Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/vijesti/novi-potop-na-europskim-burzama-dax-i-cac-u-minusu-vecem-od-5–184667.aspx

Ko je ovih dana bio prenisko na bidu vjerojatno ce sutra doci na svoje,
cak i ako inozemstvo otvori u plusu mi moramo nadoknaditi minus od danas,u slucaju da sutra vani otvore u minusu bit ce svega

ovo će biti izgovor za novi sutrašnji ZSE hokus-pokus…
http://money.cnn.com/data/premarket/


http://www.poslovni.hr/vijesti/novi-potop-na-europskim-burzama-dax-i-cac-u-minusu-vecem-od-5–184667.aspx

Ko je ovih dana bio prenisko na bidu vjerojatno ce sutra doci na svoje,
cak i ako inozemstvo otvori u plusu mi moramo nadoknaditi minus od danas,u slucaju da sutra vani otvore u minusu bit ce svega

Ma kakvo nadoknađivanje minusa…, sutra smo u debelom plusu, sve će vrištati od zelenila…

[img]http://www.smileyshut.com/3D%20Smiles%20%2881%29.jpg[/img]


Ma kakvo nadoknađivanje minusa…, sutra smo u debelom plusu, sve će vrištati od zelenila…

a tko će kupovati? ja neću sigurno, dosta mi je minusa i s ovim što imam…
tako sam i jučer kupovao s nadom u oporavak, crobex je bio na početku na +1,6, a završili smo na -1,1%
što kupiš da kupiš, danas ili najkasnije sutra (crni petak!!) opet si u novom minusu., a još u ponedjeljak ne radimo, a u pravilu za vikend dođu loše vijesti i onda ne možeš reagirati na vrijeme

ja radije čekam da se stanje smiri, da prestanu ovakvi šokovi gdje ti dionica u danu padne -15%….

uostalom pročitaj najnovije vijesti o masovnim ovrahama i blokadama tvrtki u HR, građanima koji ostaju bez kuća, stanova, auta…. a svi koji još nisu krahirali najprije će rasprodati zadnje dionice prije nego im banke pokupe svu drugu imovinu

treba biti hrabar kad se svi boje, to da, ali ne treba biti glup i goloruk jurišati na topovske cijevi! stranci krate pozicije u HR jer sad vani ima puno boljih prilika, pa njemački DAX pao je skoro 2000 bodova (blizu -30%) u kratko vrijeme, a crobex jedva 250 što je samo -10%…. imamo mi još puno prostora za pad..na žalost

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Europe Expected to Gain at Open Amid Huge Volatility


Europe Expected to Gain at Open Amid Huge Volatility

Danas će EU sigurno imati odbijanac zbog žestokog potopa jučer od -5%, iako, i jučer su otvorili s +3% pa zveknuli preko -5% tako da nije isključeno da danas opet završe u crvenome.
Treba biti jako oprezan s trošenjem keša jer ova W recesija koju najavljuju, mogla bi zatući cijene dionica još -30 do -50% na ove cijene. [undecid]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Počelo se pratiti stanje vani ali ja nebih još riskirao sa kupnjom. Šanse su 80 % da se opet vani plus preokrene u minus. Pa svjedoci smo tome skoro svaki dan. A gdje im je još psihološka potpora na 10000 bodova. Do toga će 99 % doći, pitanje je dana. A onda, nadajmo se preokretu. Duljem i trajnijem.

LCDS

Još samo danas,dijelomo ljubav..pjevao je…..

delistiranje na GS 27.o8.2011.

još samo danas kupnjom Lucidusa možete ostvariti garantiranu cijenu od 24,93/tromjesečni prosjek/
iako je BV 102,a NAV preko 180

sutra cijena može biti od 0,01 kn i više

ako imate dionicu morate doći na skupštinu i glasati protiv odluke o delistiranju,a zadnji dan za prijavu je 17.08.2011.-nadam se da ću vas o tome obavijestiti da vam ne promakne

Zaključak:pušiš ako si u stečajušama,pušiš ako si u stabilnim podcijenjenim d.d.kao što je LCDS,
pušiš u likvidušama,pušiš u nelikvidušama.
Gdje se može dobro zaraditi,pitanje je sad.

Ipak će strpljivim na ZSE teći med i mlijeko,ovo je sada čistilište prije raja ili možda pakla.
Ja sam za raj tj.za rast,jer sam ful u dionicama i tako stalno.

ko je jamio jamio je prošla baba s kolačima
ćim je ovako niski promet preokret trenda otpor negdi tamo na 2160 2200 bodića

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Tapkanje u mjestu bez promjena,sve oci su uperene na strane indekse.

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

čeka se odluka o rejtingu Francuske…po svemu sudeći negativno

Meni ovo trgovanje na ZSE loše izgleda, izuzetno mali promet i rast crobexa od +0,67%
Osjeća se napetost u zraku, kao da nitko ne vjeruje da ćemo dan dočekati u zelenome nego da će opet pred kraj dana biti jači zaron.
A sutra je još i petak kad tradicionalno padamo kao kamen [undecid]

domobrane,
francuzi imaju AAA potvrđen, uz prognozu stabilno! [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close