku rast od 1%
završetak minus 2,5%
promet 35 mil kn

nije lako biti u kešu, ha?
[/quote]
JOK! 95 % sam u dionicama. Nije ni bila tak loša prognoza.
1. u početku je bilo +1
2. završetak sam bio blizu samo suprotni predznak
3. za promet sam isto bio blizu. [tongue]
[/quote]

Lojtra …čini mi se da bi mogao platit članarinu ,za ovaj mjesec … [thumbsup]
http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/sljedeca-transa-pomoci-grckoj-mogla-bi-biti-odgodena/ar-11194/

POKRET OTPORA

MY MOON – e, sad kad bih ti još rekla- STUPIDNA I NEVJEROJATNO GLUPA OPRAVDANJA
ZAŠTO JA NISAM NA VRIJEME DOBILA KREDIT- dođe mi da sve prijavim USKOKU !
DOSTA MI JE !!!

Nevjerojatan KRIMINAL – KORUPCIJA U BANKAMA….. , pred očima tzv. USKOKA ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zlatek, UZMI SI TI KREDIT U BANCI ZA DIONICE i riskiraj…nemam ja ništa protiv…i ja bih !

Ali, za mene – N E M A VIŠE…….. lopovske SLUŽBE ZA RIZIKE ! sLUŽBA ZA RIZIKE JE KLJUČNA..

Na, nju se vade svi REFERENTI- ko da su moje dionice PRLJAVIJE OD DRUGIH…kužiš???
Tako me degradiraju, šikaniraju i otpile …..

A kod mene rizik – jednak kao i kod svakog drugog zaloga dionice …još i bolji…imam
dodatna jamstva…koja im uopće ne trebaju- ALI, NE DAJU LOPOVI I GADOVI !!!
Sve su ISPUCALI NA SEBE I SVOJE KOMPANJONE U BANKAMA I OKOLICI…..

To je pravedno? Da službenici u bankama, ili sličnim financijskim ustanovama , ŠPEKULIRAJU
S KREDITIMA I KAPITALOM …i to za vrijeme radnog vremena…
To će im zabraniiti ŠEF ? Onaj , tko je prvi na spisku za dobivanje brzog kredita za kupnju
dionica ???

Ja sam običan građanin..investitor..radim sa svojim novcem..!

Svaki put proklinjem HANFU zbog toga …to je moje pravo i napisati…NESPOSOBNI SU
IZVUĆI PODATKE O TOME ? NESPOSOBNI SU VIDJETI TKO ZLORABI SVOJ POLOŽAJ ….???

A podataka ima na ulici – ko šodera ….samo ih treba pogledati – i stati na kraj
lopovluku ….

ISTO ZA SVE ! NIKAKO DRUKČIJE ! Ako banka meni neda kredit- a svom službeniku /
mužu ili ženi daje za kupnju dionica u vrijeme pada tržišta- / JA TO ŽELIM ZNATI …jer idem u drugu banku – koja nije lopovska!

SLUŽE ZA RIZIKE – sve ispitati , zajedno sa referentima ! TKO IMA SVE PODATKE ?

JA ČU VAS UČITI , gdje se stavljaju i knjiže hipoteke NA DIONICE …gospodine SAMODOL ??????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close