Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da smo samo rasli i padali sa svijetom, nebi ništa reko, ali mi nismo ni padali ni rasli s njima, mi smo samo padali…živjela vlada, da bog više nikad takva izabrana. Jer u državi u kojoj ovakav utjecaj vlada ima na gospodarstvo burza je sama rekla sve o ovoj vladi


Zabavno je!!! Baš bi bilo cool da je npr. palo jedno 20 % [lol] I onda se za par dana malo po malo vrati nazad…, pa da vide ljudi koliko je to bilo besmisleno, čak toliko da možda niti kraktoročno nije moglo potrajati a kamo li duže vremena a oni koji imaju keš da lijepo kupuju po cijenama još boljim nego li su bile do par dana prije. To bi tek bilo zabavno!
Ovo danas je van svake pameti, ali baš zato je zabavno, što je više van pameti to je više zabavno 😀

doista je zabavno gledati kako se špekulanti znoje od dva straha…
i, kako je lijepo ako ti je horizont 30 godina, ili još bolje, ako nemaš horizont…

eto, bit ću slobodan opet ponoviti, idealno je vrijeme za obrazovanje

[/quote]

idealno je vrijeme da te konačno baniraju zbog ovih bezobraznih spamova u svakom postu. pa dosadan si čovječe, daj shvati to! [angry]

Ukupni redovni promet preko 40 milijona.Kako je krenulo do kraja dana će biti deset puta viši nego uobičajeno za ove dane ”letargije”

dulcolax - vidi mi ruku

Ukupni redovni promet preko 40 milijona.Kako je krenulo do kraja dana će biti deset puta viši nego uobičajeno za ove dane ”letargije”

A potop je tek poceo. Pricekajmo da i ostali cuju za pad burze i crvenilo sljedecih dana. Ni potop 2009. se nije dogodio u jedan dan.

..ISCRPLJENA BURZA reagira pretjerano na vijesti…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.seebiz.eu/nizi-rejting-sad-ne-dotice-rusiju/ar-10642/

Al zato HRVATSKO TRŽIŠTE KAPITALA UBIJA

Ovo je nevjerovatno kakva je to pljačka na djelu na ZSE prije par dana sprdnja i pljačka sa ZABOM da bi se nastavilo sa današnjim danom

Dali ima iko hrabrosti da progovori o pljački na ZSE


Ukupni redovni promet preko 40 milijona.Kako je krenulo do kraja dana će biti deset puta viši nego uobičajeno za ove dane ”letargije”

A potop je tek poceo. Pricekajmo da i ostali cuju za pad burze i crvenilo sljedecih dana. Ni potop 2009. se nije dogodio u jedan dan.

[/quote]
Ako uzmeš u obzir da je trenutno redovan promet preko 50 milijona što jako dugo nisi vidio a možeš ugurati i tjedan običnih dana u današnji dan onda se samo po sebi nameće pitanje:Koje ”ostale” ti spominješ ?? Uostalom svako ko imalo nešto znači bi danas trebao biti ovdje i reagirati ili ne reagirati.

dulcolax - vidi mi ruku

Sada je već pizdarija jer su opet počeli margine callovi. Danas će rasprodati oni koji moraju, nakon toga će banke rasprodavati onima koji to nisu sami napravili. Nije to ništa možemo mi i više pasti. Ajmo ekipa da bar u nečumu budemo najbolji. Realno treba računati da smo pali već više od 6% s obzirom da je INA blokirana a onda ima 17% težine u Crobexu.

Ako uzmeš u obzir da je trenutno redovan promet preko 50 milijona što jako dugo nisi vidio a možeš ugurati i tjedan običnih dana u današnji dan onda se samo po sebi nameće pitanje:Koje ”ostale” ti spominješ ?? Uostalom svako ko imalo nešto znači bi danas trebao biti ovdje i reagirati ili ne reagirati.
"Ostali" su oni koji ce za ovaj pad cuti u vecerasnjem Dnevniku, procitati u sutrasnjim novinama ili saznati od vozaca taksija ili frizerke. U vrijeme pisanja mog proslog posta Crobex je bio -4.4, a sada je -5,01. A dobrih vijesti nema na horizontu.

Kad si već spomenuo te margin callove živo me zanima koliko toga danas uopće ima i na koji način su izloženi.Shvatio bi ove priče vrlo lako da smo još u 2008. godini. Danas mi sve više to samo kao dobra priča izgleda.

dulcolax - vidi mi ruku


Ovo je nevjerovatno kakva je to pljačka na djelu na ZSE

Kakva pljačka? Zar te netko tjera da prodaješ po sniženim cijenama? I zar ti netko može zabraniti da ukoliko imaš keša (od dividendi itd.) kupuješ sada na sniženju??
Nikakva pljačka nego obična trgovina, oni koji su pesimistični prodaju, oni drugi kupuju, a samo će vrijeme pokazati tko je bio u pravu. Sve su to transakcije na dobrovoljnoj bazi. Tko hoće izlaže kupovni a tko hoće prodajni nalog i po kojim cijenama kakve god tko hoće, pa gdje se nađu… tako će kratkoročno biti, a dugoročno ovisno o tome koliko je tko dobro ocijenio odnos cijena i vrijednosti i koliko strpljiv investitor bio.

New Report

Close