Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na JANAFU Mirko i Slavko .Možda i nisu,ali netko pumpa sa jednom dionicom.Istina ova je 2.850 kn,a ona u VLDS je 8,50.Cilj isti,da virtualno imamo više.Virtualno je samo virtualno.Jedino ako ženi
polažete račune na kraju svakog tjedna ,razumijem.Treba je skinuti sa grbače.

Na ZSE će granuti sunce,zažuboriti potoci meda i mlijeka.Samo strpljivo.


Je, kolega.Samo prije toga će mnoge biljke uvenuti ,mnoge pčele skapati od gladi,a mnogi potoci presušiti.Malom broju preživjelih tada će možda i biti dobro.
Pozdrav

Sretan dan domovinske zahvalnosti
[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Super da danas nismo radili jer bi nas panika na EU burzama vjerojatno ošinula….ovako se već vidi smirivanje vani, tako da će oni u ponedjeljak lijepo zeleniti, a onda bismo i mi mogli u manji odbijanac.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismund

bestija2, 05.08.2011. u 15:25
Super da danas nismo radili jer bi nas panika na EU burzama vjerojatno ošinula….

Kako za koga

bit će bolje................


Sretan dan domovinske zahvalnosti
[thumbsup]

da, sretan zato jer da nismo radno danas. pitanje kako bi crobex izgledao.



Sretan dan domovinske zahvalnosti
[thumbsup]

da, sretan zato jer da nismo radno danas. pitanje kako bi crobex izgledao.
[/quote]
Za mene bi bilo bolje da smo radili danas jer bi meznuo nešto lkri, dlkv i tiska a u ponedjeljak već bio 10 % u plusu. Vani ljudi fino zarađuju na ovoj volantilnosti. [angry]

Izgleda da će Ameri danas završiti u zelenom, a to onda znači da će i EU u ponedjeljak za njima….a mi se cijelo vrijeme bezbrižno brčkamo u moru kao da se to sve nas ništa ne tiče [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Sretan dan domovinske zahvalnosti
[thumbsup]

Pozdrv i neizmjerno poštovanje svim mojim suborcoma !

Vaš link
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Sretan dan domovinske zahvalnosti
[thumbsup]

Pozdrv i neizmjerno poštovanje svim mojim suborcoma !

Vaš link
Vaš link
[/quote]
Sretan Dan pobjede!
http://www.youtube.com/watch?v=U2dS3XKJOqU&feature=related
I pozdrav svim traktoristima, ma gdje bili… [tongue]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ameri izgubili AAA, S&P ga smanjio na AA+

Vaš link

...

duplikat…

...




Sretan dan domovinske zahvalnosti
[thumbsup]

Pozdrv i neizmjerno poštovanje svim mojim suborcoma !

Vaš link
Vaš link
[/quote]
Sretan Dan pobjede!
http://www.youtube.com/watch?v=U2dS3XKJOqU&feature=related
I pozdrav svim traktoristima, ma gdje bili… [tongue]
[/quote]

Nama dan pobjede,a na svjetskim burzama dan poraza.Što bi bilo da ZSE prestane raditi cijelu sedmicu.Svijet bi se pretvorio u prah i pepeo.
Danas bi moglo doći do laganog smirivanja na svjetskim burzama.Istok jutros jarko crven, to je dug od petka.To se ne računa.Ameri bi trebali odraditi pad koji je
Europa dobrim dijelom odradila već u petak.
A mi ,kuda ćemo mi.Up nebi trebali,znaći da ćemo doli.Koliko.Pa vrijeme je da i mi reagiramo malo žešće i da dobro padnemo.
Čestitam kešoljupcima,došlo je njihovo vrijeme.Ali kako previše vole keš nogu čekati još niže cijene
i ne dočekati i propustiti slijedeći rast.Jasno je da sam 99,99% u dionicama i da će tako bitio dok
crobex ne uhvati barem 3000 bodova.Bolja kvartalna izvješća u odnosu na prošlu godinu su
prvi znaci izlaska iz krize.Veliki postaju još veći,a mali još manji.Vrijeme selekcije.Slabi
nestaju,jaki postaju još jači.I to je dobro,da se očisti žito/dobit/od kukolja/gubitaša/.

Na ZSE će teći med i mlijeko,poslije kiše dolazi sunce!

New Report

Close