Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sada ide obijanac, hvala prodavačima na Belju i Tisku!!!

20 milja prometa, 5% minus crobexa, bez ijedne jedine blokade na dionicama… LOL, kako se pazljivo skuplja od drhtavih!

Danas ćemo vidjeti koje dionice valjaju…

Ako može jednom onda može i dvaput!

ima li kakvih informacija kako se kreće cijena Ine na Njuškalu, uvažavaju li tamo ovaj popust

Uvijek smo padove odrađivali jače od svih tržišta u EU, i to x3. Tko zna, će i tu profitirati! Neke dionice su me pozitivno iznenadile na ovakvom rušenju (LKPC). A HT sam očekivao manji pad od trenutnog.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


A sada ide obijanac, hvala prodavačima na Belju i Tisku!!!


U prilog ti nejde to što se vani još strmopizdavljaju, pa bi mogao novi val prema dolje i kod nas. [cry]

Bojim se da do kraja dana ovo ide još doli… [cry]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


20 milja prometa, 5% minus crobexa, bez ijedne jedine blokade na dionicama… LOL, kako se pazljivo skuplja od drhtavih!


Preko 20 mil u sat i sitno vremena.
Kako samo odjednom više ne vrijede one priče na 5 mil kuna prometa ”ljetna letargija”, ”godišnji”, itd.

dulcolax - vidi mi ruku

čitajući desetine postova, rekao bih da je idealno vrijeme za obrazovanje 🙂

www.knjigara.com


A sada ide obijanac, hvala prodavačima na Belju i Tisku!!!


Kolega, čini mi se da je prodavač dobro prošao! Odbijanac…nikad se ne zna, no nema baš nekog razloga za njega.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Ovi šta prodaju ovako nisu mi baš jasni jer ako propadne burza propadaju i firme na kraju propada
i novac pa zašto onda prodavati.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Dobro jutro! 😉 Ali kvragu, izgleda da sam opet propustio vidjeti najzanimljivije [lol]

Minus je bio i preko 5 %? Na koliko minusa je je bilo maksimalno? Ovaj glupi garf po satima na ZSE je neprecizan, ne mogu precizno očitati, ali izgleda kao 2020 bodova u cca. 10:43 tj. oko -5 %?

New Report

Close