Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dok god ne prodaš nisi ošišan,
ošišani su oni koji su prodali bud zašto
pa ovaj Grobex je toliko nisko da ga nema smisla uopće još više rušiti
rušili su ga većinom mali drhtavci potpomognuti špekulantima,dok su veliki igrači kupovali
vidjet će te za par dana poslije 15.kad se mafijaši vrate s mora pa trebaju
popuniti budžete koje su spiskali za prah i ljepotice kako će tek biti veselo
pa tek kad Jaca naredi mirovincima da dižu to
za čas smo na 2800 bodova
a ovi koji su prodali će tad početi kupovati
uvjek pogrešno i suprotno od onoga što treba
a tako je jednostavno pravilo
kupuj jeftino ,prodaj skupo
Pa danas je bilo jdpl-a po 100 kn koliko si htio,ATPL koja je 5 x povećala dobit po 500 kn,pa HDEL-a jedinog građevinca koji sve vrijeme krize posluje pozitivno po 103kn i da dalje ne nabrajam to su prilike koje se ne propuštaju.
Pa i dalje da pada treba kupovati tj skupljati,a ne prodavati.
Naravno ako se ima s čim.

Dakle prateći čvrsto događaje vani sutra imamo strelovit rast od ogromnih 0,5% do podne kada nam se vrati naša vrla Jaca sa godišnjeg pa objavi da je sezona rekordna i da je kriza iza nas :)) tak da onda možemo zaroniti opet dodatnih cca -5%

da nema ove burze trebalo bi je izmislit, ovako nešto ni Ameri nemaju 🙂



Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

Kolega, ameri su ipak završili u debelom plusu. Valda će sutra i kod nas zavladati zelenilo.
puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu

ošišat će tebe i slične tebi sutra…nećeš ni sam znati kako i zbog čega…i u čudu ćeš gledati na gledalicu…
ovo je danas bila klasična navlakuša…dead cat bounce…
DOW JOnes iz +2% ode preko -1%…
[bye]
[/quote]

Dakle prateći čvrsto događaje vani sutra imamo strelovit rast od ogromnih 0,5% do podne kada nam se vrati naša vrla Jaca sa godišnjeg pa objavi da je sezona rekordna i da je kriza iza nas :)) tak da onda možemo zaroniti opet dodatnih cca -5%

da nema ove burze trebalo bi je izmislit, ovako nešto ni Ameri nemaju 🙂


Mene samo jedno silno zanima

Ovi vani kad okrenu oni će grabit u zeleno kao što su grabil i u crveno bar mislim

A oćeli tako i naši lopovi na ZSE

http://www.cnbc.com/

AMERI vraćaju izgubljeno onako kako su i izgubili

@many

Pa i nije baš bilo HDEL-a po 103 za namirit se, prosječna je priko 110, a da je HDEL fundamentalno najzdraviji i najpotcjenjeniji ne samo među građevinarima, nego na cijelom ZSE, to je prejasno.
Posluju stalno pozitivno, danas su na 0,32 booka i imaju 97 kuna u novcu po dionici. HDEL je stvarno prejeftin i po svim pokazateljima puno zdraviji i jeftiniji od Viadukta, Ingre i sličnih, potencijalna bomba, cijena bi mu već sada morala biti veća od cijene Viadukta i ostalih građevinskih gubitaša.

Isto tako ni Jadroplova nije bilo u izobilju na 100, bilo je to samo za sretnike koji su jutros bili spremni u kešu, u prvim minutama.

Nitko ne spominje da je danas možda bio bull trap? [shocked]

To što pričate bilo je jdpl po 100 kn, hdel-a po 103..itd. su priče za malu djecu. Nije se moglo znati da je to dno a ne zna se ni sada što će biti idućih dana. Puno puta sam kupio jer sam mislio da ne može više padati pa sam se prevario. Kupio sam često po najnižoj cijeni dana ali mi to ništa nije značilo jer je idućih dana bilo jeftinije. Vi da ste tako pametni da znate pogoditi dno nebi ovdje uopće visjeli.
Ovo je danas bio odbijanac sasvim očekivan nakon par dana sloma a da li će biti i više od odbijanca vidjet ćemo sutra. Ukoliko bude i sutra cca -5 onda ćemo znati da je danas bio odbijanac…

Ajoj lojtra, opet si danas rasprodao na dnu [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ajmo malo optimizma….s istoka se zeleni….

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

@gismund
ja dionice samo kupujem od 2004 otkad se bavim njima. Prodam samo u slučaju da zamijenim s nekom drugom. Nažalost igrao sam na dugoročn što se nije isplatilo.

Danas znatni pad prometa i neznatan plus,nažalost,ali vraćamo se na staro.Mali su opet ošišani,a velili se igraju tuđim novcem pa ih baš zaboli ona stvar…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close