Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim -5,15

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Dobro jutro! 😉 Ali kvragu, izgleda da sam opet propustio vidjeti najzanimljivije [lol]

Minus je bio i preko 5 %? Na koliko minusa je je bilo maksimalno? Ovaj glupi garf po satima na ZSE je neprecizan, ne mogu precizno očitati, ali izgleda kao 2020 bodova u cca. 10:43 tj. oko -5 %?

imas sve na: http://www.teletrader.com

http://www.teletrader.com/_markets/security_detail.asp?SymbolName=tts-13907841&minisite=

RH je jedino sa AMERIMA povezana što gledamo njihove filmove na tv i sa našim emigrantima al dotukoše zato ZSE

Crobex je više pao nego SP500 i DAW skupa koliko smo solidarni

Savjet za one koji ga nisu još gledali- "Inside job". Meni osobno jako zanimljiv.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Dobro jutro! 😉 Ali kvragu, izgleda da sam opet propustio vidjeti najzanimljivije [lol]

Minus je bio i preko 5 %? Na koliko minusa je je bilo maksimalno? Ovaj glupi garf po satima na ZSE je neprecizan, ne mogu precizno očitati, ali izgleda kao 2020 bodova u cca. 10:43 tj. oko -5 %?

zar je bitno?
bar si ti fundamentalist 🙂

www.knjigara.com



Dobro jutro! 😉 Ali kvragu, izgleda da sam opet propustio vidjeti najzanimljivije [lol]

Minus je bio i preko 5 %? Na koliko minusa je je bilo maksimalno? Ovaj glupi garf po satima na ZSE je neprecizan, ne mogu precizno očitati, ali izgleda kao 2020 bodova u cca. 10:43 tj. oko -5 %?

imas sve na: http://www.teletrader.com

http://www.teletrader.com/_markets/security_detail.asp?SymbolName=tts-13907841&minisite=

[/quote]
Hehe, pa prilično sam precizno očitao ZSE flash-graf, 2.021,04 u 10:43 nije puno drugačije od tih odokativnih 2.020 u 10:43, dakle dobar je i ZSE, što će nam taj teletrader 😛

I čini se da smo mi u Europi među najvećim padaćima?? A među najmanje smo realnim gospdarstvom povezani sa USA (pogledati uvoz-izvoz RH-USA), pada dolara se među najmanje od svih trebamo bojati (jer ako nam je nešto vezano za USD onda je to uvoz a ne izvoz), a naše kamatne stope su međunajslabije povezane sa cijenom zaduživanja države USA, niti se zadužujemo na dolarskom tržištu niti išta slično.

Ludilo, zbilja ludilo. Ako se već i pada iracionalno (jer većina toga su gluposti što se tiče USA i odnosa u međunarodnoj razmjeni, osim možda za Aziju ponešto, i što se tiče kamatnih stopa i cijena nafte, osim za Bliski Istok ponešto, te za najzaduženije zemlje) onda barem da to nije baš tako skroz van svake pameti. Pa mi bismo obzirom na sve trebali biti među onima koji bi najmanje u Europi padali, čak i uz pretpostavku da imamo efikasno određene cijene, a mi padamo među višim stopama a cijene su početno bile među najpodcijenjenijima vjerojatno (izuzev kojekakve Makedonije i sl., gdje su navodno cijene još više nego kod nas van svake pameti).

Naš CROBEX, tj. naši investitori i "trgovci", su stvarno skrenuli sa uma!




Dobro jutro! 😉 Ali kvragu, izgleda da sam opet propustio vidjeti najzanimljivije [lol]

Minus je bio i preko 5 %? Na koliko minusa je je bilo maksimalno? Ovaj glupi garf po satima na ZSE je neprecizan, ne mogu precizno očitati, ali izgleda kao 2020 bodova u cca. 10:43 tj. oko -5 %?

imas sve na: http://www.teletrader.com

http://www.teletrader.com/_markets/security_detail.asp?SymbolName=tts-13907841&minisite=

[/quote]
Hehe, pa prilično sam precizno očitao ZSE flash-graf, 2.021,04 u 10:43 nije puno drugačije od tih odokativnih 2.020 u 10:43, dakle dobar je i ZSE, što će nam taj teletrader 😛

I čini se da smo mi u Europi među najvećim padaćima?? A među najmanje smo realnim gospdarstvom povezani sa USA (pogledati uvoz-izvoz RH-USA), pada dolara se među najmanje od svih trebamo bojati (jer ako nam je nešto vezano za USD onda je to uvoz a ne izvoz), a naše kamatne stope su međunajslabije povezane sa cijenom zaduživanja države USA, niti se zadužujemo na dolarskom tržištu niti išta slično.

