Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"pljuc"
http://money.cnn.com/data/world_markets/europe/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Danas je preokret DOW na 10400 gdje je točka otpora gdje se ponovo vraća na normalni smjer……. taj preokret ide nakon izjave FED-a

Kamo sreće da bude tako! FED je rukovođen od strane ‘privatnih’ bankara i mogu reći što hoće, dakle njihova je vjerodostojnost upitna.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


blago se onome tko je sada pri kešu. može samo uživati i birati što hoće, adrs, ernt, adpl. sve bagatela. a tko je svoj keš ispucao, može samo žalosno promatrati što se događa. ovo je totalno bolesno. ne kužim tko toliku količinu dila po bagatelnim cijenama. ali neka, neka…


nebi se čudio da nas fondovi napucavaju do ibera, ovo su već ozbiljne količine…


blago se onome tko je sada pri kešu. može samo uživati i birati što hoće, adrs, ernt, adpl. sve bagatela. a tko je svoj keš ispucao, može samo žalosno promatrati što se događa. ovo je totalno bolesno. ne kužim tko toliku količinu dila po bagatelnim cijenama. ali neka, neka…

onaj ko misli da će biti kao kraj 2008. ponovo. a baš da bi bilo toliko razloga, sumnjam. samo sad se puše i na hladno i prodaju čim prije pa ko u dominu sve ide dolje – nedovoljno osnovano.

Evo što kaže veliki mag. On je izgubio puno, puno više od nas, a kaže da se ne boji.

http://trzistakapitala.wordpress.com/

Hebeni su ovi ameri totalno,, cijeli svijet vrte oko malog prsta, hoćeš vojno, hoćeš tehnološki, pa sada financijski, sve životne vrijednosti su izokrenuli naopako,, ako im ne bude išlo kako su smislili,, lako će potpaliti neki oružani sukob po svijetu,,

valjda u cijeloj americi ima 1% obrazovanih ljudi, a ostali su totalni magarci sa kojima mogu radit šta požele inače bi ih tamo već satrali, al mi nije jasno izgleda da ni mi ovdje i u europi nismo niš pametiji, kad nas toliko natežu,,


Eto ovaj cijeli prošli tjedan su pripremali teren za rušenje svjetske burze……… Pogledajmo samo DOW, odlični rezultati prošli tjedan, od kompanija nikada bolja izvjšća, a pad burze, izašao podatak o nezaposlenosti burza jedva zatvorila u plusu s izrazito velikom rasprodajom, a u ponedjeljak izvješće o AAA na AA+, zlato i franak rastu, nafta i plin pada, potrvda TEORIJA ZAVJERE !

koji p/e ti pristaješ platiti?
padaju li indeksi ma manjem ili većem p/e od onog koji ti pristaješ platiti?

i, opet opet što te briga je li teorija zavjere?
ako ti je jeftino – kupiš… [smiley]

www.knjigara.com

Svi indexi Svijeta su bili došli na nekih 5-10% od ATH i ovo dođe kod njih sasvim normalno i poželjno samo ovaj put uz pomoć medija stvorili su sveopću propast svijeta da ponovo pokupuju što jeftinije

A naši bandit na ZSE 1,5god nedaju Crobexu da mrdne već su sustavno cjelo vrijeme vršil pljačku na koju nije bilo nikakve reakcije pa vidite šta su učinili sa ZABOM srušili cjene dionica 10%-tak posto i više i revidiral index natrag i sad ponovo tuku a HANFA statira

Lopovluk i čisti financiski inžinjering bez posljedica

mislim da je vrijeme za kupovinu… bar za mene

Ćini se da ide odbijanac

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

VA kaže da ide odbijanac, ja sam prešao 100% u dionice malo prije

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

tko je VA?

New Report

Close