Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

112.000 ljudi trenutno na forumu!!! [shocked]

Za ZSE

http://www.zdravkomamic.com/

Najlijeviji i najgornjiji botun. 🙂

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

A zamislite samo kako su čekali priliku da ošišaju ovčice, kolike milijune čuvaju sastrane da padne crobex još 5% uletili bi sa još više milijuna, znači love se ima na lopate ali svi bi jeftino.

ma kakav cash-r-a, 100% in

Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu

...

Svi završiše u plusu osim naše drage burzice,a ovi šta su danas prodavali molio bih da se više ne
bave sa dionicama,neka traže prekvalifikaciju.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Što je najbolje, ta škola je već prođena prije dvije godine, ali škola je tu da se ponavlja. [cool]


Sutra dionice će sve biti u plusu po nekoliko posto a cjena ista kao danas il niža dobro su to fondovi odigrali danas sa prosječnom cjenom

Jesi siguran?
Ja nisam!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu


Čini mi se da je školska godina tek počela.
Daleko je polugodište, pa seminari, kolokviji….
Još će trebati puuuno para da se završi školovanje.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu

ošišat će tebe i slične tebi sutra…nećeš ni sam znati kako i zbog čega…i u čudu ćeš gledati na gledalicu…
ovo je danas bila klasična navlakuša…dead cat bounce…
DOW JOnes iz +2% ode preko -1%…
[bye]


Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu

slažem se 100% [thumbsup]

Šišanje ovaca je uglavnom bilo zbog pucanja margina u Agramu i Hypu. Ekipa je opet odradila posao i napunila džepove jeftinim dionicama. Sada će se malo primiriti pa iskoristiti prve pozitivne vijesti za dizanje cijena i uzimanje profita. Još jednom bravo i hvala našem dragom vrhovnom regulatoru koji uživa u suncu i moru i koga boli k….. za ZSE i sva sranja i šišanja ovaca koja se na njoj događaju .



Jučer i danas bili su povjesni dani na ZSE…Svjedočili ste najmasovnijem šišanju ovaca u HR od srednjeg vjeka….nevjerojatno koja se panika stvoril i kako se lupalo po BIDu bez razmisljanja …

Oni jako iskusni s kešom sada nemogu skinuti osmjeh s lica, dok oni bez keša samo plaću za propuštenom prilikom…

puno ljudi je ovih dana prošlo jednu jako skupu školu

ošišat će tebe i slične tebi sutra…nećeš ni sam znati kako i zbog čega…i u čudu ćeš gledati na gledalicu…
ovo je danas bila klasična navlakuša…dead cat bounce…
DOW JOnes iz +2% ode preko -1%…
[bye]

[/quote]

cat je cvrsto na spagi a lutkar igra yo-yo
baci pogled again [tongue]

New Report

Close