Ludilo, zbilja ludilo. Ako se već i pada iracionalno (jer većina toga su gluposti što se tiče USA i odnosa u međunarodnoj razmjeni, osim možda za Aziju ponešto, i što se tiče kamatnih stopa i cijena nafte, osim za Bliski Istok ponešto, te za najzaduženije zemlje) onda barem da to nije baš tako skroz van svake pameti. Pa mi bismo obzirom na sve trebali biti među onima koji bi najmanje u Europi padali, čak i uz pretpostavku da imamo efikasno određene cijene, a mi padamo među višim stopama a cijene su početno bile među najpodcijenjenijima vjerojatno (izuzev kojekakve Makedonije i sl., gdje su navodno cijene još više nego kod nas van svake pameti).

Naš CROBEX, tj. naši investitori i "trgovci", su stvarno skrenuli sa uma!
[/quote]
Kolega znate onu: Lako je tuđim……, gloginje mlatit

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Dobro jutro! 😉 Ali kvragu, izgleda da sam opet propustio vidjeti najzanimljivije [lol]

Minus je bio i preko 5 %? Na koliko minusa je je bilo maksimalno? Ovaj glupi garf po satima na ZSE je neprecizan, ne mogu precizno očitati, ali izgleda kao 2020 bodova u cca. 10:43 tj. oko -5 %?

zar je bitno?
bar si ti fundamentalist 🙂
[/quote]
Zabavno je!!! Baš bi bilo cool da je npr. palo jedno 20 % [lol] I onda se za par dana malo po malo vrati nazad…, pa da vide ljudi koliko je to bilo besmisleno, čak toliko da možda niti kraktoročno nije moglo potrajati a kamo li duže vremena a oni koji imaju keš da lijepo kupuju po cijenama još boljim nego li su bile do par dana prije. To bi tek bilo zabavno!
Ovo danas je van svake pameti, ali baš zato je zabavno, što je više van pameti to je više zabavno, da je još više van pameti bilo bi još zabavnije i neki ljudi bi napravili još bolje kupnje! 😉

Mi baš imamo jake gosodarske veze sa SAD-logično pa moramo i najviše pasti-ZSE=obična špekulantska bara i sramota od burze.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Zabavno je!!! Baš bi bilo cool da je npr. palo jedno 20 % [lol] I onda se za par dana malo po malo vrati nazad…, pa da vide ljudi koliko je to bilo besmisleno, čak toliko da možda niti kraktoročno nije moglo potrajati a kamo li duže vremena a oni koji imaju keš da lijepo kupuju po cijenama još boljim nego li su bile do par dana prije. To bi tek bilo zabavno!
Ovo danas je van svake pameti, ali baš zato je zabavno, što je više van pameti to je više zabavno 😀

doista je zabavno gledati kako se špekulanti znoje od dva straha…
i, kako je lijepo ako ti je horizont 30 godina, ili još bolje, ako nemaš horizont…

eto, bit ću slobodan opet ponoviti, idealno je vrijeme za obrazovanje

www.knjigara.com

Pod hitno uvest i za GROBEX blokadu…pa da se nadležni očituju zašto je došlo do blokade [lol] [lol]

Kako stvari stoje nebi bilo loše ponovo napraviti korekciju CROBEKSA, taman za tih 5 %!!!

Bolje bi bilo da se nisu izblamirali i da je ostalo na ovim razinama kao što je to danas – zar ne!!!!

[lol]

ps Kad bi uspoređivali DAX, koliko bi Grobi trebao još u korekciju!!??? Možda 0,13 %!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close