Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nakon 6 dana padanja, danas će i crbex lijepo potegnuti u zeleno kao i cijela EU:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
[thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Jel to bilo to? Sad opet prema nuli? [undecid]

slabo lupaju bullsi…vec ste prepolovili plus [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Jel to bilo to? Sad opet prema nuli? [undecid]

U pravu ste kolega sad opet u debeli minus ono malo love što su imali " hrabri " su ispucali sad na scenu stupaju mudri a oni kupuju samo jeftino.

HT u plusu preko 3%
ostale dionice prosjecno preko 5% u plusu

a crobex + 0,50%,a crobi10 + 0,27% [sealed]

Crobeks pleše na oko 2000 bodova, mišljenja sam da smo ubrzo ponovo ispod te psihološke brojke!

ps Primjer, da je INA sada u sustavu trgovanja te da je na cijeni 2800,00 kn, koliki bi crobi bio, ako neko može izračunati!

THX

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A da je na 1700 kn?

Kad svi indexi rastu za nekoliko posto, nas crobi raste za pola posto. Kad svi indexi padaju za nekoliko posto, nas dragi crobex prati onog najgoreg.


HT u plusu preko 3%
ostale dionice prosjecno preko 5% u plusu

a crobex + 0,50%,a crobi10 + 0,27% [sealed]

ROOkie, ROOkie, … , ti plusevi uz dionice su plusevi prema prosječnoj cijeni od jučer. Kad bi računao crobexe prema prosječnoj jučerašnjo vrijednosti, dobio bi također puno veći rast. Zato uspoređuj zadnju cijenu dionica i zadnju verijednost indeksa. Ili što bi stariji rekli, uspoređuj kruške i kruške, a ne kruške i jabuke. Ok!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Može li netko izračunat koliki bi bio Crobex da se trguje Ininom dionicom i da je ona 1700 kuna i u drugoj varijanti da se trguje Inom i da je njena cijena 2830 kuna? Kad je 2009 Crobex pao na 1300 bodova Ina je pala na ispod 1000kn ali uzmimo ovu varijantu da je 1700 odnosno 2830. Možda treba "realno" vidjeti razinu Crobexa a ne racunati da je ina 4200 a ne trguje se njome mjesecima.

P.S kolege Ing i Lojtra uzeli ste mi misao iz glave [smiley]

danas su znatno manji prometi nego protekla 2 dana…polako se vraćamo u ljetnu letargiju do nekog novog šoka koja će zatresti svjetske burze [yawn]

LCDS
delistiranje ,skupština 27.08.2011./subota/
prosječna cijena 24,93, tolika cijena je zagarantirana
za ostvariti to pravo morate biti prisutni na skupštini i glasati protiv odluke o delistiranju
da bi mogli ostvariti pravo da prisustvujete na Glavnoj skupštini zadnji dan kupnje je 11.08.2011.
/četvrtak/

U LCDS teče med i mlijeko,nama, koji smo kupovali ispod 20 i zeru više!

New Report

Close