Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas opet silovanje rasta crobexa na beznačajnom prometu
pa što oni misle da smo glupi da ćemo na to nasjesti i početi kupovati njihove dionice na asku???? [angry]



sto se svijeta tice 25% su sanse za recesiju, ali ja mislim da od toga nista, ecb je dao bankama 50 milijardi eura, tako da ce oni pokupovati dionice iz drhtavih rukica, sto se tice americkih obveznica one su rasprodane u hipu sto znaci da investitori vjeruju u ameriku bez obzira na stanje, tako da sam ja 100% u dionicama imam neke za prodat za nedaj boze ali ne na zse, ali mislim da to nece biti potrebno

ž
kakve gluparije! pa nije im ECB dao pare (kredite) da špekuliraju na burzi nego da ne krahiraju!
[/quote]

u pravu si sto se tice davanja, ali su im dali ako bude povlacenja depozita i da suzbiju strah kod malih, a sta oni rade sa novcima trpaju u carape i vjesaju na kamin kod kuce [lol] ne negu ulazu u dionice i obveznice ,banke sa fondovima i jesu pokretaci trzista a ne mi

ne mari za male stvari i ostat ce male

@lojtra
i ja si tako kontam za danas
rast od 1% si pogodio, sad ćemo vidjeti hoće li zatvaranje biti -2,5%

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

LCDS
glavna skupština 27.8.2011. delistiranje
dali je zadnji dan za prijavu na glavnu skupštinu 17.8. ili možda 18.8.

Pazite,LCDS ako kupite danas ili slijedečih dana,zadnji dan za kupnju za ostvariti pravo na prisustvovanje GS je prošao.

Svi koji imaju ovu dionicu moraju poći na skupštinu da bi ostvarili pravo na minimalno 24,93.

U LCDS bi moglo biti meda i mlijeka u potocima.


LCDS
glavna skupština 27.8.2011. delistiranje
dali je zadnji dan za prijavu na glavnu skupštinu 17.8. ili možda 18.8.

Pazite,LCDS ako kupite danas ili slijedečih dana,zadnji dan za kupnju za ostvariti pravo na prisustvovanje GS je prošao.

Svi koji imaju ovu dionicu moraju poći na skupštinu da bi ostvarili pravo na minimalno 24,93.

U LCDS bi moglo biti meda i mlijeka u potocima.

daj prestani nas svaki dan maltertirati s tim sra… od lucidusa! koga zanima odavna je to pročitao, a nove naivce nećeš uvući unutra! postaješ dosadniji od birtića s "malom knjigom" !!

Evo, vidite da je ZSE napredno trziste. Mi nismo ni uveli short selling a Europa ga zabranjuje.

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

..sad pritišću osm CHF i zlato i dioničarski indexi rastu!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

ja sam mišljenja
kako god su bile masovne rasprodaje
da bi sad mogl viditi masovnu kupnj na ask -u
a ovo mi nešto i vonja nakon pet šest udaraca o plafon od 2300
da je ovo bio zadnji val rasprodaje da bi crobex probio 2600 bodića
nije nagovor na kupnju ili prodaju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Vjerojatno sad lupaju glavom o zid prodavači od ponedjeljka i utorka.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Vjerojatno sad lupaju glavom o zid prodavači od ponedjeljka i utorka.

a idući utorak lupat će glavom današnji kupci [yawn]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica



LCDS
glavna skupština 27.8.2011. delistiranje
dali je zadnji dan za prijavu na glavnu skupštinu 17.8. ili možda 18.8.

Pazite,LCDS ako kupite danas ili slijedečih dana,zadnji dan za kupnju za ostvariti pravo na prisustvovanje GS je prošao.

Svi koji imaju ovu dionicu moraju poći na skupštinu da bi ostvarili pravo na minimalno 24,93.

U LCDS bi moglo biti meda i mlijeka u potocima.

daj prestani nas svaki dan maltertirati s tim sra… od lucidusa! koga zanima odavna je to pročitao, a nove naivce nećeš uvući unutra! postaješ dosadniji od birtića s "malom knjigom" !!
[/quote]

Mirko kaže Slavku:Pazi ,metak!

Slavko odgovara:Hvala,Mirko!

I postaju veći prijatelji.Ne tražite neprijatelje, već sa umiljatošću i korektnim ponašanjem stičite prijatelje.I tako stalno.

Na ZSE će teći med i mlijeko samo onima koji se kulturno ponašaju!


Vjerojatno sad lupaju glavom o zid prodavači od ponedjeljka i utorka.

Ne lupaju,jer je nemaju, to nije prodavala glava nego strah i panika!

Na ZSE će teći med i mlijekom,a naročito meni koji se trudim da svaki dan završim 100% u dionicama
dok crobeks ne dođe na cca 3000 bodova.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

New Report

Close