Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tek toliko da me možete kasnije provocirati [thumbsup]-ja 100% u Hr dionicama.Ne da mi se više piljiti u ekran,već me oči bole od toga.A i mislim da su judejci pokazali Amerima tko je gazda i da ih ne zekaju više.
Portfelj-Đuro od prije kupljen po 44
-danas pokupio ono malo Hidrice,dok sam odlučio poklopiti i onoga na asku sa 360 kom on pobjegne,al neka sutra prodaje po 100,šta mu ja mogu [sad]
-malo IGH po 1185
-ATPL pola po 510,pola danas po 520.
Sretno svima i naravno da sam otvoren za šaljive komentare [cool].
Vidimo se na asku jednog lijepog dana.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


i dalje ne mislis da je jo-jo efekt na sceni?
i da, jedino sto me sisa proteklih 15ak dana je sunce more miris borovine i gradele, a tako ce biti i do daljnjega…zabavno mi pratit forum uz jutarnji ice coffe


hoće li se ova krepana mačka više odbiti?!
kao što rekoh jučer…ono je bila čista navlakuša…oni koji su još imali keša uletavali su s njim još u dionice…na njihovu žalost još prerano…s obzirom na to kako u ovom trenutku indeksi stoje u Amera, ono što su jučer napuhali to će danas izbrisati…a ko zna što će biti do kraja tjedna…
opet vas je ošišalo… [bye]




Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu

ošišat će tebe i slične tebi sutra…nećeš ni sam znati kako i zbog čega…i u čudu ćeš gledati na gledalicu…
ovo je danas bila klasična navlakuša…dead cat bounce…
DOW JOnes iz +2% ode preko -1%…
[bye]

[/quote]

cat je cvrsto na spagi a lutkar igra yo-yo
baci pogled again [tongue]
[/quote]

[/quote]

[/quote]

je, yo-yo efekt je na sceni…i najbolje je biti u kešu…
ovo su sve umjetni odbijanci…
da ponovim još jednom…smatram da su statistički podaci vezani uz zapošljavanje i rast američkog gospodarstva dobri, ali se prezentiraju na način da i nisu tolkio dobri samo da bi izazvali paniku i rasprodaju…pitanje je koliko je sad u interesu financijerima da steraju SAD natrag u recesiju..koja bi im odgovarala i na kojoj bi opet zaradili…
a kako vi koristite taj yo-yo efekt na burzi?
trejdate?
ja se u to ne bi upuštao…da ugrabim možda koji postotak zarade a s druge strane riskiram da tresne sve još dodatnih 20-30%…ne hvala tako dugo dok se slika ne iskristalizira u kojem ćemo smjeru…recesija je još uvijek moguća…i ne samo to već je i izglednija od oporavka kakvog svi priželjkuju i rapsodije na burzama…samo je druga stvar što ste svi nakrcani dionicama pa ste optimisti i priželjkujete da sve dobro završi…


Dionice su došle u čvrste ruke, sada se indeks može dignuti preko 20 posto……..

bigy pojacava postove uglavnom prije raspada sistema , sjecam se pocetkom 2008 [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Dionice su došle u čvrste ruke, sada se indeks može dignuti preko 20 posto……..

bigy pojacava postove uglavnom prije raspada sistema , sjecam se pocetkom 2008 [wink]
[/quote]

da točno, on je najbolji indikator kad treba prodati jer čim on počne štancati postove kao lud, novi pad burze je vrlo blizu pa se želi čim prije riješiti dionica i preći u keš [rolleyes]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

sta rade ovi amerinkaci i u rastu i u padu preteruju

prizeljkivati novu recesiju je suludo, ne zato sto nije izgledna vec zato sto zivimo u RH te znamo posljedice iste.
komentar na tvoj komentar sam stavio jer je yo-yo ono sto se trenutno dogadja, dokle ce tako, dolje-gore, i dont give a shit…trenutno uzivam na Jadranu..
btw vecina nije u dionicama vec u lovi iz razloga sto ocekuju isto sto i ti, "ja" itd.
kladionice radi:tipujem da je yo i sutra u zelenoj boji.
djenja, zivio.



i dalje ne mislis da je jo-jo efekt na sceni?
i da, jedino sto me sisa proteklih 15ak dana je sunce more miris borovine i gradele, a tako ce biti i do daljnjega…zabavno mi pratit forum uz jutarnji ice coffe


hoće li se ova krepana mačka više odbiti?!
kao što rekoh jučer…ono je bila čista navlakuša…oni koji su još imali keša uletavali su s njim još u dionice…na njihovu žalost još prerano…s obzirom na to kako u ovom trenutku indeksi stoje u Amera, ono što su jučer napuhali to će danas izbrisati…a ko zna što će biti do kraja tjedna…
opet vas je ošišalo… [bye]




Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu

ošišat će tebe i slične tebi sutra…nećeš ni sam znati kako i zbog čega…i u čudu ćeš gledati na gledalicu…
ovo je danas bila klasična navlakuša…dead cat bounce…
DOW JOnes iz +2% ode preko -1%…
[bye]

[/quote]

cat je cvrsto na spagi a lutkar igra yo-yo
baci pogled again [tongue]
[/quote]

[/quote]

[/quote]

je, yo-yo efekt je na sceni…i najbolje je biti u kešu…
ovo su sve umjetni odbijanci…
da ponovim još jednom…smatram da su statistički podaci vezani uz zapošljavanje i rast američkog gospodarstva dobri, ali se prezentiraju na način da i nisu tolkio dobri samo da bi izazvali paniku i rasprodaju…pitanje je koliko je sad u interesu financijerima da steraju SAD natrag u recesiju..koja bi im odgovarala i na kojoj bi opet zaradili…
a kako vi koristite taj yo-yo efekt na burzi?
trejdate?
ja se u to ne bi upuštao…da ugrabim možda koji postotak zarade a s druge strane riskiram da tresne sve još dodatnih 20-30%…ne hvala tako dugo dok se slika ne iskristalizira u kojem ćemo smjeru…recesija je još uvijek moguća…i ne samo to već je i izglednija od oporavka kakvog svi priželjkuju i rapsodije na burzama…samo je druga stvar što ste svi nakrcani dionicama pa ste optimisti i priželjkujete da sve dobro završi…
[/quote]

@ Mecka

ne prizivam niti priželjkujem recesiju…ali ona je realnija i izglednija u ovom trenutku no što se čini…
nisam siguran dal je većina u cashu…barem što se zse tiče…na temi što smo danas tržili sve je više onih koji se hvale da su 100% u dionicama…naravno da su u njima uvijek 100% kad se indexi zelene, a u kešu su kad su indexi zavijeni u crveno…bit će da na ovom jadu od burze gube samo naši jadni fond menageri…
ajde, pojedi koju debelu ribu i za nas radoholičare… [wink]

sto se svijeta tice 25% su sanse za recesiju, ali ja mislim da od toga nista, ecb je dao bankama 50 milijardi eura, tako da ce oni pokupovati dionice iz drhtavih rukica, sto se tice americkih obveznica one su rasprodane u hipu sto znaci da investitori vjeruju u ameriku bez obzira na stanje, tako da sam ja 100% u dionicama imam neke za prodat za nedaj boze ali ne na zse, ali mislim da to nece biti potrebno

ne mari za male stvari i ostat ce male


sto se svijeta tice 25% su sanse za recesiju, ali ja mislim da od toga nista, ecb je dao bankama 50 milijardi eura, tako da ce oni pokupovati dionice iz drhtavih rukica, sto se tice americkih obveznica one su rasprodane u hipu sto znaci da investitori vjeruju u ameriku bez obzira na stanje, tako da sam ja 100% u dionicama imam neke za prodat za nedaj boze ali ne na zse, ali mislim da to nece biti potrebno

ž
kakve gluparije! pa nije im ECB dao pare (kredite) da špekuliraju na burzi nego da ne krahiraju!

po pisanju mnogih vidi s eda su većina malih u kešu
dobar znak za naše tržište
prodali s gubitkom pa sad bi još jednu recesiju
pa hr još nije ni izašla iz recesije ,a vi bi još jednu
naša burza je "plitka"
dovoljno je da Jaca naredi mirovincima "diži to ili ćemo vam ukinuti drugi stup" i da vidiš za čas belaja
raspolažu mjesečno s 300 miliona kuna
da ulože sto ode krobex na 2800 bodova dok si rekao keks
živi bili pa vidjeli

01.08. – 11.08.
Crobex – 8,04 %
Dow Jones – 8,15 %

E da su se ovako pratili kad je Dow rastao nakon Velikog pada.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Upravo tako… za američke obveznice se svi grabaju, a kamata im samo 2%.
očito je da u ameriku i dalje svi vjeruju… a ovo sa dionicama je sasvim druga priča…
http://metro-portal.hr/americke-drzavne-obveznice-hit-na-svjetskim-burzama/62178

New Report

Close