Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Sretan dan domovinske zahvalnosti
[thumbsup]

Pozdrv i neizmjerno poštovanje svim mojim suborcoma !

Vaš link
Vaš link
[/quote]
Sretan Dan pobjede!
http://www.youtube.com/watch?v=U2dS3XKJOqU&feature=related
I pozdrav svim traktoristima, ma gdje bili… [tongue]
[/quote]

Nama dan pobjede,a na svjetskim burzama dan poraza.Što bi bilo da ZSE prestane raditi cijelu sedmicu.Svijet bi se pretvorio u prah i pepeo.
Danas bi moglo doći do laganog smirivanja na svjetskim burzama.Istok jutros jarko crven, to je dug od petka.To se ne računa.Ameri bi trebali odraditi pad koji je
Europa dobrim dijelom odradila već u petak.
A mi ,kuda ćemo mi.Up nebi trebali,znaći da ćemo doli.Koliko.Pa vrijeme je da i mi reagiramo malo žešće i da dobro padnemo.
Čestitam kešoljupcima,došlo je njihovo vrijeme.Ali kako previše vole keš nogu čekati još niže cijene
i ne dočekati i propustiti slijedeći rast.Jasno je da sam 99,99% u dionicama i da će tako bitio dok
crobex ne uhvati barem 3000 bodova.Bolja kvartalna izvješća u odnosu na prošlu godinu su
prvi znaci izlaska iz krize.Veliki postaju još veći,a mali još manji.Vrijeme selekcije.Slabi
nestaju,jaki postaju još jači.I to je dobro,da se očisti žito/dobit/od kukolja/gubitaša/.

Na ZSE će teći med i mlijeko,poslije kiše dolazi sunce!
[/quote]

slažem se , jadranka je sve to rekla prije par dana . med i mljeko.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Bome se evropa prevrnula na zeleno, ali ako mi na otvaranju ne ljosnemo 3-4% onda nam svaka čast……….

Crobex će biti jedini index Svijeta kojeg će uzdrmati ameri danas

Po starom uhodanom scenariju fondovske industrije

Buffett bi SAD-u dao "četverostruki A rejting"

Koji potop po mom mišljenju nezasluzeno ovako veliki pad…Medjutim morma primjetiti jednu stvar a to je da se cini kako je ovo namjerno izrezirano…geldam neke dionice, i jednostavno bid je nestao, znalo se da ce ljudi krenut u rasprodaju i fondobvi se mudro povukli i cekaju da im predate svoje dionice jako jeftino…

Tko ima trenutno keša ovih dana bi mogao JAAAAAAKO dobro profitirati

...

A zasto bi kupovali po vecoj cijeni?!

Ovo je potpuno ocekivano. E, sad. Do kuda?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

evo još malo pa nećemo imat što prodavat, jer neće bit ni cijena


A zasto bi kupovali po vecoj cijeni?!

Ovo je potpuno ocekivano. E, sad. Do kuda?

Pa upravo tako…nisu oni bedasti koji kupuju pametno nisko,nego oni koji ima prenisko prodaju…no treba razumjeti ljude jer opečeni i an hladno puše

...

mi inace imamo jako veliku direktnu gospodarsku i financijsku vezu sa amerima, pa je logicno da mi najvise padnemo. pa su zato sve domace tv kuce svaki dan u svakim vijestima cijeli produzeni vikend trubile o potopu.
to sto je jutros europa zelena nakon sto je objavljeno da ECB kupuje talijankse i spanjolske obveznice s nama nema bas nikakve veze. jer, cim je negdje, bilo gdje, pa i na marsu, problem i potop, onda smi mi najvise ugrozeni i kod nas vise firme nista ne vrijede. za sada je crobi samo 4,5% u minusu. a realno je da bude bar 45% u minusu. ma, malo sam rekao. nista za to, glavno da je nacija informirana da li je glavnoj cro i jugo fufi vec narastao trbuscic. jer, kod nas se sve na to i svodi…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Eh, hebi ga, povlačimo i EU u crveno [smiley].

Inače, ovo je zaista pravo čišćenje od špekulanata.
Vidjet ćemo što će ostati nakon svega.


Bome se evropa prevrnula na zeleno, ali ako mi na otvaranju ne ljosnemo 3-4% onda nam svaka čast……….

Trenutno minus 5 a da se trguje Inom bili bi na minus 7.

Doslovno pljačka očita pljačka fondova

Vlada lopovska kao i ZSE

New Report

Close