Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na Lučkom uočene velike kolone iz pravca juga, nadajmo se da se ne vraćaju radi prodaje dijonica,
nego radi najave lošeg vremena


A sada ide obijanac, hvala prodavačima na Belju i Tisku!!!

Tiskat ćeš se ti sutra na prodaji , a ovi koji su ti danas prodali će ti se Beljiti, jer će im tvoje cijene biti previsoke, imam osjećaj da foliraš, ako griješim nema ti spasa


Vidim dobru stranu – pad cijene nafte . Nekome bi to moglo dobro doći.

Je evo narodu i gospodarstvu ce dobro doci. Od ponoci idu cijene gore. No to je mala cijena u usporedbi s cinjenicom da ce se INA moci kur..ti kak super posluju. Zbilja me cudi kak to da posluju super kad nafta pada a oni cijene dizu

A neće sutra padati, jer su se svi panični prodavači i ostali loši ulagaći već makli sa burze u velikom padu 2008, ostali su samo oni šta znaju šta rade, znači sutra idemo žesto naprid.



Vidim dobru stranu – pad cijene nafte . Nekome bi to moglo dobro doći.

Je evo narodu i gospodarstvu ce dobro doci. Od ponoci idu cijene gore. No to je mala cijena u usporedbi s cinjenicom da ce se INA moci kur..ti kak super posluju. Zbilja me cudi kak to da posluju super kad nafta pada a oni cijene dizu
[/quote]
Ako ima iolle poštenog novinara molio bih da upita nadležne po kojem to kriteriju kretenski bemzin i dizel mogu rasti ako je nafta toliko pala. Što onda odma ne povise na 20 fiksno?!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Pogodio je ko s prstom v..t.
[shocked]
http://hr.seebiz.eu/ZSE/dalibor-balgac-i-iduci-tjedan-slabo-trgovanje-na-zse/ar-10553/

I koji će dans biti scenarij:
1. Idemo najprije na -5 koliko su bili jučer ameri pa okrećemo na +2 koliko su sada(odnosno koliko taj trenutak u toku dana budu)?
2. Uzimamo prosjek i idemo na -3 ( -5 + +2)?
3. idemo odmah na plus 2 ( Ili koliko u trenutak budu ameri)?

Izgleda da tko je jamio, jučer je jamio….prošla baba sa kolačima!

Kune nisu problem, kuna nema

Jučer,na talijanskoj burzi Unicredit je čak i porastao kao i Intesa,baš me zanima koliko če naši MF tj.najveći špekulanti na ZSE biti dosljedni..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

http://money.cnn.com/data/premarket/?iid=H_MKT_QL

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


I koji će dans biti scenarij:
1. Idemo najprije na -5 koliko su bili jučer ameri pa okrećemo na +2 koliko su sada(odnosno koliko taj trenutak u toku dana budu)?
2. Uzimamo prosjek i idemo na -3 ( -5 + +2)?
3. idemo odmah na plus 2 ( Ili koliko u trenutak budu ameri)?

zašto gatati iz kave?

* koliki su p/e ključnih indeksa?
* koliki p/e biste smatrali fair cijenom ako očekujete da će u idućih 10 godina rast dobiti kompanije biti 10 posto godišnje?
* koliki p/e biste smatrali fair cijenom ako procjenjujete da će dobit rasti 20 posto na godinu?
* koliko bi na vašu odluku utjecao nagli rast yielda na, što god to značilo, rizične ili nerizične obveznice?

www.knjigara.com


Izgleda da tko je jamio, jučer je jamio….prošla baba sa kolačima!

Izgleda će biti tko je jučer jamio, danas će prodati.., jer baba pravi novi krug sa svježim kolačima…

Opet krvi do koljena…
http://www.forexpros.com/indices/world-indices

New Report

Close